Adipex Retard – opinia – cena – gdzie kupić? Apteka czy sklep

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Adipex Retard – opinia – cena – gdzie kupić? Apteka czy sklep

ADIPEX RETARD- kontrowersyjny środek na odchudzanie

Można schudnąć na wiele sposobów. Można ćwiczyć i dobrze się odżywiać, korzystając przy tym z suplementów diety. Można także pójść do dietetyka, by ten konkretnie pod ciebie dobrał sposób odżywiania się i aktywność fizyczną. Nawet tabletki profesjonalista pomoże ci wybrać.

Jednak jeżeli chcesz schudnąć sama i zastanawiasz się nad jakimś suplementem na zbędne kilogramy, pewnie już nie raz trafiłaś w internecie na opinie o tabletkach Apidex Retard. W zasadzie faktycznie dają one sobie radę ze zbędnymi kilogramami, jednak nie są dostępne w Polsce.

Cóż, wykryto bowiem, że są bardzo niebezpieczne. Powodują szereg skutków ubocznych i zawierają w sobie pochodną amfetaminy. Jak jednak naprawdę jest z tym suplementem?

Cóż został on zabroniony w 2000 roku przez Komisję Europejską, kilka lat później jednak Trybunał Europejski uchylił to zlecenie. Kilka krajów (w tym Czechy) powróciło do dystrybucji tego produktu, jednak żeby go zdobyć potrzebna jest recepta od specjalistt. W Polsce natomiast ten produkt do dziś jest nielegalny. Jego cena wacha się od 60 zł za 30 tabletek, do 160 zł za 100 tabletek, w Polsce natomiast można go nabyć nielegalnie. Jest on też kilkukrotnie droższy. Jeden ze składników aktywnych, a mianowicie fenteramina jest pochodną amfetaminy i może naprawdę uzależnić! Składnik ten ma za zadanie działać ośrodkowo i hamować znacznie apetyt.

Szukasz najlepszego preparatu? Aktualnie Triapidix300 to zdecydowany lider na polskim rynku

Kto powinien stosować Adipex Retard?

Jedynym wskazaniem dla osób chcących stosować ten suplement, jest BMI poniżej 30. Mogą go bowiem stosować osoby, które chcą schudnąć kilka, kilkanaście kilo, a dieta i ćwiczenia przestały im przynosić efekty.

To jest środek wspomagający, jednak ze względu na mnóstwo skutków ubocznych jakie wywołuje, nie jest on polecany do stosowania. Warto poszukać w internecie informacji na temat, innych, bezpieczniejszych środków. Nie warto bowiem niszczyć swojego zdrowia, tylko po to by schudnąć kilka kilogramów.

Warto także wspomnieć, iż produkt ten nie działa na dłuższa metę i ma tylko krótkoterminową skuteczność – jest to informacja pochodząca z ulotki. Warto więc poszukać takiego  suplementu, który wesprze cię w okresie długofalowym i nie pozwoli ci przybrać na wadze po zakończonej kuracji. Nie warto tracić zdrowia, dla kilku kilogramów, które w dodatku jeszcze mogą do ciebie wrócić po odstawieniu suplementu!

Jeżeli więc chcesz schudnąć, najrozsądniej będzie jeżeli odpuścisz sobie Apidex Retard. Nie dość, że musiałabyś ściągnąć go z Czech, to jeszcze jego dystrybucja w Polsce jest nielegalna. Jest wiele środków odchudzających, które są legalnie sprzedawane w naszym kraju i nie wywołują takiej gamy skutków ubocznych. Jeżeli nie chcesz łamać prawa, to warto właśnie nimi się zainteresować.

Adipex Retard – przeciwwskazania. Jakie mogą wystąpić skutki uboczne?

Wiele jest przeciwwskazań co do stosowania tego produktu. Tak samo jak długa jest lista skutków ubocznych, które występują w trakcie kuracji. Nie jesteśmy pewni czy warto w takim razie w ogóle sięgać po ten produkt i czy to aby na pewno jest bezpieczne i skuteczne na tyle, by podjąć ryzyko.

Jakie więc są przeciwwskazania, co do stosowania suplementu Adipex Retard? No cóż, lista jest naprawdę obszerna.

Przede wszystkim nie mogą go stosować osoby, które reagują nadwrażliwością, na którykolwiek ze składników, lub na soję, albo na orzeszki ziemne. Nie powinny go także stosować osoby z nadciśnieniem płucnym i tętniczym, bądź z innymi problemami układu krążenia.

Nadczynność tarczycy i guz chromochłonny, to także przeciwwskazania co do stosowania Adipex Retard. A także jaskra, gruczolak prostaty, niewydolność nerek czy zaburzenia psychiczne – łącznie z anoreksją i depresją! Nie mogą tego produktu stosować także osoby ze skłonnościami do uzależnień od narkotyków, czy alkoholu. Ani osoby z nietolerancją fruktozy. Także dzieci poniżej 12 roku życia i osoby starsze po 65 roku życia.

Jak więc widać przeciwskazań jest naprawdę mnóstwo! Ale jakie mogą wystąpić skutki uboczne?

Przede wszystkim poważne, czasami nawet ŚMIERTELNE nadciśnienie płucne – zwłaszcza, jeżeli produkt przyjmowany jest przez okres dłuższy niż 3 miesiące.

Mogą wystąpić także choroby sercowo-naczyniowe i naczyniowo-mózgowe. Występuje także duszność wysiłkowa, a raczej jej nasilenie. Można także nabawić się zaburzeń funkcji seksualnych oraz chorób psychicznych. No i na koniec – można się od tego produktu  uzależnić.

Jest więc się o co obawiać!

Jak stosować Adipex Retard?

Jeżeli jednak z jakiś względów chcesz stosować suplement Adipex Retard, to 1 tabletkę powinieneś przyjmować raz dziennie, wraz ze śniadaniem. Nie wolno jej rozgryzać i trzeba popić ją bardzo dużą ilością wody.

UWAGA: rekomendujemy aby przed każdym zakupem jakiegokolwiek suplementu zapoznać się z opinią lekarza lub dietetyka


Szukasz najlepszego preparatu, który pomoże zrzucić Ci zbędne kilogramy
? Aktualnie Triapidix300 to zdecydowany lider na polskim rynku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz