Antispur Duo Forte – zapomnij o ostrodze pietowej

Antispur Duo Forte - zapomnij o ostrodze pietowej

Antispur Duo Forte idealny produkt na pozbycie się uciążliwego, niedającego prawidłowo funkcjonować bólu pięt! Należy zapytać się: Czy ból pięty jest problemem społecznym? Coraz więcej ludzi trafia do lekarzy, skarżąc się na ból pięty. Na początku  pojawia się on wieczorem, po całodziennej bieganinie. Nie zwraca się na to uwagi, gdyż stało się normą, iż dzień przypomina ciągły maraton. Nie ma czasu na odpoczynek. W związku z tym bolące pięty, nie są niczym nadzwyczajnym. Problem zaczyna się dopiero wówczas, kiedy ból nie ustępuje również w pozycji siedzącej, czy nawet w nocy podczas odpoczynku. Ten ból zaczyna być uporczywy, nie daje normalnie funkcjonować.

Warto zapoznać się, jaka jest przyczyna powstawania bólu?

Najczęstszą przyczyną bólu pięty jest zapalenie rozcięgna podeszwowego. Jest to schorzenie, które potocznie nazywa się ostrogą piętową. Problem ten dotyczy najczęściej osób, które uprawiają sporty, typu biegi, tenis czy siatkówka. Ponadto ostroga piętowa bardzo często występuje u osób starszych. Wśród tej grupy najbardziej narażone są osoby chore na cukrzycę oraz zmagające się z nadwagą. Problem powstaje, gdyż następuje nadmierne obciążanie pięty podczas chodzenia. Pierwszym objawem, który świadczy o powstawaniu ostrogi, jest ból, który pojawia się w obrębie stopy, podczas stawiania kroku.

W jaki sposób powstaje ostroga piętowa?

Na początku pod wpływem różnych czynników w miejscu połączenia kości pięty z rozcięgnem piętowym powstaje stan zapalny. Struktura ta podczas chodu ulega ciągłemu napinaniu i rozluźnianiu. Poprzez przeciążenia i urazy dochodzi do stanu zapalnego tego rozcięgna. Jeżeli ten stan zapalny będzie trwał zbyt długo dochodzi do odkładania złogów wapiennych, które zamieniają się w narośl nazywaną ostrogą piętową.
Jakie czynniki wpływają na pojawienie się ostrogi piętowej?
• Nadwaga – gdyż powoduje dodatkowe obciążenie stopy, a co za tym idzie deformację.
• Choroby związane ze stawami kończyn dolnych.
• Wszystkie przeciążenia stóp oraz ciągle powtarzające się mikro urazy.
• Skolioza kręgosłupa, gdyż w tej sytuacji zostaje zachwiana symetria ciała. Ponadto przesunięty zostaje środek ciężkości, przez co zwiększone jest obciążenie stopy, a zwłaszcza pięty.
• Noszenie niewygodnego obuwia, zwłaszcza na wysokim obcasie, oraz słabo stabilizujące piętę typu klapki.

Jak poradzić sobie z powstałą już ostrogą piętową?

Sposób jest bardzo prosty i nazywa się Antispur Duo Forte. Produkt ten różni się od konkurencji tym, iż składa się z dwóch wzajemnie się uzupełniających komponentów. Mianowicie jest to wkładka oraz krem. Wkładka powstała z bardzo miękkiego i idealnie dopasowującego się do stopy silikonu. Dzięki niej stopa odpowiednio jest ustawiona, nie podrażniając przy tym powstałej już ostrogi. Wkładka Antispur Duo Forte powoduje, iż ostroga piętowa już się nie powiększa i dodatkowo zmniejsza dolegliwości. Natomiast drugi komponent, jakim jest specjalnie dopasowany krem, ma za zadanie wspomóc proces regeneracji i zlikwidować powracający stan zapalny.

47f24e8d2616ace2d52c0df71fed3e60 Antispur Duo Forte   zapomnij o ostrodze pietowej
Jak poradzić sobie z powstałą już ostrogą piętową?

W jaki sposób działa zestaw Antispur Duo Forte?

Wkładka Antispur Duo Forte polega na mechanicznym wsparciu oraz ochronie stopy. Jednym z punktów podparcia stopy podczas chodzenia jest pięta. Dlatego jedną z funkcji wkładki jest amortyzacja pięty, aby podczas chodzenia nie uderzała o twarde podłoże. Podczas każdego kroku powstają mikro wstrząsy, które podczas stanu zapalnego odczuwane są, jako silny, przeszywający ból. Natomiast, jeżeli w tej sytuacji pod piętą znajduje się wkładka Antispur Duo Forte, owe wstrząsy zostają natychmiast zamortyzowane. Wkładka Antispur Duo Forte składa się z materiału, który idealnie dopasowuje się do każdego kształtu stopy. Stopa razem z wkładką tworzą spójną całość, czyli tak jak by stopa uzyskała dodatkowe warstwy skóry. Dzięki takiemu rozwiązaniu miejsca bolesne nie są już w żaden sposób uciskane, a chodzenie już nie sprawia problemów, tak jak było to dotychczas.
Drugim elementem zestawu Antispur Duo Forte, który jest uzupełnieniem terapii jest Cream Duo Forte. Krem ma za zadanie pielęgnować skórę stopy oraz zmniejszyć odczuwalne dolegliwości bólowe. Preparat w bardzo szybki i bezpieczny sposób likwiduje wszystkie urazy, odciski pojawiające się na skórze i wywołujące uczucie pieczenia, czy bólu. Dlatego bardzo kojące działanie kremu Cream Duo Forte jest zbawienne dla osób z ostrogami. Głównymi składnikami kremu są witaminy A i E, które bardzo dobrze się wchłaniają, a przez to regenerują, nawilżają, uelastyczniają i ujędrniają skórę. Ponadto Cream Duo Forte posiada w swoim składzie panthenol i witaminę B5. Składniki te z kolei wpływają łagodząco i kojąco na bardzo zmęczoną oraz zniszczoną skórę stóp.

Kto może korzystać z zestawu Antispur Duo Forte?

Zestaw Antispur Duo Forte został stworzony dla każdej osoby, która boryka się z problemem, jakim jest ostroga piętowa. Z zestawu może skorzystać każdy niezależnie od stopnia nasilenia dolegliwości bólowych. Wkładki są produktem uniwersalnym, wobec tego można je stosować w każdym rodzaju obuwia. Ważne jest, aby pamiętać, iż te dwa produkty ze sobą współgrają. Czyli najpierw należy nanieść krem Cream Duo Forte na dokładnie umytą i wysuszona skórę stóp, następnie poczekać aż krem się wchłonie. Kolejnym krokiem jest nałożenie wkładki Antispur Duo Forte na stopę, w taki sposób, aby dokładnie przylegała. Produkt można stosować zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Jakie są komponenty produktu Cream Duo Forte?

Mocznik

Jest to naturalny składnik nawilżający, znajdujący się we wszystkich tkankach i płynach całego ciała człowieka. Mocznik jest ubocznym produktem metabolizmu białek oraz związków azotowych wydalanych z moczem oraz potem. Specjalnie dla potrzeb kosmetycznych mocznik syntetyzuje się chemicznie. Jest on nietoksyczny i bezwonny. Posiada wiele właściwości, takie jak: nawilżające, przeciwświądowe, odkażające. Jego właściwości nawilżające można porównać do działania kwasu hialuronowego.
Działanie mocznika można podzielić w zależności od stężenia:
• Stężenie mocznika do 10% - posiada silne działanie nawilżające, gdyż przyciąga cząsteczki wody i zatrzymuje w naskórku. Ponadto w takim stężeniu działa przeciwświądowi, antybakteryjnie oraz walczy z trądzikiem.
• Stężenie mocznika powyżej 10 % - zmiękcza skórę oraz przyczynia się do zwiększenia jej przepuszczalności. W związku z tym może mieć zastosowanie, jako podkład przed stosowaniem zabiegów odżywczych.

Witaminy A i E

Są to witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach. Posiadają pozytywne działanie na skórę, włosy oraz paznokcie.
Witamina A – oddziałuje na prawidłowy stan skóry, naskórka oraz błon śluzowych. Ponadto chroni przed infekcjami, wpływa na prawidłowy rozwój kości oraz przyczynia się do syntezy kolagenu.
Witamina E – jest to silny przeciwutleniacz, dlatego nazywana jest „ witaminą młodości ‘. Bardzo dobrze wpływa regeneracyjnie na wysuszenie skóry, rogowacenie naskórka oraz trudno gojące się rany.

D – Panthnol

Jest to inaczej nazywana prowitamina B5. Pantenol bardzo łatwo wnika w strukturę skóry. Ponadto jest bardzo dobrze tolerowany i nie powoduje żadnych uczuleń. D - pantenol posiada działanie przeciwzapalne, łagodzące i gojące podrażnienia. Ponadto działa regenerująco oraz nawilżając na skórę.

Antispur Duo Forte – co sądzą na temat tego produktu osoby, które borykają się z problemem, jakim jest ostroga piętowa?

Karolina, lat 26. Sportowiec.
Bardzo lubię wysiłek fizyczny, dlatego sport stał się moim życiem codziennym. Bardzo dużo biegam i nie wyobrażam już sobie życia bez tej dyscypliny sportu, jaką są biegi. Mój dzień rozpoczyna się od treningu i kończy się również treningiem. Biegałam po kilkanaście kilometrów dziennie, ale zaczął doskwierać mi ból pięty, wobec tego musiałam trochę zmniejszyć dystanse. Próbowałam wielu sposobów, aby zmniejszyć ten ból. Różnego rodzaju plastry, maści czy tabletki przeciwbólowe były tylko dodatkiem, tymczasowym znieczuleniem, abym mogła dalej biec. Brałam udział w maratonach i bardzo ciężko pracowałam, aby teraz z powodu pięty musiała zrezygnować. Wszyscy dookoła mówili mi, abym sobie darowała, jednak ja nie potrafiłam zrezygnować z biegania. Na początku myślałam, że problem tkwi w butach, dlatego przetestowałam chyba wszystkie możliwe marki, niestety bez żadnego widocznego rezultatu. Wtedy koleżanka podpowiedziała mi, że istnieje coś takiego, jak Antispur Duo Forte. Nie miałam nic do stracenia, więc postanowiłam zamówić i wypróbować ten produkt.
Bardzo spodobał mi się ten zestaw, gdyż wkładka idealnie dopasowuje się do butów i stopy. Ona idealnie wpasowuje się w stopę, tak że jej nie czuć. Natomiast krem działa, odżywiając i regenerując na moje stopy, zwłaszcza po treningu. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tym produktom mogę bez bólu robić to, co kocham, czyli biegać. Dlatego, jeżeli miałabym przyznać punktację w skali 1 do 10, to oczywiście Antispur Duo Forte ma u mnie 10! Polecam!
Maksymilian, 38 lat. Miłośnik gór.
Miłością do gór zarazili mnie rodzice. Od dziecka bardzo lubiłem piesze wycieczki, a rodzice bardzo często zabierali mnie w góry. Jak już trochę podrosłem, to jeździłem na obozy, a później już sam organizowałem wypady ze znajomymi, którzy również są miłośnikami pieszych wędrówek? Niestety po jednej z takich wędrówek i zdobyciu bardzo trudnego szczytu, zaczęła mnie boleć pięta. Na początku był to ból niewielki, ale z biegiem czasu stawał się nie do zniesienia. Stosowałem tabletki na ból, ale nic mi nie pomogły, a wręcz przeciwnie zacząłem mieć problemy z żołądkiem. Postanowiłem poszukać jakiegoś preparatu na tę bolącą piętę. Natrafiłem na produkt Antispur Duo Forte, który bardzo mnie zaintrygował. Jestem mężczyzną i nie lubię stosować jakichś kremów, ale skoro jest to jeden z komponentów produktu, postanowiłem stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Najpierw oczyściłem skórę i nałożyłem krem, a później jeszcze zastosowałem wkładkę. Muszę przyznać, iż wkładka zbudowana jest z bardzo naturalnego materiału, miękkiego i elastycznego. Produkt można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Jest to dodatkowy atut produktu. Fenomenem jest to, iż Antispur Duo Forte pomógł pozbyć się bólu mojej pięty w ciągu tygodnia. Znowu mogę spokojnie planować wypady w góry, gdyż mając przy sobie Antispur Duo Forte nie muszę martwić się o moje stopy, bo wkładka działa nie tylko na samą piętę, ale również na całą stopę. Natomiast krem z tej serii jest idealnym balsamem dla moich stóp po całym, męczącym dniu. Podsumowując: jeżeli masz problem z ostrogą, nie ma lepszego produktu niż Antispur Duo Forte !
Maria, 54 lata. Sprzedawca.
Ponad 30 lat pracuję w zawodzie sprzedawcy. Nie wiem, czy każdy zdaje sobie sprawę, jak ciężka jest to praca. Moja praca związana jest z tym, iż cały dzień praktycznie przyjmuję pozycję stojącą. Wcześniej miewałam jakieś dolegliwości, ale nie zwracałam na to uwagi.  Zawsze myślałam, że skoro cały dzień stoję, to później nogi mogą boleć, zresztą najczęściej po odpoczynku ból ustępował. Jednak z biegiem czasu zaczęła mnie coraz bardziej kuć pięta. Pojawił się coraz większy problem z dopasowaniem odpowiednich butów. Myślałam, że to minie, ale jak ból pojawił się, w drugiej pięcie wiedziałam, że cos z tym trzeba zrobić. Zrobiłam odpowiednie badania i okazało się, że mam ostrogi piętowe. Nie wiedziałam, co to jest, dlatego zaczęłam czytać i tak trafiłam na Antispur Duo Forte. Produkt był rekomendowany przez wysokiej sławy specjalistów, dlatego postanowiłam go zakupić. Paczka przyszła w ekspresowym tempie, a ja mając dosyć już siedzenia w domu, od razu zaaplikowałam na moje stopy krem i założyłam wkładkę. Na próbę zakupiłam jeden egzemplarz na gorszą stopę. Antispur Duo Forte spełnił w 100% moje oczekiwania. Co prawda nie zlikwidował od razu dolegliwości bólowych, ale zminimalizował je do tego stopnia, że po pierwszym zastosowaniu w końcu mogłam spokojnie się wyspać. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie obudził mnie w nocy ból pięty. Oczywiście od razu zamówiłam drugi egzemplarz Antispur Duo Forte na drugą stopę. Aktualnie po 3 miesiącach stosowania mogę dalej pracować zawodowo bez przykrych dolegliwości ze strony moich pięt. Dlatego Antispur Duo Forte jest produktem godnym Polecenia !
Sylwester, 70 lat. Emerytowany nauczyciel.
Przeżyłem wiele pokoleń i nigdy nie słyszałem na temat czegoś takiego jak ostroga piętowa. Ja jako nauczyciel naprawdę dużo czasu spędzałem w pozycji stojącej i nie miałem problemu ze stopami. Dopiero teraz na emeryturze zaczęły się różne dolegliwości, ale myślę, że są one związane również z moim wiekiem. Należy jednak zwrócić uwagę, iż kiedyś ludzie żyli całkiem inaczej, wydaje mi się, że spokojniej. Aktualnie każdy młody człowiek gdzieś się spieszy i nie zwraca uwagę na własne zdrowie. Do tego dochodzi obuwie, które krępuje stopy i jest bardzo niewygodne. Dla wyglądu zewnętrznego męczymy się w tego typu butach, a po kilku latach występują pierwsze dolegliwości bólowe. U mnie ostroga piętowa zaczęła się dopiero na emeryturze, ale widziałem ją u wielu młodych ludzi. W momencie, kiedy zaczęły pobolewać mnie pięty, stosowałem wiele sposobów zaczerpniętych również z czasów moich dziadków i pradziadków. Niestety te sposoby zawiodły, dlatego postanowiłem spróbować Antispur Duo Forte. Jest to produkt bardzo wygodny w użytkowaniu. Wystarczy tak naprawdę wcierać krem i nosić specjalną wkładkę. Muszę przyznać, iż wkładka jest bardzo wygodna, idealnie dopasowuje się do buta, w żadnym miejscu się nie podwija. Ponadto wkładkę Antispur Duo Forte można płukać w wodzie, dzięki czemu jest bardzo higieniczna. Produkt Antispur Duo Forte bardzo mi pomógł, dlatego mogę w 100% go polecić, każdemu, komu doskwiera ostroga piętowa.

PODSUMOWANIE

Podsumowując, warto odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto stosować Antispur Duo Forte? Po pierwsze Antispur Duo Forte to nie jest jeden, ale dwa produkty w bardzo przystępnej cenie. Ponadto produkt jest bardzo prosty i wygodny w użyciu. Wkładka została stworzona z bardzo przyjemnego, przypominającego naturalną skórę materiału. Dzięki temu wkładka wkomponowuje się w stopę, tworząc z nią jedną spójną całość. Zadaniem tego komponentu jest ochrona podrażnionych i bolących miejsc, przed skutkiem kolejnego ucisku podczas chodzenia. Dodatkowo wkładka pełni funkcję amortyzacyjną, czyli chroni stopę przed wstrząsami i nierównościami. Z kolei krem Cream Duo Forte ma za zadanie pielęgnować, nawilżać i regenerować podrażnioną skórę.
Jednak bardzo ważne jest to, aby te dwa elementy zestawu Antispur Duo Forte używać jednocześnie. Najpierw należy na czystą i suchą skórę nanieść krem, a później założyć wkładkę. Opaska została stworzona, aby wspomóc działanie wszystkich substancji aktywnych zawartych w kremie. Dlatego Antispur Duo Forte jest dużo lepszym rozwiązaniem niż kremy nawilżające, maści czy ortezy. Zestaw Antispur Duo Forte jest jedynym produktem zwalczającym ostrogi piętowe, który działa w sposób kompleksowy. Mianowicie Antispur Duo Forte oddziałuje zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz tylnej części stopy, czyli pięty.

8181795 pieta 900 665 Antispur Duo Forte   zapomnij o ostrodze pietowej
Gdzie można zakupić Antispur Duo Forte ?

Gdzie można zakupić Antispur Duo Forte ?

Najlepszym miejscem zakupu Antispur Duo Forte jest strona producenta. Jest to najlepsza opcja zakupu, gdyż daje on gwarancję oryginalnego produktu. Ponadto kupując Antispur Duo Forte na stronie producenta, możesz liczyć na wiele ciekawych promocji. Dodatkowym atutem jest to, iż producent obejmuje swój produkt Gwarancją Skuteczności. Polega to na tym, że jeżeli nie uzyskasz satysfakcjonujących efektów, otrzymasz zwrot pieniędzy.  Czyli 100% Gwarancja Sukcesu lub zwrot pieniędzy.
Powinien włączyć się Alarm, jeśli posiadasz któryś z tych objawów:
1. Szorstkie, piekące pięty.
2. Popękane i nieestetycznie wyglądające pięty.
3. Ucisk lub ukłucie po tylnej stronie pięty.
4. Jeżeli posiadasz płaskostopie.
5. Pojawiający się ból nie tylko podczas chodzenia czy stania, ale również w czasie odpoczynku.
Jeżeli posiadasz, chociaż jeden z tych objawów oznacza to, iż potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Brak odpowiedniej pielęgnacji może przyczynić się do nieodwracalnych lub bardzo trudnych do zwalczenia zmian. Niestety wraz z wiekiem ryzyko ich pogłębiania będzie wzrastać. Dlatego nie czekaj tylko zainwestuj w zestaw Antispur Duo Forte, gdyż on poradzi sobie z każdym wyżej wymienionym objawem powstawania ostrogi piętowej.

OTRZYMAJ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Jeżeli już dzisiaj zamówisz zestaw do pielęgnacji stóp Antispur Duo Forte możesz mieć pewność, że jeśli produkt z jakiegoś powodu nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. Bez zbędnych formalności odzyskasz zapłacone pieniądze. Ponadto już dzisiaj możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty rabatowej! Tylko teraz możesz zamówić Antispur Duo Forte i uwolnić się od uciążliwego bólu. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz zamówienia, by móc się cieszyć życiem bez bólu. Od momentu złożenia zamówienia wystarczy jeden, może dwa dni, aby przesyłka z produktem Antispur Duo Forte dotarła pod wskazany w formularzu adres.
TYLKO DZISIAJ ZAPŁACISZ ZA ZESTAW ANTISPUR DUO FORTE TYLKO 137 ZŁ. OSZCZĘDZASZ 160 ZŁ, CZYLI JEŻELI MASZ PROBLEM Z DWOMA PIĘTAMI, MOŻESZ OTRZYMAĆ DWA ZESTAWY ANTISPUR DUO FORTE W CENIE JEDNEGO!  NIE ZASTANAWIAJ SIĘ ZBYT DŁUGO NAD TĄ PROMOCJĄ! KUP TERAZ! DRUGA TAK WYJĄTKOWA OKAZJA MOŻE SIĘ NIE ZDARZYĆ!

mainarticle2 13 Antispur Duo Forte   zapomnij o ostrodze pietowej

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz