DIETA Herbalife

[Głosów:0    Średnia:0/5]

CHCĘ PRZYTYĆ- program z produktami HERBALIFE dający bardzo satysfakcjonujące efekty.

PLAN DNIA wg wzoru 3-3-3

3 x dziennie tabletki omówione niżej

3x dziennie koktajl po śniadaniu, obiedzie i kolacji

3 x dziennie normalny posiłek

STOSOWANIE

KOKTAJL Formuła 1 – ma bardzo wysokie wartości odżywcze i daje organizmowi jakość, której nie daje normalne jedzenie przy tak małej ilości kalorii; 2 łyżki stołowe zmieszać z jogurtem, sokiem, mlekiem, dodać owoce (jagody, truskawki) kakao, kawę rozpuszczalną – po prostu znaleźć „swój” smak. Jeśli jesteś w ciągłym biegu, wybierz Koktajl w saszetkach lub zastępujący posiłek baton Formuła 1 Ekspress.

ODŻYWKA BIAŁKOWA – unikatowa mieszanka wysokiej jakości białka sojowego i białka serwatki. Dodawana do koktajli pomaga uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na białko. Do koktajlu dodać 1-1,50gr. odżywki białkowej na 1 kg wagi ciała.

WITAMINY – uzupełniają braki spowodowane ubogim w jakość odżywianiem. Kto z nas je codziennie pięć razy dziennie rozmaite warzywa i siedem razy dziennie różne owoce?; Połknąć 1 tabletkę do każdego posiłku i koktajlu, popijając wodą.

BŁONNIK – wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, działa jak magnez na tłuszcz i daje uczucie sytości:

• tabletki z aktywnym błonnikiem – 1 do 2 tabletek połknąć 30 minut po posiłkach, popijając wodą. Nie więcej niż 6 tabletek dziennie.

• błonnik i zioła –połknąć 30 minut po posiłkach 2 do 4 tabletek, popijając wodą.

ALOES – „balsam” dla układu pokarmowego, ułatwia organizmowi proces oczyszczania; dodawać 1 nakrętkę do koktajlu lub rozcieńczyć w 1 szklanki wody i pić dwa razy dziennie. NRG (herbata lub tabletki) – pozwala utrzymać odpowiedni poziom energii i koncentracji przez cały dzień, wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn 1do 2 tabletek 2 x dziennie np. rano i ok. południa. Herbata – 1 łyżeczki na szklankę zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą.

CELL ACTIVATOR – wspomaga komórki Twojego organizmu w optymalnym funkcjonowaniu, aby mogły one pozyskać wszystkie najlepsze składniki odżywcze z pokarmów, które spożywasz! Twoje komórki potrzebują odpowiedniej gamy specyficznych składników odżywczych, by móc uwalniać energię. Wszystko co robisz, począwszy od oddychania, przez poruszanie się, aż do myślenia wymaga stałego dopływu energii. Ale nawet jeżeli troszczysz się o swój organizm, jesz dużo warzyw i regularnie ćwiczysz, to istnieje wiele czynników, takich jak zanieczyszczenia, wysoki poziom stresu oraz powolny proces trawienia, przez które organizm nie otrzymuje i nie wykorzystuje wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych. Na szczęście możemy temu zaradzić… Zioła, rośliny, witaminy z grupy B oraz minerały, które znajdują się w Cell Activatorze działają jak „pomocnicy” sprawiając, że niezbędne składniki odżywcze dostarczane w pokarmach i suplementach, zostaną wykorzystane przez nasze komórki. Połknąć 3x 1do 3 tabletek 30 minut przed posiłkami popijając wodą.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni w wyniku usuwania toksyn, które gromadziły się w Twoim ciele latami, mogą pojawić się objawy tzw. detoksykacji / lekkie mdłości, ból głowy, rozwolnienie/. Jest to normalna reakcja organizmu, która szybko powinna ustąpić.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz