Żeń-szeń legendarny afrodyzjak

Żeń-szeń jest uznawany za legendarny afrodyzjak, dzięki swym właściwościom ogólnego wzmacniania organizmu oraz funkcjom adaptującym. Pozytywny wpływ żeń-szenia na funkcje seksualne potwierdzają liczne badania kliniczne.

Żeń-szeń – sposób na energię dla aktywnych mężczyzn

Witalność seksualna może być ograniczona wieloma czynnikami, między innymi zmęczeniem, brakiem energii lub problemami z krążeniem. Może to być objaw stresu. Rośliny stosowane w chińskiej medycynie nie są z przeznaczenia afrodyzjakami – nie mają na celu zwiększania bezpośrednio ochoty na współżycie seksualne, one raczej umożliwiają współżycie poprzez zwiększenie naturalnej witalności, dodanie energii i poprawy ogólnej kondycji organizmu. Osoba pełna życia, aktywna na wielu płaszczyznach życia ma zwykle większą ochotę na seks i lepiej się w nim sprawdza.

Tradycyjni zielarze chińscy od wieków zalecali zarówno mężczyznom jak i kobietom korzeń żeń-szenia (Panax ginseng) jako środek poprawiający siły witalne i wzmacniajmy potencję. Żeń-szeń, doskonale znany adaptogen zmniejsza zmęczenie i stres oddziałując na cały organizm.

W medycynie dalekiego wschodu 

Żeń-szeń w zwiększonej dawce zwyczajowo stosowany jest jako środek poprawiający libido.
Witalność seksualna może być ograniczona wieloma czynnikami, między innymi zmęczeniem, brakiem energii lub problemami z krążeniem. Może to być objaw stresu. Rośliny stosowane w chińskiej medycynie nie są z przeznaczenia afrodyzjakami – nie mają na celu zwiększania bezpośrednio ochoty na współżycie seksualne, one raczej umożliwiają współżycie poprzez zwiększenie naturalnej witalności, dodanie energii i poprawy ogólnej kondycji organizmu. Osoba pełna energii, aktywna na wielu płaszczyznach życia ma zwykle większą ochotę na seks i lepiej się w nim sprawdza.

Wpływ żeń-szenia na dysfunkcje erekcji - badania kliniczne

Żeń-szeń koreański, roślina uznawana za afrodyzjak w wielu krajach Azji, może stać się skutecznym środkiem w leczeniu dysfunkcji erekcji – potwierdzają to badania przeprowadzone w Korei.

Badanie kliniczne nr 1
Department of Urology, University of Ulsan College of Medicine, Asan Medical Center, Seoul, Korea.

60% pacjentów stwierdziło, że żeń-szeń koreański poprawia erekcję. Badanie prowadzone w warunkach podwójnie ślepej próby, oceniające skuteczność czerwonego żeń-szenia koreańskiego u chorych z zaburzeniami wzwodu:

Z danych wynika, że żeń-szeń może stanowić skuteczną alternatywę w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn. „Wziąwszy pod uwagę, że wielu pacjentów cierpiących na dysfunkcję erekcji nie jest skłonnych do stosowania leków na receptę, ekstrakt żeń-szenia może być stosowany jako alternatywny środek pomocniczy”, konkludują autorzy badania.

Badanie kliniczne nr 2
Instytut Andrologii Severance, Collegium Medicum Uniwersytetu Yonsei, Seul, Korea.

Żeń-szeń daje lepsze wyniki w leczeniu dysfunkcji erekcji niż podawanie leku stosowanego w dysfunkcji erekcji lub placebo.

Całkowita skuteczność terapii zaburzeń wzwodu wyniosła 60% w grupie otrzymującej żeń-szeń oraz 30% w grupach otrzymujących trazodon i placebo, co statystycznie potwierdza działanie żeń-szenia (p < 0,05). Nie było przypadków pogorszenia dolegliwości. Skuteczność badano przy pomocy Międzynarodowego Wskaźnika Wzwodu, który składa się z 15 pytań dotyczących satysfakcji seksualnej, libido, erekcji. W grupie otrzymującej żeń-szeń, w porównaniu z pozostałymi grupami, stwierdzono istotnie większe zmiany w zakresie wczesnego występowania wzwodu i takich jego parametrów jak sztywność i obwód członka, a także zmiany poziomu libido oraz zadowolenia pacjenta (p < 0,05).

Wykazano, że podawanie koreańskiego żeń-szenia daje lepsze wyniki niż podawanie Trazodonu lub placebo.

Wyjaśnienie mechanizmu działania żeń-szenia wymaga dalszych badań. W miarę zbierania wiadomości na ten temat może dojść do przełomu w leczeniu zaburzeń wzwodu dzięki wyizolowaniu z żeń-szenia aktywnej saponiny, która stałaby się źródłem nadziei dla wielu osób cierpiących na zaburzenia wzwodu.

BODYMAX ŻEŃ-SZEŃ

Extra energia dla mężczyzny!

Bodymax Żeń-szeń to silna dawka energii dla aktywnych mężczyzn. Zawiera czysty, standaryzowany ekstrakt z żeń-szenia GGE Bodymax w zwiększonej dawce 140 mg. Badania potwierdziły, że żeń-szeń usprawnia transport tlenu w organizmie, dzięki czemu pomaga zmniejszyć zmęczenie. Żeń-szeń w wysokiej dawce zwyczajowo stosowany jest również jako środek poprawiający potencję.

Preparat jest przeznaczony dla aktywnych mężczyzn, intensywnie pracujących, żyjących w stresie, odczuwających zmęczenie spowodowane obciążającym organizm stylem życia.

Bodymax Żeń-szeń to ekstra energia, szybkie i silne wzmocnienie. Zwiększa aktywność

fizyczną, dzięki lepszemu transportowi tlenu do mięśni, a także poprawia libido, jeśli jego obniżenie jest wynikiem przemęczenia, przepracowania.

Preparat zawiera czysty ekstrakt żeń-szenia GGE Bodymax w zwiększonej dawce 200 mg, bez witamin i minerałów.

Skuteczność unikalnego ekstraktu żeń-szenia GGE Bodymax została udowodniona w badaniach klinicznych. Jest to jeden z dwóch ekstraktów dostępnych na polskim rynku, których skuteczność gwarantują wyniki niezależnych badań klinicznych.

• Preparat ma wygodną formę tabletek.

120 tabl. cena ok. 134 zł ; Dawkowanie 1 tabletka dziennie

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz