Easy phrases – Opinie oraz Cena kursu – czy warto?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Easy phrases – Opinie oraz Cena kursu – czy warto?

Umówmy się – jeśli chodzi o nauki języków obcych, to jest to w dzisiejszych czasach po prostu obowiązek. Nie ma mowy, żeby nie znać jakiegoś języka obcego. Ty, bez względu na wiek, też kiedyś jakiegoś się uczyłeś: jeśli jesteś ze średniego lub starszego pokolenia, pewnie był to rosyjski, jeśli z młodszego – angielski. Jednak nie wszyscy lubią uczyć się języków obcych, choć jest to tak bardzo potrzebne. Niektórzy narzekają, że gramatyka czy słownictwo wyjątkowo trudno wchodzi nam do głowy, zwłaszcza gdy język jest odmienny od polskiego – na przykład w przypadku angielskiego. Angielski nie jest bowiem aż tak prostym językiem, jak się wydaje. Co gorsza, właśnie ten język jest dzisiaj tak bardzo potrzebny; posługują się nim w końcu prawie wszyscy na świecie.

Tymczasem my mamy z nim ciągle problemy… Czasami kłopotem jest angielski akcent, niewyraźna wymowa, przez którą nie możemy się porozumieć; jeszcze kiedy indziej robimy błędy w pisowni lub nie potrafimy zrozumieć czytanego tekstu. Najgorszym momentem jest zaś przebywanie w obcym państwie i niemożność zrozumienia co ktoś do nas mówi… To koszmar każdego podróżnika! A przecież języka można się nauczyć. Choć utarło się powiedzenie, że do języków obcych trzeba mieć talent, nie jest to prawdą. Nasz mózg jest tak skonstruowany, że przy odpowiednio wdrożonej technice uczenia się, z łatwością sami przyswoimy sobie nowy język. Trzeba jednak robić to umiejętnie. Na szczęście – opracowano specjalne metody, dzięki którym naprawdę łatwo przyswoisz sobie język Wilde’a.

 

Szukasz najlepszego preparatu? Easy Phrases jest aktualnie zdecydowanym liderem na polskim rynku

 

 

Easy Phrases opinie

Jeśli chodzi o język obcy i jego naukę, chętnie sięgamy po opinie innych: tych, którzy mieli już okazję wypróbować dany sposób uczenia się języka. W Internecie dużym powodzeniem cieszy się metoda Easy Phrases. Została ona wymyślona i precyzyjnie skonstruowana przez poliglotę, Allena Collinsa. Allen Collins, wraz z zespołem odpowiednio dobranych lingwistów, psychologów oraz naukowców zaprojektował innowacyjny sposób nauki języka obcego przy pomocy oprogramowania komputerowego. Łatwy w obsłudze, program ma wykorzystywać budowę i funkcjonalność ludzkiego mózgu, by uczyło się lepiej. O Easy Phrases wypowiadają się dobrze nie tylko użytkownicy, ale i znawcy. Wielu ekspertów pochyliło się nad metodą Allena Collinsa i omówiło ją w swoich pracach naukowych. Za największą pochwałę, z pewnością uznać można komentarz dra Marco Andersa, innego znanego poligloty.

Doktor Anders włada dwudziestoma językami; jak sam przyznaje, większości nauczył się przed ukończeniem 36. roku życia, kiedy jego układ nerwowy był chłonny i plastyczny. Jednak dzięki Easy Phrases, dr Anders mógł znowu wrócić do nauki języków obcych – z efektami! Jego starszy wiek w niczym tu nie przeszkadzał. Sam doktor Anders przyznał, że dziwią go własne postępy dzięki Easy Phrases, pozostaje mu jednak pochwalić tę nowatorską metodę. Jak widać, Easy Phrases jest więc ceniony z obydwu stron – zarówno przez „zwykłych” użytkowników, jak i specjalistów.

Easy Phrases skutki uboczne

Ktoś może obawiać się, że tak innowacyjna metoda nauki, wykorzystująca siłę i potęgę ludzkiego mózgu, może nieść ze sobą jakieś tajemnicze skutki uboczne. Nic z tych rzeczy! To czysta biologia. Zdecydowanie lepiej uczyć się z komputera, przy pomocy Easy Phrases, niż zażywać dziwne i podejrzane suplementy diety na poprawę pamięci. Zwłaszcza, że większość z nich to sama chemia: ma w sobie konserwanty, barwniki, sztuczne aromaty i inne toksyczne substancje. Do tego, mogą one podrażnić wrażliwy układ pokarmowy lub nawet wywołać alergię. Lepiej postawić więc na siłę własnego mózgu. 14-dniowy proces nauki przy pomocy Easy Phrases wykorzystuje bowiem całą potęgę ludzkiego umysłu, podczas gdy inne metody nauki języków obcych nie wykorzystują nawet dziesięciu.

Easy Phrases wykorzystuje ludzką podświadomość: podczas gdy standardowo, mózg w codziennej pracy wykorzystuje jedynie kilka prostych łuków odruchowych, Easy Phrases zmusza do pracy wszystkie obwody, wywołując jednocześnie moc, która zwiększa jego aktywność. Pojawia się znacznie więcej potencjałów wywołanych – nasz układ nerwowy jest w stanie znacznie szybciej i wydajniej pracować! Tego nie trzeba się obawiać, to tkwi w naszym mózgu: trzeba to jedynie aktywować.

Easy Phrases efekty

Oczywiście w nauce języka obcego najbardziej interesują nas efekty. Powiedzmy to sobie wprost: w przypadku Easy Phrase widać je błyskawicznie. Ta czternastodniowa metoda nauki języka angielskiego zmusza nasz mózg do pięciokrotnie szybszej pracy. Dzięki temu, nie stracisz także motywacji do nauki z powodu braku widocznych efektów: zobaczysz je bowiem bardzo szybko! A to brak motywacji najszybciej powoduje utratę zainteresowania kontynuowaniem nauki danego języka.

Tutaj zostało to bardzo dokładnie przemyślane: metoda ta pozwala bowiem przewidzieć reakcje ludzkiego mózgu. Ponadto, już po trzech lub czterech dniach zauważysz, że wzrosły twoje możliwości percepcyjne: dzięki temu, powstaną nowe połączenia w mózgu i aktywują się kolejne obszary kory mózgowej, a to wszystko w praktyce oznacza jedno: będziesz chłonąć wiedzę jak gąbka.

Easy Phrase pozwala na tworzenie aż do piętnastu razy większej ilości połączeń nerwowych niż w czasie innych rodzajów nauki języka obcego, co oznacza, że nauczysz się tyle samo piętnastokrotnie mniejszym nakładem pracy. Chyba warto się tym zainteresować!

Easy Phrases cena

No i kolejne pytanie: a cena? Tu nie trzeba się martwić, producent zadbał o to, by każdego było stać na efektywną naukę języków obcych. Dodajmy do tego, że o wartości kursu świadczą też wyniki badań, jakie przeprowadzono na 150 użytkownikach: w ciągu 14 dni aż 98 proc. uczących się z Easy Phrase przyswoiło sobie język obcy w stopniu podstawowym lub nawet wyższym!

Jak do tej pory, żadna metoda nie przyniosła takich rezultatów; nawet naukowcy są tym naprawdę zdziwieni. Co więcej, niektóre z tych osób nauczyły się nawet dwóch języków obcych w stopniu podstawowym w ciągu czternastu dni. To świadczy samo za siebie.

Easy Phrases gdzie kupić? Allegro, apteka czy sklep

Gdzie kupić tak innowacyjną metodę nauki języków obcych jak Easy Phrases? Cóż, raczej nie będzie to piekarnia ani apteka; jednak niech nie przyjdzie ci do głowy szukać na allegro… Dlaczego? W końcu na platformach aukcyjnych często są atrakcyjne obniżki! Owszem, ale też i masa podróbek. Czy warto kupować coś, co wygląda jak Easy Phrases, a jest czymś zupełnie innym? Chyba nie. Z pewnością bowiem nie działa tak dobrze jak metoda Allena Collinsa i jego zespołu naukowców.

Gdzie zatem zaopatrzyć się w Easy Phrases? Najlepiej na stronie internetowej producenta, gdzie jest oficjalny sklep. Tam można kupić kod dostępu do internetowej platformy z kursem języka obcego. To naprawdę najprostsza i najtańsza metoda; do tego, producent często oferuje różne rabaty. Warto więc odwiedzać stronę regularnie.

Easy Phrases podsumowanie

Nauka języków obcych jest po prostu konieczna. I wbrew pozorom, nie taka trudna jak się wydaje.

Z Easy Phrases łatwo i szybko nauczysz się języka obcego w stopniu, który najlepiej cię zadowala. Nie warto dłużej zwlekać: odkryj potęgę swojego mózgu już teraz!

Easy Phrases jest aktualnie zdecydowanym liderem na polskim rynku

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz