Good Niter – ziołowy spray przeciw chrapaniu

 

Chrapanie jest dolegliwością, która bardzo często jest lekceważona. Tymczasem okazuje się, że jest to schorzenie dosyć powszechne i wbrew pozorom bardzo niebezpieczne i zagrażające zdrowiu. Nie każdy, bowiem wie, czym tak naprawdę jest chrapanie. Mianowicie jest to objaw zaburzonego przepływu powietrza przez gardło. Trzeba jednak odróżnić rodzaj chrapanie, gdyż nie każde jest szkodliwe dla organizmu. Niebezpieczne jest głośne, nieregularne z zatrzymaniem oddechu lub spłyceniem oddechu. Statystyki mówią, że osobami chrapiącymi są najczęściej mężczyźni z nadwagą po 40 roku życia, osoby z nadciśnieniem tętniczym, kobiety po menopauzie oraz osoby spożywające przed snem duże ilości alkoholu. Nie każdy zdaje sobie sprawę, iż ma z tym problem, a jeżeli już chce z tym walczyć to nie wie jak. W celu poradzenia sobie z tym problemem powstał produkt Good Niter.

Jakie są przyczyny chrapania? 

Podczas snu mięśnie odpowiedzialne za górne drogi oddechowe się rozluźniają. To rozluźnienie przyczynia się do opadania podniebienia miękkiego i co za tym idzie zwężenie górnych dróg oddechowych. To zwężenie przyczynia się do problemów z oddychaniem oraz chrapaniem. Z kolei zablokowanie dróg oddechowych prowadzi do bezdechu. Tego typu przerwy w oddychaniu trwają kilka sekund i mogą pojawiać się kilka razy w nocy. Następuje uczucie duszenia, po którym następuje wybudzenie i powrót czynności oddechowych. Osoba chrapiąca najczęściej nie pamięta tego typu zdarzenia. Przyczyn chrapania może być wiele:

 • Zmniejszony tonus mięśni języka oraz gardła.
 • Przerost migdałów.
 • Zaburzona drożność nosa.
 • Nadwaga lub otyłość.

KUP TERAZ 50% ZNIŻKI

Czym jest preparat Good Niter?

Jest to ziołowy spray, który zwalcza przyczyny chrapania. Jak wiadomo, chrapanie powstaje w sytuacji, gdy tkanki miękkie z tyłu gardła zaczynają drgać w czasie snu, podczas oddychania. Wówczas ratunkiem jest Good Niter spray, który działa na zasadzie smaru. Czyli preparat naoliwia te tkanki, dzięki czemu mniej drgają. W ten sposób likwidowany jest dźwięk chrapania. Good Niter składa się z samych naturalnych, ziołowych składników. Dzięki temu jest on naturalny i bezpieczny dla organizmu.

Dlaczego Good Niter jest tak skuteczny?

Dotychczas mało, kto spojrzał na chrapanie, jako na problem społeczny. Dopiero od niedawna naukowcy zainteresowali się problemem i postanowili znaleźć odpowiedni sposób na ten rodzaj schorzenia. W tym celu przeanalizowali wiele naturalnych składników, aby skomponować odpowiedni produkt. W ten sposób powstał Good Niter, który wśród substancji aktywnych zawiera:

 • Olejek z mięty pieprzowej – jest to najstarsze zioło lecznicze. Posiada właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne oraz antyseptyczne. Pomaga rozszerzyć drogi oddechowe oraz w czasie snu oczyszcza zatoki. Ponadto umożliwia równomierne oddychanie podczas snu i działa uspokajająco oraz relaksacyjnie.
 • Wyciąg z melisy – jest to zioło, które ma zapach podobny do cytryny. Posiada działanie uspokajające oraz pomaga się zrelaksować. Znacznie obniża poziom stresu, a co za tym idzie likwiduje bezsenność. Likwiduje napięcie mięśni przełyku, ułatwiając przy tym proces oddychania.
 • Szałwia – jest to roślina lecznicza, która wykorzystywana była w starożytności. Wykorzystywano ją, jako lek na przeziębienie, gorączkę oraz stan zapalny. Szałwia poprzez zmniejszenie stanu zapalnego likwiduje zalegający śluz, znajdujący się w drogach oddechowych. Ponadto za pomocą działania przeciwbakteryjnego, zapobiega ponownym stanom zapalnym.
 • Kwas hialuronowy jest to związek chemiczny, który naturalnie występuje w organizmie. Jest on odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Jego główną funkcją jest magazynowanie wody w tkance. Nawilża oraz tonizuje mięśnie gardła powodując ulgę, oraz ochronę. Posiada działanie przeciwutleniające oraz poprawia transport tlenu. Dzięki temu dotlenieniu likwiduje nocne duszności.

KUP TERAZ 50% ZNIŻKI

Jakie można uzyskać efekty dzięki zastosowaniu Good Niter?

Zastosowanie sprayu do ust Good Niter powoduje bardzo szybkie działanie przeciw chrapaniu. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Produkt ten regeneruje wszystkie funkcje górnych dróg oddechowych. Poprzez takie działanie likwidowany jest problem chrapania. Działanie preparatu Good Niter utrzymuje się przez całą noc. Jest to produkt naturalny, w związku z tym bardzo bezpieczny. Pomimo iż Good Niter jest bardzo silnym preparatem, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. 

W jaki sposób działa spray Good Niter?

Spray raz na zawsze pomaga pozbyć się chrapania. Ten produkt w bardzo naturalny sposób pozwala zlikwidować chrapanie oraz przywróci płynny oddech. Działanie Sprayu Good Niter polega na:

 • Redukcji drgania bardzo luźnej tkanki podniebienia miękkiego.
 • Powoli zmniejsza intensywność oraz głośność chrapania.
 • Produkt po iniekcji działa przez 8 godzin.
 • W sposób bardzo naturalny i bezpieczny zatrzymuje proces chrapania na dobre.

W celu uzyskania natychmiastowej ulgi w chrapaniu wystarczy zastosować Good Niter. Działanie jest natychmiastowe, pierwsze efekty są widoczne w bardzo krótkim czasie. To funkcjonowanie polega na tzw. efekcie aromaterapii. Polega to na uzyskaniu efektu w centralnym układzie nerwowym. Za pomocą tej metody można uzyskać bardzo szybkie wyniki, bez skutków ubocznych. Bardzo ważne jest, aby pozbyć się tego uporczywego problemu chrapania, gdyż jest to zagrożenie dla całej rodziny. Osoba chrapiąca może nabawić się wielu niebezpiecznych schorzeń, natomiast współmieszkańcy z powodu niewyspania, również mogą mieć dużo gorsze samopoczucie. Jak widać Good Niter nie tylko likwiduje problem jednostki, tylko całej rodziny.

W jaki sposób należy stosować Good Niter?

Jest to preparat w sprayu, który posiada przeznaczenie doustne. Jest on bardzo prosty w użyciu. Jedyne, co trzeba zrobić to przed snem spryskać gardło preparatem. Good Niter posiada specjalny, bardzo wygodny aplikator, za pomocą, którego należy psiknąć 1-2 razy na tylną ścianę gardła. Po zaaplikowaniu preparatu nie należy już jeść, ani pić. Jeżeli jednak tak się stanie, trzeba ponownie nanieść preparat. W związku z tym, że produkt działa na trzy obszary ciała, typu jama ustna, gardło i nos, produkt daje natychmiastową ulgę od chrapania.

Co inni mówią na temat sprayu Good Niter?

Aneta z Kłodzka

Chrapanie było problemem całej mojej rodziny. Mój mąż strasznie chrapał. Na początku jakoś to nie przeszkadzało, jednak z biegiem czasu mąż zaczął mieć bezdech. Stało się to zbyt niebezpieczne, dlatego postanowiłam jakoś temu zaradzić. Poszperałam po stronach internetowych i natrafiłam na Good Niter. Postanowiłam zamówić ten produkt, ale problem polegał na zachęceniu męża do spróbowania tej metody. Jedynym sposobem było zagrożenie oddzielnego spania. Pomogło, bo mąż postanowił spróbować i w końcu mamy spokojne noce. Od kiedy stosuje spray Good Niter lepiej się wysypia nie tylko on, ale również cała rodzina. Polecam ten produkt w 100%.

Grzegorz z Rzeszowa

Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego, że chrapię. Praktycznie nie przeszkadzało mi to do czasu, kiedy nie zacząłem sam budzić się z powodu własnego chrapania. Tego typu noce z pobudkami pojawiały się coraz częściej, a ja byłem coraz mniej wyspany. Przez to byłem bardzo rozdrażniony i zacząłem kłócić się z otoczeniem. W pracy kolega poruszył temat chrapania i dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak spray Good Niter. Preparat jest w postaci sprayu, a nie tabletek, których bardzo nie lubię. W związku z tym zamówiłem ten spray. Przesyłka przyszłą bardzo szybko i zastosowałem od razu. Po pierwszym psiknięciu moje chrapanie nie ustąpiło, ale stało się mniej intensywne. Jednak z kolejnymi dniami stosowania, było coraz lepiej. Aktualnie nie wstydzę się już mojego uporczywego chrapania, a dodatkowo jestem wyspany i zadowolony z życia. Wszystko to dzięki Good Niter.

W jaki sposób można zamówić Good Niter?

Produkt można zamówić za pomocą strony producenta. Jest to najpewniejszy sposób otrzymania oryginalnego i pełnowartościowego produktu. Do zaoferowania są 3 zestawy produktów:

 1. Jest to jeden produkt w cenie promocyjnej. Teraz można uzyskać spray w cenie 139 zł, zamiast 278 zł.
 2. Jest to najbardziej uniwersalna oferta. Są to 2 opakowania produktu Good Niter, a trzecie dostajesz gratis. Regularna cena to 470 zł, jednak teraz ten zestaw można otrzymać jedynie za 235 zł. 
 3. Trzecia oferta jest najbardziej ekonomiczna. Kupując 3 opakowania, dodatkowo w promocji otrzymasz 2 kolejne. Ten zestaw normalnie kosztuje 738 zł, teraz możesz go otrzymać za 369 zł.

KUP TERAZ 50% ZNIŻKI

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz