Jak poprawić libido?

Couple in bed laughing hiding under white sheets
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy próbowałeś zapalając świece i popadając coś Lacy, ale spójrzmy prawdzie w oczy: Po długim dniu czasami czuje się cholernie prawie niemożliwe, aby dostać się w nastroju. “Kobiety tak żonglerka, można je umieścić swoją seksualność na bok i stracić to związek z ich zmysłowej strony”, mówi Marianne Brandon, PhD, autor Odzyskanie pragnienie. Ale to nie jest przegrana, dodaje: “. Poprzez kilka kroków rozwiązany, można zamknąć się w swojej zmysłowości”

Zwiększ zmysły

Dostroić się i włączyć: kobiety, które regularnie skupiają się na tym, co widzą, zapach, poczuć i usłyszeć najwyższe poziomy uwzględnieniem podniecenia i satysfakcji seksualnej, donosi badanie w Journal of Sexual Medicine. Aby dostać się do nawyku, wybierz jedną przekąskę dziennie jeść zamyśleniu, sugeruje, kierownik zespołu badawczego Lori Brotto, PhD. Uwaga konsystencję żywności, smak i aromat, a także emocje, które evoca.Praticando być bardziej obecna, która będzie w stanie lepiej połączyć w obrazy, dźwięki, zapachy i doznania, które przynoszą gorące i przeszkadza, zapach jego skóry do poczucia bawełny pościel na swoim ciele.

Zmiana rozmowę

My sądzimy dzienny dialog z twój człowiek kręci się wokół zdecydowanie unsexy rzeczy, jak kto dzwoni telefon Cable Guy. Więc nawet najmniejszej aluzji do pikantnych myśli można umieścić w bardziej namiętny nastroju, zauważa Yvonne K. Fulbright, PhD, ekspertem w dziedzinie stosunków w Nowym Jorku City.Sparategli tekst od biurka, które wskazuje na jakiś czas “sexy pamiętam, kiedy zrobiliśmy w kuchni “” ten rodzaj seksu zalotne tekstylny stawia zarówno radaru i buduje przewidywanie tego, “mówi Fulbrighta.

Chociaż istnieje wiele wspaniałych artykułów tam o tym, jak rozmawiać brudne do swojego partnera, nie ma wystarczająco dużo tam o tym, dlaczego warto to zrobić.Większość z tych wyżej wymienionych artykułów (nie gwaru-tych oczywiście) są nachylone w taki sposób, że należy rozmawiać brudne “swojego mężczyzny,” Bo to jest “to, co lubi” i chce, a reszta heteronormative śmieci, który nie obejmuje wszyscy. Ale co kawałki te zdają się zapominać, że kiedy wprowadzą dirty talk do mieszanki, nie chodzi tylko o swoim partnerem i ich potrzeb; to równie o tym, co lubisz, także i wielu z nas naprawdę kochają rozmawiać brudne. To dobrze, niech to wszystko.

Prawda jest nie tak sexy:

W ciągu ostatniej dekady, naukowcy odkryli, że hormonalne środki antykoncepcyjne – w tym pigułka, plaster i pierścienia dopochwowego – może tłumić częstotliwości, z jaką kobiety chcą, myśleć, a nawet odpowiedzi na stymulację seksualną. Badanie on-line i zdrowia kobiet twierdzą, że nawet: Okazało się, że 36 procent z was mocno wierzę pigułka tłumi swoje mojo. Niestety, oficjalne statystyki nie są dostępne, w jaki sposób problem ten jest powszechny w rzeczywistości. Pytany, aby oszacować liczbę swoich pacjentów pigułkę ponieśli cios ich libido, reakcje lekarzy od 10 procent do 40 procent – chociaż niektórzy specjaliści seksualnej zdrowia twierdzą, że 40 procent jest znacznie bliżej do rzeczywistości. Zjawisko to można lekceważyć, ponieważ wiele dokumentów po prostu nie są zbyt oblatany, by dobrze, szczegóły dotyczące życia seksualnego swoich pacjentów. “Sex Drive nie jest tematem, większość lekarzy są wygodne dyskusji, bo to nie jest coś, czego poznać szczegółowo w szkole medycznej”, mówi Irwin Goldstein, MD, dyrektor seksuolodzy w szpitalu Alvarado w San Diego. Chociaż niektóre kraje europejskie, w tym Niemcy lista jest obniżenie popędu jako efekt uboczny pakietów kontroli urodzeń, nie ma ostrzeżenia wydrukowane na niej, w Stanach Zjednoczonych.
O Anna Bajkowska 353 artykuły
Niewielu zna prawdziwą Anne Bajkowską ale przynajmniej odkryje, że jest zaskakująca i przekonująca. Oczywiście jest także realistyczna, chętna do współpracy i czuła, ale często jest lekko skażona nastawieniem do bycia równie destrukcyjnym. Jej zaskakująca natura jest jednak tym, za co ją lubią. Wiele razy przyjaciele liczą na to i jej życzliwość, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Lucy ma również wiele wad. Jej negatywna postawa i wrogość mogą sprawić, że rzeczy się nagrzewają nawet w najlepszych momentach. Na szczęście jej perswazyjna natura pomaga rozjaśnić ciosy i nastroje w razie potrzeby.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*