Jak schudnąć dzięki Jagodom Goji?

Czy można schudnąć prawie dziesięć kilo w ciągu raptem jednego miesiąca? Wielu osobom taki wynik może się wydawać niemożliwy do osiągnięcia, prawda jest jednak taka, że jagody Goji rozprawiają się z nadwagą w błyskawicznym tempie. Spalają tłuszcz skuteczniej niż jakiekolwiek inne suplementy diety. Bez ćwiczeń, bez głodowania. Tylko dzięki tym owocom jesteś w stanie dojść do wymarzonej wagi, jeśli więc do tej pory wszystkie próby odchudzania zakończyły się fiaskiem, jagody mogą być odpowiedzią na Twoje problemy.

Trzeba wiedzieć, jak się odchudzać

Dlaczego diety odchudzające są często tak nieskuteczne? Podstawowym błędem jest przekonanie, że wystarczy ograniczyć liczbę kalorii, a ciało już po kilku dniach będzie szczuplejsze o niechciane kilogramy. Tymczasem sama redukcja kaloryczności posiłków to stanowczo za mało, by udało się zgubić nadwagę. Trzeba bowiem pamiętać, że organizm, nagle pozbawiony dostaw energii, zaczyna magazynować zapasy tłuszczu. Paradoksalnie więc, głodzenie się ponad miarę może tylko pogorszyć sprawę. Nie mówiąc już o tym, że katując się surową dietą pozbawiamy organizm witamin oraz minerałów, a bez tych składników ciało po prostu źle funkcjonuje, a my zaczynamy chorować. Widać więc, że proces odchudzania, jeśli ma się zakończyć sukcesem, musi być starannie przemyślany.

Dieta wykorzystująca jagody Goji jest jednym z najlepszych możliwych rozwiązań. Jagody są bardzo zdrowe, niskokaloryczne i o właściwościach odchudzających. Z ich pomocą pozbędziesz się niepożądanego tłuszczyku, bo w przeciwieństwie do innych środków jagody Goji działają na przyczyny nadwagi, a nie tylko jej widoczne skutki. Jagody mają trwałe działanie, co oznacza, że po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów nowa sylwetka zostaje, nie musisz się przejmować efektem jo-jo. Tobie pozostaje tylko zamówić jagody Goji i przyjmować codziennie zalecaną porcję owoców.

Poprawiony metabolizm kluczem do sukcesu?

Są osoby, które mogą jeść dużo, a i tak pozostają szczupłe. Dzieje się tak, ponieważ ich organizm bardzo dobrze radzi sobie z przemianą materii. Z kolei u osób otyłych metabolizm jest spowolniony, ciało dłużej trawi posiłki i ma tendencję do odkładania tłuszczu w komórkach. Jagody Goji są tak pomocne w odchudzaniu, bo wprowadzają zmiany w pracy organizmu. To, co do tej pory szwankowało, zaczyna funkcjonować prawidłowo. Spalanie tłuszczu przebiega szybciej i sprawniej, nic się nie odkłada w tkankach i dzięki temu możesz się cieszyć coraz szczuplejszą sylwetką.

Plusem jagód jest także to, że nie wymagają one żadnych dodatkowych czynności. W tej diecie nie jest istotne, czy zamierzasz ćwiczyć. Nie ma znaczenia, jak będą wyglądać Twoje posiłki. Jagody Goji są znakomitym rozwiązaniem właśnie dla tych osób, które nie chcą zmieniać dotychczasowego stylu życia. Możesz dzięki nim schudnąć, mimo że jesz to samo, co wcześniej. Nie musisz ćwiczyć. Jedyne co musisz, to wzbogacić swój jadłospis o jagody Goji.

goji berry Jak schudnąć dzięki Jagodom Goji?

Niezwykłe właściwości jagód

Kiedy sprawdzisz skład jagód Goji, zobaczysz, że zawierają one mnóstwo cennych składników odżywczych. Zawierają wszystkie niezbędne dla zdrowia pierwiastki: żelazo, wapń, cynk, miedź, fosfor, selen i german. Są kilkukrotnie bogatsze w beta-karoten niż marchewka, uznawana za najlepsze źródło tego składnika. Pod względem zawartości witaminy C, 50-krotnie przewyższają pomarańcze. W jagodach odkryto także 19 aminokwasów, z czego 8 nie jest produkowanych przez ludzki organizm – musimy je dostarczać w pożywieniu.

Wszystkie te składniki przyczyniają się do efektywnego odchudzania. Właśnie za sprawą przeciwutleniaczy organizm lepiej radzi sobie ze spalaniem tłuszczu, dlatego każda wartościowa dieta odchudzająca musi zawierać antyoksydanty. Jagody Goji są pod tym względem najlepsze, ponieważ dostarczają przeciwutleniaczy drogą naturalną. Co więcej, jagody są bardzo sycące mimo swoich dietetycznych właściwości, dlatego przyjmując je odczuwasz coraz mniejszy głód. A to powoduje, że samoistnie eliminujesz z diety tuczące przekąski i przyspieszasz chudnięcie. Przez jagody znika nawyk sięgania po jedzenie, bo uczucie głodu jest najczęściej wywołane nierównym poziomem glukozy – jagody regulują poziom cukru w organizmie, przez co ciało jest na okrągło naładowane energią i rzadziej potrzebuje kolejnych dostaw kalorii.

Zdrowe odchudzanie

To żadna tajemnica, że wiele kuracji odchudzających zapewnia błyskawiczne efekty tylko dlatego, że stosuje radykalne metody, bardzo niedobre dla organizmu. Gwałtowne odchudzanie pociąga za sobą nieprzyjemne skutki uboczne, ale można ich uniknąć, stosując jagody Goji. Jak bowiem pokazały badania w instytucie zdrowego żywienia, przejście na dietę jagodową nie spowodowało żadnego uszczerbku na zdrowiu. Jagody nie tylko nie wywoływały niepożądanych objawów, ale pomagały nawet utrzymać zdrowie w doskonałej formie. Ze względu na swój bogaty skład, jagody chronią organizm przed infekcjami, chorobami wątroby, niewłaściwym poziomem cholesterolu we krwi. To tłumaczy, dlaczego jagody tak chętnie wykorzystywano przez całe wieki w tradycyjnej medycynie Wschodu.

Badania potwierdziły też, że jagody Goji przyczyniają się do zrzucenia w ciągu jednego miesiąca około 10 kilogramów.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz