Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Slimmer Spray – opinie – cena – gdzie kupić? Nadwaga to poważna choroba, z którą należy walczyć. Przez nią możesz mieć jeszcze gorsze problemy zdrowotne, takie jak cukrzyca czy miażdżyca. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób stara się zrzucić nadprogramowe ilości kilogramów. W końcu chodzi o zdrowie! Dlatego zadbaj już dzisiaj o swoje zdrowie [...]

 

mainarticle1 4 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?
Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Wytrysk przedwczesny (łac. eiaculatio praecox ) określa się jako niemożność powstrzymania ejakulacji (wytrysku) przed osiągnięciem zaspokojenia przez oboje partnerów.

Najczęściej jest to wytrysk pojawiający się w trakcie lub kilka/kilkanaście sekund po wprowadzeniu członka do pochwy. Często może występować jeszcze w czasie pieszczot wstępnych.

Naukowo możemy podzielić na:

 • wytrysk zbyt przedwczesny - pojawiający się jeszcze przed rozpoczęciem pieszczot (np. na widok rozebranej partnerki)
 • wytrysk przedwczesny właściwy - pojawiający się w czasie pieszczot
 • wytrysk zbyt wczesny - pojawiający się w trakcie wprowadzania członka do pochwy lub po kilku/kilkunastu sekundach od jego wprowadzenia.

Wytrysk przedwczesny może mieć różne przyczyny. Oto najczęściej występujące:

 • (wyuczony) nawyk szybkiego wytrysku na skutek masturbacji - w czasie onanizowania się starałeś się w jak najkrótszym czasie osiągnąć rozładowanie napięcia, do tego chodził stres przed wykryciem, czasem poczucie winy - Twój organizm się do tego przyzwyczaił i tak teraz reaguje. Nie będziesz miał problemów ze zmianą tego nawyku jeśli zastosujesz proste ćwiczenia opisane w tej książce
 • nabyty (wyuczony) nawyk szybkiego wytrysku na skutek dotychczasowych zachowań seksualnych - jeśli szybkie numerki w bocznym pokoju na imprezie, w toalecie czy w samochodzie ze świeżo poznanymi partnerkami było podstawą Twojej aktywności seksualnej to nie dziw się, że Twój organizm się do tego przyzwyczaił i tak właśnie reaguje.
 • jako skutek "zadaniowego" podejścia do seksu - muszę być najlepszy, muszę być seksmaszyną, muszę ją zadziwić, nie mogę się zbłaźnić - seks to nie zawody sportowe, nikt nie oczekuje zawsze najwyższej gotowości i bicia rekordów (w każdym razie nie za każdym razem). W ten sposób nakręcasz spiralę stresu, a z tym trudno sobie poradzić nawet najwybitniejszym sportowcom.
 • jako skutek lęku przed niechcianą ciążą - każdy niezabezpieczony stosunek może doprowadzić do ciąży niezależnie od tego jak bardzo uważacie. Masz zapewne tego pełną świadomość i to tylko potęguje stres. Najlepiej pomyślcie wcześniej o zabezpieczeniu. Partnerka na pewno doceni fakt, że inicjatywa wyszła z Twojej strony. To świadczy o Twoim poważnym i odpowiedzialnym podejściu do sprawy. Jeśli nie masz z tym doświadczenia zajrzyj na stronę poświęconą antykoncepcji
 • jako skutek stosunków przerywanych - stosunek przerywany to jedynie źródło stresów, a już na pewno nie jest to skuteczna metoda antykoncepcji. W czasie stosunku z ujścia cewki moczowej wydzielany jest preejakulat (zwany też kropelkowaniem, kropelkami miłości...) który może zawierać plemniki. Skoro są plemniki to może i dojść do ciąży. Nie ma więc żadnego uzasadnienia dla stosowania tej praktyki. Poradzisz sobie z tym czytając proponowane pozycje.
 • leki o działaniu pobudzającym seksualnie - jeśli próbujesz sobie pomóc tymi preparatami to znaczy, że nie rozumiałeś powodu swego problemu. Teraz już wiesz, że najczęstszą przyczyną przedwczesnego wytrysku jest nadmiar napięcia seksualnego i nie ma powodu do przyjmowania takich leków.
 • nadwrażliwość żołędzi członka - masz narząd niezwykle podatny na bodźce. Sam sobie z tym nie poradzisz - musisz skorzystać z pomocy specjalisty seksuologa.
 • przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego - tu potrzebna jest pomoc specjalisty urologa
 • zbyt krótkie wędzidełko żołędzi członka - tu potrzebna jest pomoc specjalisty urologa
 • wrodzony obniżony próg odruchu wytrysku - taki się urodziłeś, tak działa Twój organizm - zgłoś się po pomoc do specjalisty seksuloga.

Nie zawsze coś co rozpoznajesz jako wytrysk przedwczesny nim jest.

Nie możemy mówić o wytrysku przedwczesnym jeśli nastąpił on:

 • w czasie pierwszego stosunku - inicjacji
 • po długiej przerwie w kontaktach seksualnych
 • gdy rzadko podejmujesz kontakty seksualne
 • w czasie stosunku odbywanego w mało komfortowych warunkach (np. ryzyko nakrycia)
 • w czasie pierwszego kontaktu z daną partnerką
 • gdy do tej pory miałeś normalne stosunki (choć może i nazywają Cię "Seks Maszyną" to jednak pamiętaj, że każdej maszynie może przytrafić się usterka)
 • gdy mimo trwającego kilka/kilkanaście minut stosunku doszło u Ciebie do wytrysku a partnerka jeszcze nie osiągnęła zaspokojenia - tu raczej problemy ze szczytowaniem u partnerki - popracuj nad grą wstępną, a nie stresujesz się wytryskiem przedwczesnym.

NAJCZĘŚCIEJ SPOTYKANE RADY TO:

 • wizyta u specjalisty seksuologa - nie ma się czego wstydzić! Prośba o pomoc u specjalisty nie jest hańbą, a wprost przeciwnie. Po co się męczyć z powodu fałszywego wstydu z czymś co można rozwiązać w czasie kilku spotkań.
 • spróbuj zaraz jeszcze raz - każdy kolejny stosunek jest dłuższy od poprzedniego
 • masturbacja przed stosunkiem - spowoduje częściowe rozładowanie napięcia
 • kremy lub maści znieczulające na prącie - zmniejszają dopływ bodźców (najlepiej w połączeniu z prezerwatywą bo po co znieczulać również partnerkę?)
 • kieliszek wina przed - zmniejszy napięcie i stres (ale bez przesady - to ma być JEDEN kieliszek)
 • prezerwatywa - zmniejsz ilość bodźców, szczególnie polecane są prezerwatywy przedłużające stosunek (zawierające środek znieczulające)
 • metody treningu wytrysku - należy zmienić wyuczone reakcje organizmu i nauczyć go nowych – prawidłowych
 • środki wspierające utrzymanie prawidłowej erekcji oraz zapobiegające przedwczesnemu wytryskowi np. XtraSize

Zastanawiałeś się zapewne nie raz dlaczego spotkało to akurat Ciebie. Choć to może kiepska pociecha, ale zapewniamy, że nie jesteś osamotniony i problem nie dotyczy tylko Ciebie!

 • wytrysk zbyt przedwczesny - ok. 2% mężczyzn w Polsce
 • wytrysk przedwczesny właściwy - ok. 7% mężczyzn w Polsce
 • wytrysk zbyt wczesny - ok. 30% mężczyzn w Polsce

To łącznie daje prawie 40% mężczyzn.

Pamiętaj też, że nie zawsze to co dla Ciebie wydaje się być wytryskiem przedwczesnym nim jest w rzeczywistości.

Często diagnozując samodzielnie u siebie wytrysk przedwczesny, a nie będąc przygotowany teoretycznie do tematu możesz popełnić  jeden z często popełnianych błędów. Jeśli wytrysk przedwczesny Ci się przydarzy to na pewno:

 • nie odwlekaj kolejnego kontaktu - spowoduje to tylko nagromadzenie się napięcia, a to właśnie jego nadmiar jest najczęstszą przyczyną wytrysku przedwczesnego
 • nie zmieniaj partnerki na inną - pomysł sprawdzenia się z inną, na której opinii tak bardzo Ci nie zależy jest może i ciekawy, ale nie przyniesie spodziewanego rezultatu. Nowa partnerka to automatycznie większe podniecenie i większy stres, a to właśnie jego nadmiar jest najczęstszą przyczyną wytrysku przedwczesnego
 • nie staraj się stanąć na wysokości zadania za wszelką cenę - nadmiar stresu jedynie pogłębia problem

JAK PRZEDŁUŻYĆ STOSUNEK?

Napracowałeś się bardzo mocno żeby skłonić kobietę do stosunku. Opłacało się – w końcu jest to jedna z najprzyjemniejszych, jeśli nie najprzyjemniejsza czynność w życiu człowieka. Problem w tym, że zwłaszcza u młodych mężczyzn oraz u tych panów, którzy bardzo wyczekiwali stosunku lub wyjątkowo podoba im się partnerka, często dochodzi do przedwczesnego wytrysku. Kończy to stosunek w sytuacji, kiedy obie strony nie są jeszcze odpowiednio usatysfakcjonowane zbliżeniem. Jeśli masz z tym problem to faktycznie trzeba zacząć działać bo będziesz sfrustrowany. Twoja partnerka z reszta też. Nawet jeśli wszystko jest na tą chwilę w porządku to warto wiedzieć co zrobić by stosunek zawsze trwał dłużej niż dość kiepskie statystyczne 10 minut.

Mówi się, że u kobiety satysfakcja seksualna to kwestia psychiczna a u mężczyzny głównie mechaniczna. Jest to totalna bzdura – nie wierz w to. U obu stron jest to przede wszystkim doznanie psychiczne ubogacone przez fizyczne doznania. Jest to jednak problem gdy Twoje podniecenie będzie za wielkie. Dotrzesz do finału zbyt szybko. Jeśli czujesz, że tak może się stać to obniż swój poziom podniecenia. Jest to dość proste i wystarczy pomyśleć o czymś nieprzyjemnym i/lub smutnym. Wszyscy mamy rzeczy, które nas przygnębiają- przywołaj w myślach swoją. Nie koncentruj się jednak nigdy na samym wytrysku. Spowoduje to odwrotny efekt i dojdziesz jeszcze szybciej.

Problem może stanowić też masturbacja. Nie powinieneś się jej wstydzić bo jest to rzecz normalna i nawet ludzie będący w stałych związkach pełnych fizycznych doznań w większości dalej to robią. Kłopot w tym, że masturbacja nastawiona jest na jak najszybsze osiąganie orgazmu. Powoduje to powstawania złych nawyków. Jeśli masz problem ze zbyt wczesnym orgazmem to zaprzestań jej jak najszybciej a łóżku postaraj się mocno zwolnić.

Kolejną kwestia jest napięcie mięśniowe. Orgazmowi ale też szybkiemu wzrostowi napięcia seksualnego w trakcie stosunku towarzyszy ich ogólne napinanie się. Zwłaszcza w okolicy krocza (mięśnie Kegla). Jeśli nauczysz się je odpowiednio rozluźniać to każdy ruch w czasie stosunku będzie powodował mniejszy wzrost satysfakcji i opóźni osiągnięcie orgazmu.

Dość drastycznym sposobem, który jednak może Ci się przydać są środki obniżające wrażliwość członka na dotyk. Można je kupić formie prezerwatyw nasączonych odpowiednim lubrykantem lub po prostu pod postacią żelu. To i to kupisz w aptekach oraz w sex shopach. Uważaj jednak z ilością substancji ograniczających doznania bo możesz je zredukować do zera. Mniej niebezpiecznym środkiem o podobnie znieczulającym działaniu jest alkohol. Nie jest on jednak raczej szeroko zalecany. Uważaj też bo może on mieć odwrotne działanie.

Teoretycznie najprostszym choć w praktyce dość niewygodnym sposobem, który możesz zastosować jest zdrowy tryb życia. Dużo ruchu, poprawa kondycji fizycznej, właściwe odżywianie. Jedz regularnie – to ważne. Czasami też przedwczesny wytrysk jest spowodowany różnymi ogólnosystemowymi schorzeniami. Jeśli nic nie pomaga a ogólnie nie czujesz się najlepiej to warto wybrać się do lekarza. Nie panikuj tylko! Tego typu schorzenia są bardzo rzadkie.

JAK PODNIECIĆ PARTNERKĘ?

Człowiek to mieszanka dwóch żywiołów – intelektu i instynktu. Pierwszy z tych elementów odpowiada za nasze zahamowania a drugi ma swoje potrzeby, często je głośno zgłasza i walczy z intelektem by ten podążał do jego zaspokojenia. Jedną z najważniejszych części instynktu jest nasza seksualność. Jest ona tak samo silna u mężczyzn u kobiet chociaż popularne twierdzenia często temu przeczą.

Jeśli interesujesz się bardziej jakąś kobietą to musisz przełamać jej barierę intelektu skłaniając ją do podążania za swoim odpowiednio rozbudzonym instynktem. Służy do tego podniecenie, które możesz właściwymi działaniami wywołać nawet w sytuacji pozornie dla Ciebie niekorzystnej. Ułatwi to potem znaczne wzmocnienie seksualnego kontekstu każdej sytuacji.

Umiejętność podniecenia kobiety jest dla Ciebie kluczowa niezależnie od tego czy jesteś już w stałym związku czy wybrałeś się na podryw. Jedną z najważniejszych rzeczy, których kobieta szuka mężczyzny, często nieświadomie, jest jego zdolność do podniecania jej. Jeśli nie dasz rady tego zrobić to jesteś przegrany – nie poderwiesz żadnej dziewczyny a Twój związek prędzej czy później się rozpadnie. Nie jest jednak tak źle. W czasie podrywu a tym bardziej w związku to Ty jesteś osobą, od której kobieta oczekuje podniecenia i jest ona na nie podatna.

Podniecanie kobiety musisz zacząć już na etapie rozmowy. Staraj się samemu być podnieconym przez chociażby wyobrażanie jej sobie nago gdyż kobieta jako empatyczne stworzenie będzie przejmować część tego odczucia od Ciebie. Patrz jej głęboko w oczy, obniż seksownie barwę swego głosu, bądź pewny siebie i stanowczy. Kobiety lubią czuć siłę od mężczyzny. Łatwo w tym miejscu o pewne przesady czy wysyłanie niewłaściwych sygnałów lecz nawet jeśli wpadniesz w taką pułapkę to łatwo z niej wyjść poprawiając swoje zachowanie albo traktując pomyłkę jako żart i natychmiastowo przechodząc z Nido porządku dziennego kontynuując swoje normalne wysiłki.

Musisz pobawić się trochę w manipulatora. Mów jasno ale nie prosto. Używaj metafor i mów o uczuciach w sposób poetycki lecz nie do przesady. Staraj się operować delikatnymi odniesieniami seksualnymi. Mocniejsze aluzje też są wskazane. W ten sposób kobieta analizując Twoje wypowiedzi będzie Cię mimowolnie kojarzyć z seksem i podnieceniem a o to właśnie chodzi. Co więcej, będzie jej się wydawało, że seksualne myśli pochodzą od niej a nie od Ciebie, co uczyni ją bardziej przystępną.

Bardzo ważnym narzędziem w Twoim arsenale podniecania jest w tym momencie dotyk. Musi on być stanowczy jednak nie nachalny. Musisz rozwijać go stopniowo. Kobieta będzie się do Ciebie przyzwyczajała pozwalając Ci na coraz więcej. Pamiętaj, że szyja i wewnętrzne części ud to miejsca bardzo wrażliwe. Na pewno znajdziesz też inne. Pocałunki muszą być namiętne ale bez popadania w przesadę.

Mistrzowie technik podniecania stosują często manipulację oddechem. W sytuacjach bliskości zwykle dostosujemy się do siebie. Możesz to wykorzystać świadomie. Zacznij oddychać jej rytmem. Rób to przez kilka minut a potem zacznij oddychać trochę szybciej. Ona również przyspieszy z tym, że całkowicie nieświadomie. Wywoła to u niej naturalny efekt pobudzenia i uwolni trochę bardziej instynkt z oków intelektu.

Kiedy poczujesz, że kobieta jest już całkiem nieźle rozkręcona, możesz zacząć przechodzić do piersi i innych miejsc intymnych. Najpierw delikatnie i przez ubranie, potem coraz intensywniej i bardziej bezpośrednio. W momencie kiedy zacznie ona wykazywać bardzo mocno własną inicjatywę wiedz, że masz już zielone światło na wszystko.

para zwiazek seks ARTICLE MAIN 35927 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

JAK DOPROWADZIĆ PARTNERKĘ NA SZCZYT?

Jeszcze do niedawna wielką poszukiwaną byłą łechtaczka. Dzisiaj z jej znalezieniem panowie nie mają już raczej problemów. Jego miejsce zajął za to tajemniczy punkt G, którego już nie można tak łatwo zaznaczyć na rysunku. Jest to miejsce w ciele kobiety, w którym spotykają się zakończenia nerwowe bardzo wrażliwe na stymulacje. Stymulowanie go może wywołać reakcje wręcz ekstatyczne. Niemniej wiele kobiet reaguje na niego bardzo słabo co nie oznacza, że jesteś zwolniony z jego znalezienia.

Poszukiwania musisz zacząć od odrobiny teorii. Punkt G to bowiem tylko maleńki guzek o średnicy raczej nigdy nie przekraczającej 1cm. Jest jak gąbka i często porównuje się go do poziomki. Szukać go po raz pierwszy powinieneś po odpowiednim podnieceniu swojej kobiety innymi metodami gdyż stymulacja seksualna powiększa jego rozmiary ułatwiając jego znalezienie.

Od strony technicznej jego znalezienie jest dość proste. Trzeba tylko wiedzieć co się robi. Ułóż ją na plecach i wprowadź jej do pochwy jeden lub dwa palce opuszkami skierowanymi do góry. Punkt G znajduje się bowiem na górnej ścianie pochwy na głębokości 3-4 centymetrów, czasami trochę dalej. Wykonuj ruch tak jakbyś kogoś wołał. Powinieneś dość łatwo na niego trafić. Czasami może to zająć trochę czasu bo u wielu kobiet potrafi on być bardzo mały. Nie poddawaj się jednak za łatwo. W końcu jego poszukiwania nie są wcale jakieś nieprzyjemne.

Dostarczanie przyjemności poprzez punkt G polega na jego masowaniu. Obserwuj reakcję swojej partnerki. Nie bój się te zapytać. Jeśli już będziesz w pełni świadomy jego położenia, możesz spróbować stymulować go w czasie normalnego stosunku seksualnego. Wymaga to dobierania odpowiednich pozycji ale to już zostawiam Twojej inwencji. Nie ma tu uniwersalnego sposobu a warto pokombinować bo orgazm pochwowy ze stymulacją punktu G potrafi być wręcz eksplodujący.

mainarticle2 4 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Jak skutecznie i trwale powiększyć penisa?

Czy wiesz, że trwałe powiększenie penisa jest jak najbardziej możliwe? Najważniejsze jest to, że bezpiecznie, skutecznie i w pełni naturalnie penisa możesz powiększyć nawet o kilka centymetrów! Oczywiście efekty powiększania uzależnione będą od wybranej przez Ciebie metody i cech osobniczych Twojego organizmu, niemniej jednak - zadanie jest wykonalne i, co najważniejsze możesz wykonać je bez ingerencji w delikatne tkanki.

Mężczyźni, którym marzy się powiększenie penisa powinni jednak podchodzić do tej kwestii bardzo ostrożnie. Niektóre metody powiększania są inwazyjne na tyle, że w trakcie zabiegu może dojść do poważnych uszkodzeń w obrębie tego strategicznego męskiego narządu, a chyba trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że lepiej, gdy penis jest sprawny choćby nawet miał niewielkie rozmiary, niż niesprawny ogromny narząd. Zastanówmy się jednak przez moment czy rozmiar penisa jest na tyle istotny, że warto w ogóle rozważać możliwość jego powiększenia.

Idealny rozmiar penisa

Taki rozmiar penisa na pewno nie istnieje. Kluczem do udanego życia seksualnego jest ZAWSZE dopasowanie dwojga partnerów (nie tylko rozmiarów, ale i upodobań i temperamentów), a nie długość czy grubość członka. Z drugiej strony jednak biorąc pod uwagę statystyki - kluczem do uzyskania satysfakcji w trakcie stosunków utrzymywanych z wieloma partnerami może być właśnie odpowiednia długość i grubość i z tym stwierdzeniem raczej trudno się nie zgodzić. Kolejną kwestią jest rozmiar indywidualny rozpatrywany pod kątem statystyk bądź też na zasadzie porównań z innymi mężczyznami. Wydaje się, że to właśnie porównania powodują najwięcej kompleksów, a skoro tak - zamiast powiększania sensu stricto, jeśli jesteś niezadowolony ze swoich rozmiarów (wypadając słabo na tle innych mężczyzn a niekoniecznie słabo w oczach własnej partnerki) powinieneś raczej poddać się psychoterapii niż zabiegom typowo powiększającym. Wróćmy jednak do rzeczy, jak można powiększyć penisa?

Powiększanie penisa z pomocą tabletek i ćwiczeń

Jeśli satysfakcjonujące będzie dla Ciebie zyskanie ok. centymetra do dwóch centymetrów długości i lekkie powiększenie obwodu penisa z pewnością wystarczą Ci ćwiczenia i tabletki. Ćwiczeń na powiększenie penisa w sieci, bo bez problemów znajdziesz je w internecie, jeśli chodzi o tabletki zwróć uwagę na jedno - nie wszystkie działają, bowiem w sklepach aż roi się od podróbek najpopularniejszych specyfików. Podróbki do złudzenia przypominają oryginały (wyglądem), natomiast z oryginalnym składem mają niewiele wspólnego. Co powinno Cię zaalarmować? Na pewno cena na poziomie znacznie niższym od średniej ceny rynkowej. Za pół darmo raczej trudno dostać coś, co zadziała w stopniu satysfakcjonującym.

Opracowując dane do rankingu stwierdziliśmy, że do najskuteczniejszych środków (tabletek) powiększających należą XtraSize i NaturalXL- po nich możesz spodziewać się naprawdę zaskakujących efektów. Szukaj ich w dobrych sklepach internetowych.

Powiększanie penisa ekstenderami

Ekstendery do powiększania penisa pomagają zyskać nawet kilkadziesiąt procent długości! Ekstendery gwarantują bodaj najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze powiększenie członka. Musisz jedynie uzbroić się w cierpliwość. Należy stosować je dość długo, przez kilka godzin dziennie nosząc ekstender na penisie w stanie spoczynku. Oryginalne ekstendery renomowanych firm (np. JesExtender ) kosztują dość dużo, ale dla bezpieczeństwa i skuteczności warto zainwestować właśnie w te urządzenia, tym bardziej że ich działanie potwierdzono naukowo. Stosując je zgodnie z zaleceniami producentów trudno mówić o jakimkolwiek zagrożeniu dla członka, a efekty są tak spektakularne, że naprawdę warto w takie urządzenia zainwestować - najlepsze z nich (optymalne dla Ciebie) znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Chirurgiczne powiększanie penisa

Jeśli penis jest w pełni sprawny raczej nie warto ryzykować poddając się zabiegom chirurgicznym. Niektóre z nich np. powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie są co prawda inwazyjne na tyle, by mogły penisa uszkodzić, ale z drugiej strony ten akurat zabieg charakteryzuje się nikłą skutecznością. Na pewno można zyskać odrobinę w obwodzie, ale kwas hialuronowy penisa nie wydłuży. Kolejna sprawa - efekty takiego zabiegu są nietrwałe. Kwas wchłania się z czasem do organizmu. Przy okazji warto dodać, że zastosowanie ekstendera pozwala trwale zmienić rozmiar i to zarówno długość, jak i grubość penisa i to najważniejsza zaleta tego urządzenia!

Pompki do penisa a ekstendery

Czy rozmiar penisa jest i dla Ciebie swego rodzaju obsesją? Jeśli tak – nie dziw się – wielu mężczyzn przejmuje się tym rozmiarem.

Wciąż im się wydaje, że ich członek jest za mały, by usatysfakcjonować kobietę i są gotowi na wiele, by tylko powiększyć penisa.

Dla tych wszystkich mężczyzn, a więc i dla Ciebie mamy dwie bardzo dobre wiadomości: po pierwsze najprawdopodobniej Twój penis jest jak najbardziej normalnej wielkości, po drugie: i tak możesz go powiększyć, dzięki takim urządzeniom jak pompki do penisa i ekstendery.

Dlaczego mężczyźni są tak bardzo zainteresowani powiększaniem penisa? Jedną z głównych przyczyn jest niewiedza. Panowie często uważają, że ich penis znacząco odbiega na niekorzyść od średniej. Tymczasem zupełnie niepotrzebnie biorą pod uwagę absolutnie nierealistyczne gabaryty aktorów z filmów dla dorosłych i odnoszą je do prawdziwego życia. Niewiedza dotyczy też budowy anatomicznej kobiety. Otóż mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że najbardziej unerwionym fragmentem jest kilka centymetrów przy wejściu do pochwy i to ich stymulacja daje kobiecie największą przyjemność. Dlatego gdy kobiety mają oceniać męskie gabaryty zdecydowanie więcej punktów przyznają za obwód penisa, niż za jego długość. Jeśli jednak masz mieć z tego powodu kompleksy, nic nie stoi na przeszkodzie, by popracować nad wielkością członka. Zapewnią ci to takie urządzenia, jak ekstendery i pompki do penisa.

Jak można powiększyć penisa?

Zacznijmy od tego, na czym polega mechanizm powiększania penisa. Otóż męski członek zbudowany jest z tkanki, która przez całe życie zachowuje zdolność przyrostu. Jeśli jej komórki poddawane są rozciąganiu, zaczynają rozrastać się, by zniwelować powstałe napięcie. To podobny mechanizm, jak en, który sprawia, że kobiety z niektórych plemion afrykańskich mają nadmiernie rozrośnięte szyje, które wydłużają im się, gdyś mają one od dzieciństwa nakładane kolejne obręcze. Oczywiście przyrost ten nie jest nieograniczony, ale odpowiednie działania u większości mężczyzn powodują powiększenie penisa o kilka centymetrów zarówno w długości, jak i w obwodzie. To, jak szybko pojawią się efekty zależy od indywidualnych uwarunkowań Twojego organizmu.

Urządzenia do powiększania penisa: pompki i ekstendery

W Internecie bez trudu znajdziesz instrukcje do ćwiczeń na powiększanie penisa. Jednak znacznie szybciej osiągniesz efekty, jeśli skorzystasz z przeznaczonych do tego urządzeń. Na rynku dostępne są obecnie dwa typy przyrządów powiększających penisa: są to tak zwane ekstendery oraz pompki do penisa. Czym się różnią? Przede wszystkim – mechanizmem działania. Pompka do penisa działa na zasadzie cylindra, w którym wytwarzana jest próżnia. W ten sposób penis jest poddawany ciśnieniu. Bezpośrednio po użyciu pompki jest powiększony, a krew napływa do niego znacznie szybciej. Ekstendery natomiast to urządzenia poddające penisa rozciąganiu. Zakładane są na specjalnym mocowanym na ciele pasku i mogą być dyskretnie ukryte pod ubraniem, dzięki czemu można ich używać przez wiele godzin w ciągu dnia, nie zmieniając swoich normalnych aktywności.

Pompki do penisa, czy ekstendery – co jest skuteczniejsze?

Po przeprowadzeniu serii testów porównujących te dwa urządzenia do powiększania penisa okazało się, że ekstendery dają zdecydowanie lepsze rezultaty. Rzeczywiście pompki do penisa sprawdzają się, jednak skutkują one przede wszystkim krótkotrwałym powiększeniem członka, natomiast nie dają rezultatów utrzymujących się dłużej. Znakomicie natomiast sprawdzają się u panów, których celem jest wzmocnienie erekcji.

Natomiast ekstendery, takie jak Jes Extender Original sprawiają, że już po kilku tygodniach używania penis jest wyraźnie dłuższy i ma większy obwód. Oczywiście uzyskanie takich rezultatów wymaga regularnego stosowania ekstendera, najlepiej noszenia go codziennie przez kilka godzin. Jednak ten wysiłek się opłaca, bo rezultaty są naprawdę imponujące i - co najważniejsze – trwałe.

Warto przy tym podkreślić, że ekstendery jako urządzenia powiększające penisa są całkowicie bezpieczne, a ich działanie oparte jest na naturalnych mechanizmach funkcjonowania męskiego organizmu.

Ekstendery – skuteczna metoda na rozciąganie penisa

W tradycyjnych plemionach rozciąganie penisa polega na wieloletnich ćwiczeniach trwających przez cały okres dojrzewania. Są one skuteczne, ale przecież nie chcesz czekać kilka lat na efekty. Na szczęście współcześni mężczyźni mogą liczyć na wsparcie nowoczesnej techniki. Ekstendery, czyli urządzenia rozciągające penisa, takie jak Jes Extender Original sprawią, że efekty pojawią się naprawdę szybko i będą stuprocentowo trwałe. Jes Extender Original to w pełni bezpieczne urządzenie, które zakładasz na penisa i możesz dyskretni nosić pod spodniami, dzięki czemu Twój członek przez cały dzień jest poddawany rozciąganiu. Jakich efektów możesz się spodziewać? Użytkownicy ekstendera odnotowują powiększenie penisa ś rednio o 25 procent. Co najważniejsze efekt jest trwały, a jego uzyskanie nie powoduje skutków ubocznych.

W dalszym ciągu chcesz powiększyć penisa?

Jeśli to na drugie pytanie odpowiadasz TAK sprawdź, jakie urządzenia powiększające działają najszybciej i najskuteczniej.

Jak powiększyć rozmiar penisa – ranking ekstenderów

Setki lat doświadczeń przedstawicieli różnych kręgów kulturowych dowodzą, że penisa można trwale powiększyć.

Jeśli:

 • jesteś niezadowolony z rozmiaru,
 • chcesz pozbyć się kompleksów,
 • masz już dość środków, które nie działają,
 • zmęczyły Cię ćwiczenia

użyj ekstendera!

Najlepsze z takich urządzeń prezentujemy poniżej.

Efekt powiększenia rzędu co najmniej KILKU centymetrów GWARANTOWANY.

Poznaj najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i najbardziej komfortowe ekstendery:

Jes Extender Original

Opis produktu: ekstender

Cena: £152

1. Jes Extender Original

Jest Extender Original to urządzenie medyczne – opracowane przez fachowców i polecane przez fachowców (lekarzy) głównie w ramach leczenia choroby Peyroniego. Jes Extender świetnie nadaje się jednak przede wszystkim do powiększania członka. Jego główne zalety to: bardzo wysoka jakość, niezwykle wysoka skuteczność, komfort użytkowania.

Dystrybutor wysyła urządzenie w dyskretnej przesyłce. Produkt posiada gwarancję. Jest bezpieczny, certyfikowany i ma potwierdzone naukowo działanie.

Urządzenie dostępne jest w tańszej wersji light.

Andropenis Gold

Opis produktu: ekstender

Cena: 599,90 zł

2. Andropenis Gold

Kolejne urządzenie medyczne – Andropenis Gold – jest bezpiecznym certyfikowanym ekstenderem. Jeśli nie zależy Ci na czasie i komfort użytkowania nie jest dla Ciebie priorytetem – wybierz to urządzenie.

Jego skuteczność potwierdzono certyfikatami. Jest, podobnie jak Jes Extender Original, produktem polecanym przez lekarzy pacjentom ze skrzywieniami penisa. Nosi się go jednak nieco mniej wygodnie.

Pro Long System

Opis produktu: ekstender

Cena:    959 zł

3. Pro Long System

Pro Long System jest cenionym na polskim rynku produktem wykorzystywanym do powiększenia penisa. Jest to najskuteczniejsze urządzenie, które w sposób dyskretny pomaga powiększyć i wydłużyć penisa. Jednocześnie podkreślamy, iż Pro Long System poprawi rozciągliwość Twojego penisa tak, abyś mógł w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagającą partnerkę. Zaletą tego urządzenia jest to, iż sprawi ono, iż twój penis wydłużysz się od 2.5 do 7.5 cm w zaledwie 6 miesięcy. Decydując się na Pro Long System zyskujesz:

Jakość i precyzję - ProLongSystem umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika , czyniąc proces zwiększania rozmiaru penisa w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

Pełną kontrolę - regularne stosowanie zapewni doskonałe efekty, czyli zwiększenie rozmiaru twojego penisa. Ponadto stopniowo musisz dodawać kolejne elementy, co daje Ci pełną kontrolę nad całym procesem - tylko Ty decydujesz, kiedy to zrobisz.

Bezpieczne i trwałe rezultaty - precyzja wykonania urządzenia ProLongSystem umożliwia osiągnięcie celu, jakim jest wydłużenie penisa. Jednocześnie warto wspomnieć, iż urządzenie to delikatnie i stopniowo rozciąga Twojego penisa, zmuszając komórki do dzielenia się i mnożenia.

Potencjał wzrostu wydobyty dzięki jednemu urządzeniu - zestaw składa się z elementów, które razem połączone umożliwiają regulację długości i objętości, a zmiana ustawień zajmie Ci tylko chwilę.

XtraSize

Opis produktu: tabletki

Cena:    179 zł

4. XtraSize

XtraSize to wysokiej jakości preparat, który jest pełni bezpieczny, a to dzięki zastosowaniu w 100% naturalnych składników. XtraSize jest wytwarzany na bazie składników pochodzących z upraw prowadzonych przez certyfikowanych producentów, którzy specjalizują się w hodowli ziół i roślin dla celów dietetycznych i medycznych. Zasada działania XtraSize jest taka, iż stosując ten suplement diety w tabletkach trwale poprawisz chłonność i sprawność ciał jamistych, zwiększając rozmiar Twojego penisa na stałe. Stosowanie tego preparatu sprawia, iż w efekcie, długość i grubość penisa oraz siła samej erekcji ulegają zwiększeniu. Już dzisiaj skorzystaj z tego preparatu i przekonaj się, iż powiększone i sprawniejsze ciała jamiste utrzymują swój rozmiar i pozwalają Ci cieszyć się większym oraz masywniejszym członkiem przez cały czas.

AndroPeyronie

Opis produktu: ekstender

Cena:    218 $

5. AndroPeyronie

Andropeyronie to urządzenie zaprojektowane głównie z myślą o mężczyznach borykających się z chorobą Peyroniego bądź też, z jakichkolwiek innych względów, chcących dokonać korekty krzywizn penisa. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystane jako ekstender powiększający członka. Jest bezpieczne, certyfikowane i skuteczne.

Podsumowanie

Badania i doświadczenia tysięcy użytkowników udowadniają, że jedynym niezawodnym sposobem powiększania penisa jest powiększanie przez rozciąganie. Temu właśnie służą ekstendery.

Jeśli chcesz wydłużyć członka, a przy okazji zwiększyć jego średnicę (tak, to też jest możliwe!) i chcesz to zrobić wygodnie i bezpiecznie wybierz któryś z ekstenderów zaprezentowanych powyżej.

mainarticle3 4 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

XtraSize - większy penis, więcej przyjemności!

Pewnie nie raz słyszałeś słowa, które miały dodać Ci otuchy, w momencie, gdy się nie sprawdziłeś. Przynajmniej raz słyszałeś, że „może to nie Twój dzień”, „nie przejmuj się, następnym razem na pewno będzie lepiej” lub „rozmiar naprawdę nie ma znaczenia”. Jednak Twoje męskie ego i duma nie pozwalają do siebie dopuszczać takich myśli i rozpoczynasz poszukiwanie rozwiązania swojego seksualnego problemu.

 

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele metod powiększania penisa, zapobiegania przedwczesnym wytryskom i podtrzymaniu oraz wzmocnieniu erekcji. Wymienimy kilka z nich:

JAK POWIĘKSZYĆ PENISA?

 

1.     POMPKI PRÓŻNIOWE I WODNE

Pompki są niezwykle skutecznymi narzędziami do powiększania penisa, jednak często efekty są krótkotrwałe, a nieumiejętne lub zbyt częste stosowanie może doprowadzić do problemów w okolicach intymnych. Jeśli jednak będziesz używał pompki zgodnie ze wskazaniami i nie będziesz jej nadużywał, masz spore szanse na wzmocnioną erekcję i trwałe zwiększenie długości oraz objętości członka.

Jak działa taka pompka? W komorze wytwarzane jest podciśnienie, które powoduje zwiększony napływ krwi do ciał jamistych penisa. Z początku stosowanie takiej pompki pozwala tymczasowo zwiększyć rozmiary członka. Jednak przy regularnym stosowaniu, ciało powoli zacznie dostosowywać się do zwiększonego napływu krwi i rozszerzy ciała jamiste na stałe. W efekcie można uzyskać ok. 2 cm w długości i obwodzie penisa.

Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją każdej zakupionej pompki, aby nie wyrządzić sobie krzywdy.

2.     EKSPANDERY

Ekspander to urządzenie, które wykorzystuje metodę rozciągania członka. Złożone z kilku elementów urządzenie nakłada się na penisa i nosi od ok. 1 godziny nawet do 12! Ten fakt może być zniechęcający dla wielu mężczyzn, tak samo jak ceny ekspanderów. Są znacznie wyższe od cen pompek, jednak ich jakość i wykonanie świadczy o wysokiej jakości produktów. Dobrze wykonany ekspander jest niewidoczny pod ubraniem, dzięki czemu możesz go spokojnie zakładać nawet do pracy. Oczywiście, gdy założysz bardzo obcisłe spodnie, nie unikniesz tego, że będzie widoczny nieco inny kształt niż naturalny. Ekspandery mają tę zaletę, że nie tylko poprawiają rozmiary penisa, ale również są w stanie skorygować nieprawidłowe skrzywienia i odchylenia członka.

Większość mężczyzn jednak boi się stosowania ekspandera, gdyż uważa, że może on wywoływać duży dyskomfort podczas noszenia.

3.      ĆWICZENIA NA POWIĘKSZANIE PENISA

To jest chyba pierwsza metoda po którą sięga większość z mężczyzn. Całkowicie bezpieczna i niestety niezwykle długotrwała metoda. Oczywiście, jeśli ktoś jest wytrwały i ceni sobie takie rozwiązania, może jak najbardziej obrać tę drogą powiększania członka.

Ćwiczeń na penisa można znaleźć bardzo dużo na wielu stronach internetowych. Ważne jest, aby znaleźć dokładny opis i przebieg ćwiczenia, po to, żeby nie wyrządzić sobie krzywdy i nie spowodować niepotrzebnego dyskomfortu.

4.      TABLETKI

To jedna z najbardziej popularnych metod, gdyż jest całkowicie bezinwazyjna. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzemy produkt mądrze i w oparciu o doświadczenia poprzednich użytkowników. Ważne jest także, aby taki produkt posiadał naturalny, niewzbudzający podejrzeń skład. Tabletki mają tę przewagę nad innymi metodami, że nie tylko wpływają na zwiększenie rozmiarów członka, ale także poprawiają kondycję seksualną, podnoszą poziom libido oraz wspierają erekcję. Przykładem takiego produktu może być XtraSize.

POZNAJ XTRASIZE!

Niezwykła sprawność seksualna idąca w parze z dużym rozmiarem penisa to jest to, czego pragną mężczyźni na całym świecie. Istnieje wiele roślin i naturalnych ekstraktów, które mogą pomóc osiągnąć wymarzone cele – podkręcić libido i wspomóc męską potencję. Jednak, w dzisiejszych czasach, mężczyźni nie mają zbyt dużo czasu i możliwości, aby wprowadzić do diety te właśnie drogocenne składniki. Ale, dzięki tabletkom XtraSize nie muszą się już tym martwić! XtraSize to naturalne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje życie seksualne i spełnić marzenie o dodatkowych paru centymetrach.

pillole xtrasize 300x288 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?
POZNAJ XTRASIZE!

 

XTRASIZE – OPIS PRODUKTU

XtraSize to tabletki, których składniki zostały tak dobrane, aby skutecznie wspomagały męską seksualność i wpływały na zwiększenie rozmiaru penisa. Wygodna forma tabletek przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom, którzy cenią sobie wygodę stosowania oraz wysoką jakość produktu. XtraSize został wyprodukowany pod okiem specjalistów, którzy doskonale znają właściwości roślin, zawartych w nich związków i mikroelementów. Z XtraSize możesz osiągnąć więcej niż dotychczas i to w naturalny sposób!

JAK DZIAŁA XTRASIZE?

 

XtraSize działa na wiele obszarów męskiego ciała.

1.       Zwiększenie długości i objętości penisa

Kobiece ciało jest tak zbudowane, że aby zapewnić rozkosz podczas seksu, należy doprowadzić do głębokiej penetracji. W ten sposób można skutecznie pobudzić strefy erogenne (np. punkt G) oraz doprowadzić partnerkę na szczyt miłosnego uniesienia. Wielu mężczyzn bagatelizuje obwód członka, jednak jak się okazuje, jego grubość może znacznie wpływać na odczuwane prze partnerkę doznania. Im bowiem grubszy jest członek, tym większej powierzchni dotyka on podczas penetracji. A to w znaczący sposób wpływa na przyjemność jaką czerpie z seksu kobieta.

Rozmiar w prezerwatywach nie oznacza długości, a grubość penisa. Jeśli nie chcesz nigdy więcej kupować prezerwatyw w mniejszym rozmiarze, zainwestuj w XtraSize, z którym zapomnisz o tej krępującej sytuacji.

2.       Zwiększenie czułości

Składniki zawarte w XtraSize znane są ze swoich właściwości pobudzających pożądanie i wpływających na zwiększenie wrażliwości stref intymnych. Dawka odpowiednich mikroelementów i witamin usprawnia przepływ krwi w organizmie, a wiadomo nie od dziś, że im bardziej jest ukrwione któreś miejsce, tym bardziej jest ono czułe na bodźce zewnętrzne. W ten sposób sprawisz, że gra wstępna stanie się ucztą dla zmysłów, a Twoja partnerka bez problemu doprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój już kilkoma drobnymi ruchami.

3.       Mocne erekcje

Zwiększona produkcja tlenku azotu, którą wywołuje regularne stosowanie XtraSize pozwala cieszyć się długimi, twardymi jak skała erekcjami. Natlenione tkanki i rozluźnione ściany naczyń krwionośnych sprawiają, że przepływ krwi przebiega prawidłowo. Zaburzony przepływ krwi do tkanek skutkuje problemami z osiągnięciem pełnej erekcji lub jej dłuższym utrzymaniem, co powoduje wiele stresu i generuje spadek samooceny.

4.       Większa pewność siebie

Jeśli odnosisz sukcesy w życiu erotycznym, to nie masz się czym martwić! Stres i zaniżony ogląd samego siebie i swoich możliwości są najczęstszą przyczyną niepowodzeń w łóżku. Odpowiednia dawka witamin i minerałów dostarczana do organizmu sprawia, że jesteś sprawny seksualnie przez cały czas i możesz się kochać kiedy tylko chcesz! Regularne stosowanie XtraSize przynosi również korzyści w postaci powiększenia rozmiaru członka, dzięki czemu Twoja pewność siebie zostaje niezachwiana. Po prostu wiesz, że z takim rozmiarem i możliwościami zadowolisz i zaspokoisz każdą partnerkę, nawet tę najbardziej wymagającą!

SKŁADNIKI XTRASIZE

 

TRIBULUS TERRESTRIS – znany również pod nazwą buzdyganek naziemny, to roślina o niezwykłych właściwościach wspierających męską potencję. W ekstrakcie z tej rośliny znajduje się protodioscyna, która w organizmie człowieka zostaje przekształcana w dehydropiandrosteron (DHEA). Ten związek jest naturalnie występującym hormonem, którego skład chemiczny jest bardzo zbliżony do testosteronu. W następnym kroku DHEA jest przekształcane w testosteron. Aby miał on właściwości poprawiające libido i produkcję białek, musi dojść do przemiany testosteronu w dihydrotestosteron. Badania wykazały, że regularne przyjmowanie suplementów zawierających ekstrakt z buzdyganka naziemnego podnosi poziom testosteronu nawet o 40%!

KORZEŃ MACA – ta roślina jest uprawiana od wieków, a jej niezwykłe właściwości są od lat doceniane przed środowiska medycyny naturalnej lub ludowej. Maca jest bowiem skarbnicą pełnowartościowego białka, aminokwasów i witamin, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mężczyźni aktywni seksualnie mają większe zapotrzebowanie na te składniki, dlatego suplementacja korzeniem maca jest u nich wskazana. Do jej właściwości można zaliczyć: wpływ na poprawę poziomu libido, zwiększanie liczby i ruchliwości plemników, wzmacnianie całego organizmu i poprawiające ukrwienie narządów płciowych (co przekłada się na lepszą, silniejszą erekcję u mężczyzn).

SAW PALMETTO – to roślina pochodząca z Ameryki Północnej. Jej owoce od lat są wykorzystywane jako surowiec zielarski w kręgach lekarzy medycyny naturalnej. Rdzenni Indianie jedli te owoce, aby wzmocnić swój organizm i ochronić się przed problemami ze strony prostaty. Owoce palmy sabałowej zawierają dużą dawkę fitosteroli, które są niezwykle zdrowe i korzystnie wpływają na cały organizm. Dodatkowo ekstrakt z tej rośliny podnosi libido zarówno u mężczyzn jak i kobiet oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz dróg moczowych u mężczyzn. Często przypisuje mu się działanie afrodyzjakalne.

L-ARGININA HCL – to aminokwas, którego synteza zachodzi w organizmie człowieka. Najważniejszą zaletą l-argininy jest fakt, iż zwiększa ona produkcję tlenku azotu, co ma znaczący wpływ na naczynia krwionośne i przepływ krwi w ciele. Suplementacja l-argininą jest skutecznym rozwiązaniem przy problemach z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Lepiej natlenione tkanki i zmniejszone napięcie ścian naczyń krwionośnych usprawnia przepływ krwi w całym ciele, w tym także do penisa, co gwarantuje długotrwałą i twardą erekcję. Dodatkowo ten aminokwas stymuluje zwiększenie produkcji plemników i wpływa na ich ruchliwość.

WYCIĄG Z PESTEK DYNI – pestki dyni są bogatym źródłem cynku, którego niedobór prowadzi do problemów z produkcją wielu enzymów. Naturalny cynk, który się w nich znajduje jest niezwykle łatwo przyswajalny, dlatego ich jedzenie przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia. Pestki dyni są również bogate w zdrowe oleje, fitosterole, witaminy i minerały. Jednak to zawarty w nich cynk jest tak ważny przy męskich problemach, ponieważ to właśnie oni mają aż 4-krotnie wyższe zapotrzebowanie na ten pierwiastek. Cynk jest odpowiedzialny za zwiększony popęd seksualny oraz większą ilość plemników i ich ruchliwość.

ŻEŃ-SZEŃ – to jeden z najbardziej popularnych afrodyzjaków i wzmacniaczy libido. Żeń-szeń dostarcza całą gamę witamin i minerałów niezbędnych do zachowania zdrowia seksualnego. Ekstrakt z żeń-szenia reguluje przepływ krwi w organizmie i zwiększa jego napływ do stref erogennych. W ten sposób działa na dwóch płaszczyznach – po pierwsze naturalnie wzmacnia erekcję, a po drugie potęguje doznania seksualne, ponieważ lepiej ukrwione miejsca są bardziej wrażliwe na bodźce. Działanie żeń-szenia to również obniżanie cholesterolu i trójglicerydów, dzięki czemu nie odkłada się płytka miażdżycowa. Miażdżyca zaś jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji.

KORZEŃ KOLCOROŚLI – właściwości tej rośliny doceniono już w starożytności. W Ameryce Południowej i Środkowej była wykorzystywana przy zaburzeniach seksualnych, a w Chinach jest uważana za najlepszy naturalny środek na podkręcenie libido i wzmocnienie wytrzymałości seksualnej! Stosowanie korzenia kolcorośli pomaga oczyścić organizm z zalegających toksyn, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie wielu narządów. Dodatkowo wpływa na zwiększenie wydolności organizmu i skraca czas regeneracji.

POKRZYWA ZWYCZAJNA – jest nieoceniona w profilaktyce chorób układu moczowego. Zapobiega przerostowi prostaty, który jest częstą przyczyną problemów z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Oprócz tego pokrzywa zwyczajna zawiera lignany, które przeciwdziałają łączeniu globuliny do testosteronu. W ten sposób organizm ma zapewniony dostęp do wolnego testosteronu, który jest odpowiedzialny za męską siłę, witalność i seksualność.

KORZEŃ LUKRECJI – często nazywana jest „słodkim drewnem” lub „korzeniem słodkiej miłości”. Już wieki temu stosowano lukrecję jako afrodyzjak dodając jej szczyptę do mleka. Taka mieszanka sprawiała, że mężczyzna stawał się silniejszy i wytrzymalszy seksualnie. Ponadto w korzeniu lukrecji znajdują się witaminy E, B, biotyna oraz lecytyna, które sprzyjają odprężeniu i zrelaksowaniu, szczególnie po stresujących sytuacjach. Taki zbiór witamin i minerałów redukuje napięcie i w ten sposób eliminuje najczęstszą przyczynę porażek podczas seksu.

Unikalny, dokładny skład oraz proporcje są ścisłą tajemnicą producenta. Ma to na celu zapewnienie klientom 100% pewności, że zamawiając XtraSize, kupują produkt godny zaufania, a nie niebezpieczną podróbkę.

DAWKOWANIE XTRASIZE

 

XtraSize można stosować na dwa sposoby. Jeśli chcesz utrzymać stałe efekty możesz zażywać 1 kapsułkę dziennie, najlepiej po obfitym posiłku. Jeśli zaś zależy Ci na szybkich efektach, możesz stosować XtraSize na 30 minut przed stosunkiem. Warto jednak sięgać po XtraSize regularnie, gdyż dzięki temu do organizmu będzie stale dostarczana dawka odpowiednich witamin i minerałów. To zaś bezpośrednio przełoży się na wzmocnienie erekcji, zwiększenie rozmiaru penisa i trwałą poprawę funkcji seksualnych oraz witalności.

Come usare Xtrasize Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?
DAWKOWANIE XTRASIZE

 

OPINIE O XTRASIZE

Maciek, małopolskie

„Mieszkając w małej miejscowości ciężko o anonimowość. Gdybym tylko próbował wybrać się do sexshopu od razu wiedziałoby o tym mnóstwo ludzi. Nie odważyłbym się na taki krok nigdy w życiu. Dlatego postanowiłem, że rozwiązania swojego problemu poszukam w sieci. Chciałem trochę powiększyć swojego penisa, żeby zaimponować dziewczynie w łóżku… Dlatego zacząłem się rozglądać za jakimś sprawdzonym produktem. Trafiłem na oferty pompek i ekstenderów, jednak szukałem czegoś bardziej dyskretnego. W ten sposób trafiłem na ranking tabletek, w którym na pierwszym miejscu był XtraSize. Zamówiłem na próbę jedno opakowanie, jednak po miesiącu wiedziałem, że zamówię kolejne! Zyskałem 2 cm w długości i bez problemu mogłem się bzykać całą noc! Polecam XtraSize!”

Łukasz, pomorskie

„Od lat wstydziłem się swojego rozmiaru. To bardzo wpływało na moją samoocenę i spadek pewności siebie, bo zawsze myślałem, że nie można zadowolić dziewczyny z tak małym penisem. Do tego bałem się, że gdy tylko się rozbiorę dziewczyny będą się ze mnie śmiać. Chciałem to jakoś zmienić, żeby podbudować swoją pewność siebie i poczuć się męsko. XtraSize znalazłem przypadkiem, gdy szukałem w internecie metod na powiększenie penisa. Szybko podjąłem decyzję i już kilka dni później zacząłem go stosować. Po pierwszych dwóch tygodniach nie zauważyłem znacznej różnicy, ale szkoda było wyrzucać napoczęte opakowanie. Stosowałem go równy miesiąc i postanowiłem, że zmierzę długość penisa, a nuż coś się zmieniło. Porównując wyniki przed stosowaniem i po miesięcznej kuracji muszę przyznać, że przybyło mi aż 2,5 cm! Obwód też jest większy. Już nie będę się wstydził, bo zamawiam kolejne opakowanie!”

GWARANCJE XTRASIZE

DYSKRETNA, SZYBKA WYSYŁKA

Każda paczka zawierająca XtraSize jest pakowana w dyskretne, szare opakowanie i dostarczona przez renomowaną firmę kurierską. Gdy tylko złożysz zamówienie, otrzymasz informację od kuriera o terminie dostarczenia przesyłki. W ten sposób masz pewność, że paczkę odbierzesz właśnie Ty, a nie osoby trzecie.

DOSTĘPNOŚĆ

XtraSize jest produktem dostępnym dla każdego. Jego zamówienie nie wymaga przedstawienia recepty. XtraSize możesz stosować bez obaw niezależnie od swojego wieku (powyżej 18 lat)! W trakcie kuracji możesz bez obaw pić alkohol, palić papierosy i stosować inne preparaty. XtraSize nie powinny stosować osoby chorujące na cukrzycę, mające problemy z wątrobą lub uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.

BEZPIECZEŃSTWO

XtraSize to w 100% naturalny suplement diety stworzony w oparciu o organiczne, sprawdzone składniki. Jego regularne stosowanie nie wywołuje niepożądanych reakcji ubocznych, nie uzależnia i nie powoduje problemów z płodnością. Stosując XtraSize masz pewność, że przyjmujesz całkowicie naturalny i przebadany preparat.

735d0e2e01b8463ae8b222a0b3cb6637 Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?
xtrasize

 

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE!

XtraSize możesz zamówić w 3 wygodnych pakietach. Dostosuj zamówienie do swoich potrzeb!

PAKIET START – 179 zł

To podstawowy, 2-miesięczny program. Jest przeznaczony dla osób, które chcą przetestować działanie XtraSize i sprawdzić jakie efekty mogą z nim osiągnąć. Dwumiesięczna kuracja pozwala odnotować zwiększenie długości penisa do 3 cm i znaczną poprawę sprawności i wytrzymałości seksualnej.

PAKIET EKONOMICZNY – 329 zł

To pakiet przygotowany na 4 miesiące stosowania, a w jego skład wchodzą 2 opakowania XtraSize. Po zakończeniu 4-miesięcznego cyklu Twój penis będzie zauważalnie grubszy i dłuższy. W tym czasie możesz uzyskać nawet do 5 cm!

PAKIET POLECANY – 429 zł

 

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości jakie daj XtraSize to ten pakiet jest właśnie dla Ciebie! 6 miesiący regularnego stosowania pozwoli Ci powiększyć penisa nawet do 7,5 cm! Do tego Twój członek maksymalnie zwiększy swój obwód!

%name Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Xtrasize

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz