Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

  juice 150x150 1 Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

Juice Plus to marka suplementów diety, które składają się z około 30 warzyw i owoców, które pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia. Pamiętaj, że owoce i warzywa są dla nas bardzo ważne w naszej codziennej diecie. Jednak najczęściej jest to zbyt kosztowne i trudne do utrzymania. Dlatego Juice Plus znalazł lukę do wypełnienia, dzięki czemu oferuje unikalny suplement diety, który łączy 30 różnych rodzajów owoców i warzyw. Wystarczy wymienić kilka produktów zawiera, czosnek, jabłko, buraki, brokuły, ananas i brzoskwinia. Z dumą twierdzi się, że jest "kolejną najlepszą rzeczą dla owoców i warzyw", ale czy to prawda?

Jak działa Juice Plus?

juicy2 150x150 1 Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?
Juice Plus

Producenci tego produktu twierdzą, że zawiera witaminy, minerały i inne przeciwutleniacze i związki roślinne. Z tych związków firma sprzedająca Juice Plus twierdzi, że zapewnia ona poważne korzyści zdrowotne, takie jak zwiększenie  spożycia składników odżywczych, wspomaganie układu odpornościowego, poprawa zdrowia skóry i dziąseł. Zmniejsza  poziomy homocysteiny we krwi, co jest wskaźnikiem ryzyka chorób serca. Ponadto, ponieważ owoce i warzywa są źródłem bogatym w przeciwutleniacze, pomaga to w zapobieganiu przewlekłemu zapaleniu, które może prowadzić do stanów takich jak cukrzyca typu 2, choroby serca i niektóre nowotwory.

Juice Plus składniki

Suplementy Juice Plus zawierają wszystkie naturalne składniki. Wykonany jest z całych warzyw i owoców, które są suszone i mieszane, aby uzupełnić niektóre z ich minerałów, witamin i związków roślinnych. Użyte owoce i warzywa to:

Mieszanka winnic (jagoda) - karczoch, borówka, żurawina borówkowa, winogrono konkordowe, jeżyna, czarna porzeczka, granat, kakao, malina i bez czarny.
Mieszanka ogrodowa (warzywna) - marchew, jarmuż, brokuły, pomidor kapuściany, czosnek, buraki, otręby ryżowe, otręby owsiane, szpinak i pietruszka.
Mieszanka sadownicza (owoce) - Żurawina, ananas, brzoskwinia, burak, pomarańcza, wiśnia acerola, data, papaja, suszona śliwka i jabłko.
Ponadto suplement zawiera kilka dodanych składników, takich jak: kwas likologiczny, enzymy, karotenoidy, wapń, witamina E, suszone probiotyki (Lactobacillus acidophilus) i błonnik rozpuszczalny (glukomannan). Jednak właściwe ilości składników w Juice plus suplementy nie są wymienione. Dlatego jego prawdziwy skład odżywczy nie jest dostępny

Juice Plus- Plusy

Dział obsługi klienta udziela odpowiedzi na pytania dotyczące produktu i zamawiania
Twierdzi, że poprawia  zdrowie jamy ustnej
Twierdził, że zmniejszył  stres i chroniczny stan zapalny
Poprawiony  stan odżywienia

juicy3 1 Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

Juice Plus- przeciw

Nie pomaga w utracie wagi
Brak jest dowodów na jakiekolwiek rzeczywiste korzyści zdrowotne
Uruchamia program automatycznego wysyłania
Nie ma żadnej korzyści z przyjmowania multiwitamin
Jest niewiarygodnie drogi
Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy
Nie ma dowodów naukowych na to, że Juice Plus działa

Instrukcje dawkowania Juice Plus

Produkt występuje w postaci kapsułki lub do żucia. Dorośli powinni przyjmować dawkę dwóch kapsułek dziennie, najchętniej podczas posiłków. Dzieci poniżej 13 roku życia powinny przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Juice Plus jest zwykle w opakowaniach, które zapewniają dostawę na 4 miesiące.

Juice Plus efekty uboczne

Nie ma dowodów na to, że Juice Plus ma poważne skutki uboczne. Warto jednak zauważyć, że wiele badań przeprowadzonych na Juice Plus zostało szeroko skrytykowane za to, że są źle zaprojektowane i finansowane przez przemysł.

Ostateczny werdykt

Biorąc pod uwagę wysoki koszt dodatku Juice Plus i brak dowodów naukowych na jakiekolwiek rzeczywiste korzyści zdrowotne, najprawdopodobniej musisz pomyśleć dwa razy przed zakupem tego produktu. Pamiętaj, że jeśli chcesz stracić  większą wagę, zalecamy wypróbowanie suplementu, który zaoferuje ci to, czego szukasz w przystępnej cenie i ze składnikami, które mają wsparcie kliniczne.

%name Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

Choco Lite

258 zł 129 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 129 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

7 Komentarzy

  1. badania naukowe sa dostepne na stronie producenta, mozna sobie sprawdzic a nie pisac głupoty 🙂
    Udowodnione naukowo jest działanie – odsyłam do strony 🙂
    czy jest drogi? nie jest tani, ale na zdrowiu nie oszczedzam to raz, dwa za 30 owocow i warzyw zaplaciłabym wiecej niz 11 zl dziennie :). Totalna bzdura z tym ze jest automatyczna wysyłka 🙂

  2. UWAGA OSZUŚCI!
    Po 1 wysyłają wszystkim tą samą dietę, nie dostosowaną indywidualnie jak to się obiecuje. Po 2 nie jest to dieta dla osób ze specjalnymi potrzebami, jak mi powiedziano i jak jest napisane na postach. Po 3 naciągają na kasę! Wiele osób zostało już oszukanych i ma już sprawy u komornika, bo przedstawicielki firmy nie informują, że wpłata pieniędzy za koktajle jest tylko pierwszą ratą i nagle przychodzi list od komornika – po kilku miesiącach, żeby nie mieć już możliwości zwrotu itp – że jest się winnym jakieś 800zł. Umowy nie ma, przedstawicielka, która wysyłała dietę blokuje na facebooku a ty sam sobie dochodź swojej niewinności i bycia oszukanym.

Dodaj komentarz