Juice Plus+ Opinie: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

juice plus
juice plus
[Głosów:6    Średnia:2.5/5]

  Juice plus opinie

Przegląd Juice Plus

Juice Plus to marka suplementów diety, które składają się z około 30 warzyw i owoców, które pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia. Pamiętaj, że owoce i warzywa są dla nas bardzo dobre w naszej codziennej diecie. Jednak najczęściej jest to zbyt kosztowne i trudne do utrzymania. Dlatego Juice Plus znalazł lukę do wypełnienia, dzięki czemu oferuje unikalny suplement diety, który łączy 30 różnych rodzajów owoców i warzyw. Wystarczy wymienić kilka produktów zawiera, czosnek, jabłko, buraki, brokuły, ananas i brzoskwinia. Z dumą twierdzi się, że jest „kolejną najlepszą rzeczą dla owoców i warzyw”, ale czy to prawda?

Jak działa Juice Plus?

juice plus +
Juice Plus

Producenci tego produktu twierdzą, że zawiera witaminy, minerały i inne przeciwutleniacze i związki roślinne. Z tych związków firma sprzedająca Juice Plus twierdzi, że zapewnia ona poważne korzyści zdrowotne, takie jak zwiększenie  spożycia składników odżywczych, wspomaganie układu odpornościowego, poprawa zdrowia skóry i dziąseł. Zmniejsza  poziomy homocysteiny we krwi, co jest wskaźnikiem ryzyka chorób serca. Ponadto, ponieważ owoce i warzywa są źródłem bogatym w przeciwutleniacze, pomaga to w zapobieganiu przewlekłemu zapaleniu, które może prowadzić do stanów takich jak cukrzyca typu 2, choroby serca i niektóre nowotwory.

Juice Plus składniki

Suplementy Juice Plus zawierają wszystkie naturalne składniki. Wykonany jest z całych warzyw i owoców, które są suszone i mieszane, aby uzupełnić niektóre z ich minerałów, witamin i związków roślinnych. Użyte owoce i warzywa to:

Mieszanka winnic (jagoda) – karczoch, borówka, żurawina borówkowa, winogrono konkordowe, jeżyna, czarna porzeczka, granat, kakao, malina i bez czarny.
Mieszanka ogrodowa (warzywna) – marchew, jarmuż, brokuły, pomidor kapuściany, czosnek, buraki, otręby ryżowe, otręby owsiane, szpinak i pietruszka.
Mieszanka sadownicza (owoce) – Żurawina, ananas, brzoskwinia, burak, pomarańcza, wiśnia acerola, data, papaja, suszona śliwka i jabłko.
Ponadto suplement zawiera kilka dodanych składników, takich jak: kwas likologiczny, enzymy, karotenoidy, wapń, witamina E, suszone probiotyki (Lactobacillus acidophilus) i błonnik rozpuszczalny (glukomannan). Jednak właściwe ilości składników w Juice plus suplementy nie są wymienione. Dlatego jego prawdziwy skład odżywczy nie jest dostępny

Juice Plus- Plusy

Dział obsługi klienta udziela odpowiedzi na pytania dotyczące produktu i zamawiania
Twierdzi, że poprawia  zdrowie jamy ustnej
Twierdził, że zmniejszył  stres i chroniczny stan zapalny
Poprawiony  stan odżywienia

juice plus efekty

Juice Plus- przeciw

Nie pomaga w utracie wagi
Brak jest dowodów na jakiekolwiek rzeczywiste korzyści zdrowotne
Uruchamia program automatycznego wysyłania
Nie ma żadnej korzyści z przyjmowania multiwitamin
Jest niewiarygodnie drogi
Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy
Nie ma dowodów naukowych na to, że Juice Plus działa

Instrukcje dawkowania Juice Plus

Produkt występuje w postaci kapsułki lub do żucia. Dorośli powinni przyjmować dawkę dwóch kapsułek dziennie, najchętniej podczas posiłków. Dzieci poniżej 13 roku życia powinny przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Juice Plus jest zwykle w opakowaniach, które zapewniają dostawę na 4 miesiące.

Juice Plus efekty uboczne

Nie ma dowodów na to, że Juice Plus ma poważne skutki uboczne. Warto jednak zauważyć, że wiele badań przeprowadzonych na Juice Plus zostało szeroko skrytykowane za to, że są źle zaprojektowane i finansowane przez przemysł.

Ostateczny werdykt

Biorąc pod uwagę wysoki koszt dodatku Juice Plus i brak dowodów naukowych na jakiekolwiek rzeczywiste korzyści zdrowotne, najprawdopodobniej musisz pomyśleć dwa razy przed zakupem tego produktu. Pamiętaj, że jeśli chcesz stracić  większą wagę, zalecamy wypróbowanie suplementu, który zaoferuje ci to, czego szukasz w przystępnej cenie i ze składnikami, które mają wsparcie kliniczne.

Choco Lite

258 zł 129 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 129 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

O Marcin Turczyn 117 artykułów
Wiele można przypuszczać, kiedy po raz pierwszy widzisz Marcina Turczyn, ale przynajmniej jest wesoły i ciekawy. Oczywiście jest także punktualny, zaradny i uważny, ale jest też skażony i przyzwyczajony do przyzwyczajenia do głodu energii. Jego radość jest jednak tym, za co często go uwielbia. Wiele razy przyjaciele liczą na to i jego rozumną naturę, gdy tylko potrzebują dopingu. Nikt nie jest doskonały, a Marcin ma mnóstwo deszczowych dni. Jego żądza władzy i chytrość często podrażniają jego nastrój i powodują, że czuje się nieswojo. Na szczęście jego ciekawość jest zwykle po to, by złagodzić ciosy.

7 Komentarzy

  1. oceniamy tutaj produkt Juice Plus czy artykuł mający za zadanie wypromować chicolite czy jak sie to tam nazywa , artykul bazujacy ma negatywnym rzuceniu swiatla na Juice Plus (25 lat na świecie) w celu podniesienia walorów produktu firmy Zielona Budka ??
    Bo jesli to pierwsze ( artykul) to zdecydowanie 0/5 🙂
    Aż dziw, że strona szptala(?) pozwala na negowanie produktu , ktorego badania I POZYTYWNYCH EFEKTOW dowiodly kliniki i uczelnie na całym swiecie :/

  2. Lepiej kupcie sobie owoce i warzywa naturalne a nie jakieś dziwnie podejrzane tabletki taki suplement w tym składzie kupić za 30zl w aptece a nie za takie astronomiczne ceny.Jawne osxustwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*