Magni Lips Ponętne Usta

Powiększanie ust obok operacji wszczepienia implantów piersiowych, to jedna z najczęściej wykonywanych operacji wśród kobiet. Pozwala na natychmiastową zmianę wyglądu całej twarzy. Usta można powiększać na szereg różnych sposobów, niekoniecznie w sposób bardzo inwazyjny. Na co się zdecydować, aby efekt był wyraźnie widoczny i pożądany, ale z drugiej strony nie sztuczny?

Możliwości medycyny estetycznej

Korekcja ust jest stosunkowo prostym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala nie tylko na powiększenie rozmiaru ust, ale również na skorygowanie ich kształtu. Jest w szczególności polecany i kierowany do osób, niekoniecznie kobiet, ale i mężczyzn, u których usta są krzywe, kąciki opadają ku dołowi, a obie wargi bardzo cienkie. Takie usta powodują, że wyraz twarzy jest nieprzyjazny, wręcz wrogi. Uśmiech rzadko pojawia się na niej, a na co dzień widać wyraz pozornego cierpienia.

Kształtne i ponętne usta są w zasięgu ręki. Wiele klinik medycyny estetycznej oferuje szereg zabiegów, które mają skorygować usta i dodać im objętości. Korzystają z nich można między innymi:

 • wyostrzyć niewyraźny jak do tej pory kontur ust,
 • zlikwidować zbyt małą objętość ust,
 • zlikwidować asymetrię,
 • zniwelować dysproporcje wargi górnej i dolnej,
 • podciągnąć ku górze opadające kąciki ust,
 • zmienić kształt ust na pożądany przez pacjenta.

Uwaga!

Nie wszystkie usta można zmienić tak, aby przypominały wargi gwiazd i gwiazdorów filmowych czy wokalistów i wokalistek. Należy pamiętać, że chirurg może coś tylko poprawić, a nie na nowo stworzyć, jeśli chodzi o usta. Czasami dla uzyskania pożądanego efektu nie wystarczy jednorazowa wizyta w gabinecie medycyny estetycznej, ale co najmniej kilka.

Zabiegi stałe i czasowe

Chirurdzy plastyczni oferują kilka różnych metod powiększania ust:

 • powiększanie ust z zastosowaniem preparatów wchłanialnych,
 • powiększanie ust przy użyciu preparatów permanentnych.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z zabiegiem, który daje efekty w perspektywie kilku kolejnych miesięcy po jego zrealizowaniu. Wykorzystuje się na jego potrzeby substancje wchłaniane przez organizm, między innymi oparte na kwasie hialuronowym (HA), naturalnie występującym w organizmie człowieka. Powiększenie warg za pomocą kwasu hialuronowego podanego w trakcie zabiegu w określonym stężeniu i gęstości pozwala na uzyskanie pożądanego efektu, który utrzyma się nawet do kilkunastu miesięcy. Kwas z czasem zacznie się wchłaniać.

Ciekawostka

Długość utrzymywania się efektu korekcji i powiększenia ust za pomocą wstrzyknięcia substancji z kwasem hialuronowym zależna jest od:

 • wieku pacjenta,
 • ilości i rodzaju substancji wykorzystanej do zabiegu,
 • prowadzonego trybu życia,
 • stopnia nawodnienia organizmu pacjenta,
 • przyjmowanych leków,
 • występowania dotychczas i w przyszłości opryszczki wargowej.

Oprócz zabiegów, których efekty nie są stałe, można powiększyć usta trwale, substancją syntetyczną - zwykle poliakrylamidem, nazywanym aquamidem. Jest to trwały wypełniacz, którego efekty utrzymują się nawet przez 8 lat. Powiększenie trwałe ust powinno zostać uprzednio gruntownie przemyślane przez pacjenta, a zabieg musi być wykonywany w renomowanej klinice medycyny estetycznej, aby nie narazić się na przykre konsekwencje. Niejednokrotnie w mediach opisywane były już sytuacje, w których zamiast syntetycznego wypełniacza przyjaznego dla organizmu człowieka, w usta pacjenta był wstrzykiwany silikon techniczny, który zbijał się w bolesne grudki, które trzeba było usuwać podczas długotrwałych operacji. Ważne jest to, że z wypełnianiem ust poliakrylamidem zawsze wiążą się liczniejsze objawy niepożądane i komplikacje niż w przypadku powiększania ust kwasem hialuronowym.

piekne i mlode usta pielegnacja i cwiczenia ust 3352640 Magni Lips Ponętne Usta

Alternatywa dla medycyny estetycznej

Jeśli nie chcemy poddawać się zabiegom wszczepienia kwasu hialuronowego czy trwałych wypełniaczy w usta, a nadal marzymy o wydatnych wargach na wzór Angeliny Jolie, powinniśmy zastanowić się nad bezpieczną alternatywą, jaką jest Magni Lips. Jest to preparat w formie błyszczyka, który pozwala na powiększenie ust nawet w 2 tygodnie przy regularnym stosowaniu. Działa szybko, a co najważniejsze - skutecznie.

Skład Magni Lips

W składzie błyszczyka Magni Lips znajdziemy kompleks unikalnych składników, z których najważniejsze są kolagen i acmella, czyli wyciąg z afrykańskiej rośliny bogatej w alkoidy, a zwłaszcza w spitanthol. Jest to naturalny składnik czynni błyszczyku, który zawiera o 300 proc. więcej substancji aktywnych od innych elementów, jakie są wykorzystywane w preparatach do ust. Wzbogacenie wyciągu z acmelli o kolagen pozwala na uzyskanie niemalże natychmiastowych efektów powiększenia ust, zaraz po nałożeniu na nie błyszczyku Magni Lips.

W pełni bezpieczni specyfik

Nie trzeba zastanawiać się nad tym, jak na nasze zdrowie wpłynie używanie błyszczyka Magni Lips. Został on przebadany klinicznie na Uniwersytecie Stanowym w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych, a naukowcy potwierdzili jego skuteczność. Po około 2-tygodniowym używaniu preparatu kobietom udało się uzyskać powiększenie ust o średnio 67 proc. Jego działanie należy uznać za ponadprzeciętne. Jest niezastąpionym kosmetykiem, który nałożony na usta poprawia ich naturalny kontur, zwiększa ukrwienie, dodając im objętości i ujędrniając skórę wokół ust. W pierwszym dniu używania błyszczyka usta powiększają się o około 20 proc.

Błyszczyk można kupić online, a jego cena zwłaszcza w odniesieniu do efektów, jakie jest w stanie przynieść, jest niewygórowana.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz