Melatolin Plus – Pokonaj Bezsenność. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Jak działa Melatolin Plus ?

melatolin plus 3 Melatolin Plus  Pokonaj Bezsenność. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Melatolin Plus

1.Pomaga zminimalizować negatywny wpływ stresu na zasypianie;
2.Dzięki zawartości ziół melisy, ekstraktu chmielowego, szafranu i pospolitego rumianku, Melatolin Plus pomaga osiągnąć relaks przed snem.
3.Walczy z uczuciem dyskomfortu wynikającym z pogoni za myślą i nadmiernej stymulacji.
4.Melatolin Plus umożliwia przejście z trybu aktywnego do trybu odpoczynku, zmniejsza problem z atakami lękowymi i obniżonym nastrojem.
5.Pomaga zmniejszyć dyskomfort spowodowany długimi próbami spania
6.Melatolin Plus redukuje czas potrzebny do zasypiania dzięki zawartości melatonicznej. Zmniejsza negatywne skutki nieregularnego stylu życia.
7.Ma pozytywny wpływ na samopoczucie, redukując psychologiczne aspekty problemów ze snem
8.Dzięki zawartości szafranu Melatolin Plus poprawia nastrój, uspokaja i relaksuje, co sprzyja zasypianiu.
9.Zmniejsza problem niskiej jakości snu

Melatolin Plus, dzięki naturalnym ekstraktom roślinnym, pozwala osiągnąć długi i regenerujący się sen. Poprawia jakość snu i budzi się rano do odpoczynku.

Zmniejsza dyskomfort powodowany przez opóźnienia w czasie jazdy i zmienne godziny snu;
Dzięki Melatolin Plus zmniejsza problemy ze snem spowodowane zmianami stref czasowych lub pracą zmianową.
 to suplement diety, który ułatwia zasypianie i zapewnia głęboki, regenerujący sen. Jeśli masz problem z zasypianiem z powodu aktywnego, stresującego życia, obudź się podrażniona i masz niski poziom energii, sięgnij po te kapsułki i poczuj różnicę!

Konsekwencje nie zapobiegania bezsenności

Bezsenność, zaburzenia snu i słaba jakość snu stanowią poważne zagrożenie dla dobrego samopoczucia i codziennego życia. Powodują wiele negatywnych skutków, takich jak:

 

 •  melatolin1 150x150 Melatolin Plus  Pokonaj Bezsenność. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.Zwiększone ryzyko nadciśnienia tętniczego.
 • Zwiększone ryzyko choroby wrzodowej, refluks, przewlekły ból głowy, krucyfiks i ból szyi.
 • Zwiększone ryzyko wypadków na drodze lub w pracy (senność jest przyczyną 50% wypadków przy pracy i 45% wypadków na drodze).
 • Zwiększone ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, oddechowych i trawiennych.
 • Zwiększone ryzyko zawału mięśnia sercowego.
 • Zwiększone ryzyko zaburzeń psychicznych i lękowych.
 • Ryzyko depresji jest cztery razy wyższe.
 • Liczba hospitalizacji podwoiła się.

Jaka jest kompozycja suplementu Melatolin Plus?

Melatolin Plus to nowoczesny suplement diety, który ułatwia zasypianie. Jego skuteczność opiera się na unikalnym składzie i wydajności następujących składników.

Melatonina
jest najważniejszym regulatorem snu, który wpływa na prawidłowy rytm snu i ułatwia zasypianie. Wraz z wiekiem zmniejsza się poziom melatoniny, co powoduje konieczność jej uzupełnienia. Wykazano, że osoby z zaburzeniami snu mają niedobór tego związku. Melatonina jako główny składnik Melatolin Plus usuwa główną przyczynę zaburzeń snu, dzięki czemu w naturalny sposób zrelaksujesz się przed snem i zasypiasz w krótkim czasie.

Wyciąg z liści melisy lekarskiejmelatolin plus 1 150x150 1 Melatolin Plus  Pokonaj Bezsenność. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.
ułatwia rozluźnienie organizmu, poprawia nastrój i ma pozytywny wpływ na jakość snu, zapewniając głęboki i regenerujący sen.

strzałka składnika
L-tryptofan
jest ważnym aminokwasem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie jest produkowany, więc konieczne jest dostarczenie go z zewnątrz. Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i uczestniczy w syntezie serotoniny, której niedobory mogą prowadzić do depresji.

L-teanina
to aminokwas naturalnie występujący w liściach zielonej herbaty. Badania 1 wykazały, że może on złagodzić stres, zapewnić relaks i poprawić jakość snu.

Ekstrakt z popielatego korzenia
to indyjski żeń-szeń, który od lat jest stosowany w medycynie chińskiej jako wartościowe źródło witamin, glikozydów i fitosteroli. Jest to przypisane właściwości uspokajające i wypełniające. Pomaga utrzymać równowagę emocjonalną i lepiej radzić sobie ze stresem.

Kwas gamma-aminomasłowy (GABA)
działa jako główny neuroprzekaźnik o działaniu hamującym w całym układzie nerwowym. Badania2 wykazały, że osoby cierpiące na bezsenność mają o 30% niższy poziom kwasu gamma-aminomasłowego.

Ekstrakt z chmielu
ułatwia rozluźnienie ciała. Pomaga spać i zachować zdrowy sen. Wspiera ośrodkowy układ nerwowy dzięki uspokajającym działaniu humulonu i lupuliny.

Wyciąg z szafranowych słupków kwiatowych
Pomaga zrelaksować się, wrócić do równowagi emocjonalnej i popaść w błogi sen. Badania3 wykazały, że crocin ma również potencjalny efekt przeciwdepresyjny.
Wyciąg z ziela rumianku
Jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych roślin leczniczych o uspokajającym i zasypiającym efekcie.

Witamina B6
pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Konieczne jest zachowanie właściwych funkcji psychologicznych i higieny snu.

Jak korzystać są z produktu?

Melatolin Plus to nowoczesny wieloskładnikowy suplement diety, który ułatwia zasypianie. Ma unikalny skład: przeznaczony do usuwania głównych przyczyn zaburzeń snu i skracania czasu zasypiania.

Weź dwie kapsułki Melatolin Plus 30 minut przed snem. Pij 300 ml wody.
Poczuj się jakby twoje ciało odprężyło się i twój umysł odprężał.
Wpadnij w głęboki i regemelatolin 300x166 Melatolin Plus  Pokonaj Bezsenność. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.nerujący się sen, a rano obudzisz się wypoczęty i pełen energii.

Bezpłatny, zdrowy przewodnik do snu!
Dopiero teraz otrzymasz darmowy przewodnik po każdym zamówieniu, który pomoże ci poprawić jakość twojego snu. Znajdziesz proste wskazówki, jak obudzić się bardziej zrelaksowany i jak przezwyciężyć trudności z zasypianiem.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

1 Trackback / Pingback

 1. Bendroflumethiazid - Twoja Poradnia

Dodaj komentarz