Meridia – opinie – cena – gdzie kupić? Apteka czy sklep?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Meridia – opinie – cena – gdzie kupić? Apteka czy sklep?

Meridia – opinie o tabletkach, które mają w składzie sibutraminę

Wiele osób w dzisiejszych czasach postanawia się odchudzać. Jak wiadomo, większość z nas zaczyna swoją przygodę z dietami odchudzającymi, oraz ćwiczeniami. Taka dieta ma szanse faktycznie sprawić, iż zrzucimy kilogramy, ale trzeba pamiętać, by była odpowiednio zdrowa, by do naszego organizmu zostały dostarczone wszystkie, niezbędne składniki odżywcze.

Niektórzy z nas jednak szukają specjalnych preparatów, które przyspieszą ich metabolizm a co za tym idzie, sprawią, że schudną szybciej. Wszystko jest w najlepszym porządku, jeżeli preparat, którym się posiłkujemy ma naturalny skład i jest przebadany przez naukowców, którzy sprawdzili bezpieczeństwo jego użytkowania. Niestety, nie każdy dba w równym stopniu o swoje zdrowie, tak jak chce dbać o swoje ciało. Niektórzy bowiem stosują takie preparaty, które co prawda pozwalają nam schudnąć, ale oprócz kilogramów zabierają nam zdrowie, a w najgorszym wypadku i życie.

Jednym z takich preparatów jest Meridia – która w swoim składzie ma bardzo silną i toksyczną substancję zwaną sibutraminą.

Szukasz najlepszego preparatu? Aktualnie Triapidix300 to zdecydowany lider na polskim rynku

Jakie są właściwości Sibutraminy? Czy mogą wystąpić skutki uboczne po jej spożyciu?

Jakie jednak są właściwości Sibutraminy? Co takiego sprawia, że ta substancja jest aż tak niebezpieczna? Cóż na początku trzeba wspomnieć, iż w przeciągu miesiąca zażywając Meridię można schudnąć niebagatelne 25 kilogramów. Jest to wynik o tyle imponujący, że aż przerażający. Przede wszystkim sibutramina zmniejsza apetyt i zwiększa metabolizm organizmu. Ma ona działanie anorektyczce. Przez nią mózg nie wypuszcza hormonów takich jak serotonina, noradrenalina i dopamina. Jedzenie nie jest więc już kojarzone z niczym przyjemnym. Warto jednak wspomnieć o tym, iż sibutramina nie hamuje MAO. Wchłanianie tej substancji przez organizm jest niezwykle szybkie, chyba, że jednocześnie spożywa się także posiłek, który może faktycznie to wchłanianie nieco spowolnić. Sprawdz tez artykul o suplemencie garcinia cambogia na odchudzanie.

Jeżeli natomiast chodzi o skutki uboczne przy stosowaniu Meridii to jak najbardziej mogą one wystąpić. Niestety nie jest to bezpieczny preparat na odchudzanie, a naprawdę silny suplement, który w 2010 roku został zawieszony w produkcji. Stało się tak dlatego, iż badania wykazały, iż może on przyczyniać się do zawału serca, czy też udaru mózgu. Mało tego, samo serce może nagle przestać pracować, a w najgorszym wypadku produkt ten doprowadzał do zgonu z przyczyn naczyniowo sercowych. Jak więc widać, ten preparat był naprawdę niebezpieczny i właśnie dlatego został całkowicie wycofany z produkcji. Można co prawda w szemranych miejscach nadal go kupić, ale my osobiście uważamy, że nie warto, właśnie ze względu na zdrowie i życie.

Gdzie najłatwiej kupić Meridię? Jaka jest jej cena?

W zasadzie nie można już legalnie kupić tego produktu, ale na stronach typu allegro roi się od jego zamienników, które są równie niebezpieczne. Cena ich często przekracza 100 złotych. Można je także zamówić od osób, które niezależnie i nielegalnie sprzedają je w sieci.

Naszym zdaniem jednak naprawdę nie warto ich nabywać, zwłaszcza jeżeli się wie, co takiego potrafią nawyprawiać z ludzkim ciałem i organizmem. Lepiej schudnąć nieco wolniej, ale zamówić taki preparat, o którym wiadomo jest, iż jest bezpieczny. Nie musisz stawiać na szali swojego zdrowia, jeżeli chcesz schudnąć.

Tak jak zamienniki kosztują około 100 złotych, tak nielegalnie 15 tabletek Meridii kosztuje około 130 zł wzwyż. Nie jest to więc mała cena, wychodzi niemalże 10 złotych za jedną tabletkę.

Warto dbać o swoje zdrowie piękne ciało można uzyskać wieloma sposobami, nie musisz przez nie tracić zdrowia! Pamiętaj o tym i nie decyduj się na niebezpieczny suplement, który w swoim składzie zawiera sibutraminę!

Jaka jest hitoria Meridii? Opinie specjalistów.

Jak wiadomo, suplement ten w roku 2010 został wycofany w ogóle z produkcji, a to oznacza, że w aptekach już się go nie kupi. Zresztą wycofane wtedy zostały wszystkie produkty, które w swoim składzie zawierały sibutraminę.

Specjaliści zgodni są ze sobą, że nie warto tego suplementu stosować, nawet wówczas, gdy znajdziemy w Internecie jakąś aukcję, na której będziemy mogli te tabletki kupić. Ryzyko różnych powikłań niestety jest zbyt wysokie, wręcz nieproporcjonalnie wyższe niż jego pozytywne skutki.

Dlatego ostrzegamy cię przed tym produktem, naprawdę nie warto w ogóle nawet zastanawiać się nad jego kupnem, gdyż po prostu jest to niebywale niebezpieczne. Bez problemu znajdziesz inne specyfiki i suplementy diety, które też skutecznie pomogą ci schudnąć, a będą miały naturalny i bezpieczny skład. Takie preparaty warto stosować, zamiast Meridii.

UWAGA: rekomendujemy aby przed każdym zakupem jakiegokolwiek suplementu zapoznać się z opinią lekarza lub dietetyka


Szukasz najlepszego preparatu, który pomoże zrzucić Ci zbędne kilogramy
? Aktualnie Triapidix300 to zdecydowany lider na polskim rynku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz