Odchudzanie, czyli najczęstsze problemy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Odchudzanie to na pewno nic łatwego, sama mama z tym problemy. Często trzeba wykonywać ćwiczenia na plaski brzuch, stosować się do diety, to wszystko jest męczące i czasem trudne do wytrzymania.

Odchudzanie jednak staje się jeszcze trudniejsze jeśli trzeba się do wszystkiego zmuszać, i na wszystko szuka się usprawiedliwienia. Wiele ludzi do mnie pisze właśnie nie radząc sobie z tym problemem. Zatem dziś kilka porad właśnie o tym.

1.Nie chce mi się wykonywać ćwiczeń na płaski brzuch.

Wiem, to w czasie odchudzania prawdziwa zmora, przychodzisz do domu zmęczona z pracy i jeszcze masz ćwiczyć to chyba jakiś żart. Fajnie jeśli możesz ćwiczyć 30 minut każdego dnia, choć wiem, ze i to jest czasem ponad ludzki siły. Można to jednak robić w bardziej kreatywny sposób. Np. zamiast jechać Do sklepu można tam iść, można kilka razy pochodzić po schodach zamiast korzystać z windy. Kilka prostych czynności rób sama, a będzie Ci o wiele łatwiej i myślenie jak schudnąć przejdzie do historii.

2.Nie mam czasu aby odchudzać się zdrowo.

Nie masz czasu aby odchudzanie było zdrowe, nie masz czasu aby wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch? A masz czas aby chorować? Wiem, ze to zabrzmiało trochę niegrzecznie, ale pomyśl ile dla Ciebie jest warte Twoje zdrowie, za jakie pieniądze możesz je sprzedać? Wierz mi że chodzenie na skróty poprzez tabletki czy dietę Dukana, to szkodzenie samemu sobie. Naprawdę inwestując czas w siebie zyskujesz i to bardzo dużo.

3.Odchudzanie jest fajne, ale nie mogę się wyzbyć słodyczy

Miałam ten sam problem i wiele ludzi którzy walczą odchudzaniem często czują się winni kiedy zjedzą coś niedozwolonego. Jest to też związane z jedzeniem emocjonalnym, czyli dziś mama dola i muszę sobie coś zjeść. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego to polecam Ci gorzką czekoladę, naprawdę nie żartuję ona pomaga. Polecam również owoce, maja błonnik i większość z nich jest raczej słodka więc na pewno to dobre rozwiązanie.

4.Nie mogę sobie poradzić z nadmiernym jedzeniem

Odchudzanie w wielu dietach na płaski brzuch nie jest łatwe. Wiele z nich zaleca aby po prostu głodować by schudnąć. Niestety to nie jest dobre wyjście na dłuższą metę. Z czasem tak bardzo będzie chciało się jeść, ze trudno będzie wytrzymać. Dieta na odchudzanie jest również problemem jeśli ma słabe bądź brak jakiegokolwiek menu. Widzisz są produkty spożywcze, które bardzo silnie wzmagają apetyt i wart je omijać szerokim łukiem: chipsy, słodycze i napoje kolorowe.

Jeśli chcesz aby odchudzanie było skuteczne, warto, abyś jadła o wiele częściej. Najlepiej 6 razy w ciągu dnia. Wiem, ze nie jest to łatwe, ale w miarę możliwości staraj się aby mieć czas na minimum 4 do 5 posiłków. Unikaj wszelkiego rodzaju przystawek, zwłaszcza tych tłustych. Zawsze prowadząc odchudzanie staraj się pić duże ilości wody, to naprawdę pomaga. Pamiętaj jedz zdrowo, wykonuj ćwiczenia na płaski brzuch, a będzie Ci o wiele łatwiej schudnąć.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz