Pięć produktów, które pomogą Ci schudnąć

Pięć produktów, które pomogą Ci schudnąć

Latem ubiegłego roku, zespół naukowców z Harvard prowadzonych przez dr. Dariush Mozaffarian i Frank Hu wydała zestaw nawyków, które prowadzą do nadwagi (lub utrata masy ciała) w dłuższej perspektywie. Zespół przeanalizował dokumentację medyczną i badania wykonywane co 4 lata (ponad 20) o około 120 tysięcy ludzi, głównie w średnim wieku, który uzyskał średnią z 4 funtów co cztery lata, czyli około 17 funtów w tych 20 lat.Dwa wyniki było zwiększenie aktywności fizycznej prowadzi do utraty masy ciała. I spać od 6 do 8 godzin na dobę przetłumaczony na mniejszy przyrost masy ciała, że spać więcej niż 8 godzin lub mniej niż sześć. Dla mnie najbardziej interesujące wyniki są listą 5 pokarmów najczęściej związanych z przyrostem masy ciała i 5 więcej żywności związane z utratą wagi.

Co należy zrobić na samym początku

Oto lista pięciu najbardziej kojarzy się z jedzeniem, gdy ludzie jedli ich więcej w ciągu czterech lat, wraz ze wzrostem masy:
(1) Frytki (1,69 lb)
(2) ziemniaki (1, 28 lb)
(3) napojów Cukier -sweetened (1,00 funta)
(4) nieprzetworzone czerwonych mięs (0,95 funta)
(5) mięs przetworzonych (0,93 funta)
i tu są 5 najbardziej kojarzy się z jedzeniem faktycznie odchudzania: (1) warzywa (-0,22 lb)
(2) pełnoziarniste (-0,37 lb)
(3) Owoce
(-0,49 lb)
(4) orzechy (-0,57 lb)
(5) Jogurt (-0,82 lb)
Pozwól mi zrobić kilka punktów. Po pierwsze, funty wydawać się mały, ale wiemy, drobiazgi sumują się nad tempo.In drugie, przekonanie, że jedzenie owoców powoduje przyrost masy ciała (ponieważ nie mają cukru) jest błędne. Po trzecie, ziemniaki (zawierające skrobię) wydają się być złe z punktu widzenia wagi. Wreszcie, jedzą mniej warzyw, jogurty i tym podobne jest związane ze wzrostem masy ciała.

co powinien my?

 Jako wykazy te odnoszą się do ciebie, kochanka Indian Food? Dobrze, jeśli jeść indyjskie jedzenie prawie codziennie i celem w życiu jest, aby kontrolować swoją wagę, może stracić funtów wyglądać dobre lub lepsze zdrowie, znajdziesz przydatne po tych 4 zasad.1. Jedz świeże warzywa (takie jak sałatki lub zmieszać delikatnie smażona) co najmniej raz dziennie 2. Kiedy masz coś na przekąskę, aby owoce i orzechy 3. jeść więcej brązowego ryżu (i mniej białego ryżu) oraz inne rodzaje Indyjski chleb grubo mielona mąka pszenna (Atta Hindi) lub proso, jak Roti, dosa lub Debra owsa i brązowego ryżu 4. czy jogurt (Dahi Hindi i gudżarati, perugu w języku telugu, tamilski thayir) prawie codziennie i chce jeść jogurt, a nie tych z dodatkiem cukru imponującą rzeczą jest to, że po tych 4 reguły niemal każdy dzień będą czuć się dobrze niemal natychmiast, co daje więcej energii. Są też zasady, których należy przestrzegać zdrowej diety Indie, które pomogą swoje szanse na pobyt wolne od choroby i zwiększyć szanse na posiadanie dobrej jakości życia.images — kopia Pięć produktów, które pomogą Ci schudnąć
Dlatego trzeba go: Nie mogę oprzeć się trochę bogate czekolady? Nie ma potrzeby, aby: Ciemna czekolada i inne pokarmy bogate w przeciwutleniacze, mogą pomóc zapobiegać gromadzeniu się tkanki tłuszczowej w organizmie, prekursor do chorób serca i otyłości, wynika z najnowszych badań z Tajwanu opublikowanym w Journal of Rolnictwa i Chemii Żywności. Najlepszym sposobem, aby pracować go: Melt pół uncji gorzkiej czekolady w mikrofalówce przez 30 sekund i rozprowadzić go na pół krakingu graham; jej tylko 98 kalorii. załadowany skrobi opornej, potężny spalacz tłuszczu (pół filiżanki serwuje prawie 10 gramów skrobi opornej). Jeśli jesz fasoli marynarki i inne produkty bogate w skrobię odporną na tylko jeden posiłek dziennie, będziesz spalać 25% więcej tłuszczu niż byłoby inaczej, według naukowców z University of Colorado.
Istnieją również inne sposoby na zgubienie zbędnych kilogramów:

 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz