Prawda o tabletkach antykoncepcyjnych

Prawda o tabletkach antykoncepcyjnych

Czym jest winien mojego zainteresowania ? Nie w nastroju ostatnio? Zastanawiam się, czy twoje pigułki antykoncepcyjne mają wpływ jechać samej płci? To jest możliwe, ale nie jest prawdopodobne. Dla większości kobiet, pigułki antykoncepcyjne nie wpływają na chęć mieć stosunek płciowy (libido). Ale jeśli zauważyłeś zmiany w swoim libido odkąd zaczął brać “pigułkę”, można uzyskać swoje życie na miłości toru. Naukowcy zbadali 33 lat badań, które obejmowały ponad 8400 kobiet przyjmujących pigułki antykoncepcyjne. Spośród tych kobiet, 22% odnotowano wzrost ich libido, 15% stwierdziło, że czuł mniej pragnienie, a 63% odnotowano żadnych zmian.
Ginekolog Lee Sharma, MD, Auburn, AL, rzadko kiedy usłyszał od swoich pacjentów, że ich libido spadło po zażyciu pigułki antykoncepcyjne. “Około 1 na 100, będzie go zgłosić,” mówi.Wiele badań badali ten problem, wszystkie z różnymi rezultatami. Niektóre znaleźć korelację między kontroli urodzeń i niskie libido dla niektórych kobiet (ale nie wszystkich), podczas gdy inne nie istotny związek. Inne badania wykazały, że niektóre kobiety zgłosić pożądanie seksualne wyżej na pigułki lub brak zmian w ogóle. W istocie, jest to mieszanina. Ale, oczywiście, istnieją kobiety, którzy przysięgają w górę iw dół, że pigułka zapped swój popęd seksualny, więc co tu się dzieje?

Czym jest winien mojego zainteresowania?

To bardzo typowe dla kobiet czuć swoją kolej pragnienie w czasie. Jednak trudno jest określić jako jedynego pigułki przyczyny. Wiele innych rzeczy wpływa na popęd seksualny kobiety, w tym jej stan zdrowia, wiek, uczucia jego relacji i rzeczy, jak ona jest aktywna, piją zbyt wiele, a jeśli jest ona w dużo stresu. Większość pigułki antykoncepcyjne łączą wersje laboratoryjne wykonane z żeńskich hormonów estrogenów i progesteronu. Ilości hormonów tabletki różnić. Swoją reakcję na hormony pigułki antykoncepcyjne w organizmie zależy od składu chemicznego i wielu hormonów w tabletki. Ponadto, ponieważ tabletki kombinowane zahamowania owulacji, nie będzie mieć subtelny wzrost libido, że niektóre kobiety zgłosić podczas owulacji.

Jeśli zauważysz zmianę

Należy powiedzieć lekarzowi, co zostało zauważone. Można dać Ci sprawdzić się, aby zobaczyć, czy coś innego (takie jak stan chorobowy lub masz inną receptę) może powodować objawy. Można również zdecydować, czy można przejść do innego rodzaju pigułki lub innej metody kontroli urodzeń. W zależności od tego, co dzieje się z tobą, ona może zalecić również porozmawiać z terapeutą lub innego esperti.Guardate swoim związku, a przez resztę swojego życia, nawet na rzeczy, które przeciągnąć swój energetycznej. Na przykład, że nie czuje się dobrze, jak się sprawy mają ze swoim partnerem? W przeciwnym razie będzie to szybki przyciemnić swoje pragnienie. Jak jest Twoja dieta? Czy podkreślić? Nie można się wystarczająco odpocząć? W przypadku zmiany rzeczy, które Drain, można wrócić w nastroju częściej.

Mężczyzna pigułki akcesoriów Zapewnić facetów okazję do poprawy lub rozwiązać problemy z ich popędu seksualnego i wydajności, ale czy korzyści te pochodzi z kosztem? Mimo, że niektóre produkty sprzedawać siebie jako mające zerowe efekty uboczne, rzeczywistość jest taka, że każdy dodatek i każdy lek może powodować działania niepożądane, w pewnym sensie.Wiedza jest potęgą w tej dziedzinie, co oznacza, można podjąć decyzję o umocowanej uzupełnienie męskiego akcesorium, które chcesz podjąć na podstawie skutków ubocznych, że produkty te mogą powodować. Jeśli myślisz o zrobieniu męskiego akcesorium produkt po raz pierwszy, że nie będziesz chciał przegapić tego przewodnika!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz