Prawo żywności

Prawo żywności

Konserwanty, pestycydy, barwniki i dodatki są potencjalne szkody dla zdrowia.Przewlekłe choroby i raka można powiązać z nich.

3 rodzaje pożywienia

 Dokonaj zdrowego mądrego wyboru 3 rodzaje żywności. pokarmy komercyjne są z pestycydów i konserwantów oraz dodatków. Naturalne produkty spożywcze są pestycydami, ale bez konserwantów. zdrowa żywność są wolne od pestycydów i konserwantów, bezpieczniejsze i certyfikowane przez organizacje międzynarodowe.

Wysoka jakość

Chwała natury jest uważana za pioniera rozkładu organicznego i makrobiotycznej w Azji poza Japonią, regionalnym i lokalnym, a także detalicznej lokalnym. Oferuje on Premium Quality takie marki jak pysk, Eden Foods i chwały natury w bardzo przystępnych cenach.Nie popieramy ani przenosić produkty genetycznie zmodyfikowane. To było zgłaszane, że świnie mają niski współczynnik płodności i mniejszej liczby ludzkiej spermy Jeżeli produkty GMO opartych.

Zdrowy asortyment

Mamy organiczne ziarna, fasola, nasiona, orzechy i rodzynki. Nasze oleje tłoczone na zimno są wyodrębniane bez użycia środków chemicznych. Nasz sos Shoyu nie są przy użyciu metod przemysłowych, barwników, konserwantów i dodatków, za pomocą zwykłych ziaren obrać i soli z niezdrowym jedzeniem. Smak różnicę w naszej nagradzanej, tradycyjnej Shoyu (bez pszenicy) sosy tamaric. Oni są fermentowane przez 18 miesięcy, przy użyciu fasolę, sól morska i Koji, rozdawanie naturalne smaki.Wystarczy wyobrazić sobie nasze misos organiczne są fermentowane 18 do 36 miesięcy u zdrowych enzymów, idealne do potraw, zup i zapiekanek. uzupełniają się nawzajem dobrze z warzyw, tofu, wodorosty, shitake i suszonych bonito. Aby dodać zdrowy smak, skorzystaj z naszego specjalnego ocet organiczny brązowy ryż, Ponzu, Mirin, skrobia i korzenia kudzu. Na śniadanie w godzinach porannych, cieszyć nasze organiczne płatki zbożowe, dżemy i soki. Aby wyeliminować toksyny, weź naszą zróżnicowaną morskie algi bogate w minerały, a nawet herbat organicznych. Zanurz się w naszych naturalnych i zdrowych makaronem i krakersów, bez zwykłej soli kuchennej i MSG.

Pożywienie SUPERFOOD

Poniższe zdrowej żywności mocy mogą pochwalić duże praw chwalenie: Mogą odeprzeć poważnych chorób, takich jak cukrzyca, rak i choroby serca; wzmacnia układ odpornościowy; chronią i wygładzają skórę; i pomóc Ci schudnąć i utrzymać smukłą sylwetkę. Jeśli jesz większość tych zdrowej żywności już, dobre dla Ciebie! Jeśli nie, to teraz jest czas, aby załadować swój koszyk i poprawić swoje zdrowie. The Cure Cukrzyca jest tutaj – Brak leków, wymagane chirurgia lub cuda! Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu receptury dzień dla sposobów włączenia tych produktów w swoim posiłków codziennie! Przemysł spożywczy chce nas przekonać, że spożywanie niektórych pokarmów może spowolnić proces starzenia się, podnieś depresji, zwiększyć nasze możliwości fizyczne, a nawet nasza inteligencja. Wielu z nas chce wierzyć, że jedzenie pojedynczego owocu lub warzywa, które zawiera pewne przeciwutleniacz będzie zap chorej komórki. Problem polega na tym, że większość badań dotyczących testowania pożywienie chemicznego i wyciągów w stężeniach, które nie znajdują się w żywności w stanie naturalnym.

“Pożywienie mają wyjątkowo duże dawki witamin i składników mineralnych, które mogą pomóc nam odeprzeć choroby i żyć dłużej, zdrowiej”, powiedział Hyde. Niektóre z tych składników odżywczych, które zawierają pewne pożywienie zawierają przeciwutleniacze, myśl, aby odeprzeć raka; zdrowe tłuszcze, myśl, aby zapobiec chorobom serca; błonnik, że zapobiega cukrzycy i problemy trawienne; lub fitochemikalia substancje w roślinach odpowiedzialnych za głębokie kolory i zapachy, co może mieć liczne korzyści zdrowotne.
Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz