Probolan 50 Efekty Cena Skład

 

Probolan 50 Efekty Cena Skład

probolan50 150x150 Probolan 50 Efekty Cena Skład
Probolan 50 Efekty Cena Skład

Ćwiczenia na siłowni, rzeźbienie swojego ciała oraz powiększanie mięśni jest procesem żmudnym i jednocześnie długotrwałym. Wielu wiec stara się przyśpieszyć tworzenie tkanki mięśniowej poprzez stosowanie czegoś takiego jak sterydy anaboliczne. Są to wykonane z naturalnych ekstraktu środki, które wspomagają tworzenie się tkanki mięśniowej w znacznym stopniu przyspieszając jej wzrost. Efekty osiągniesz wiec znacznie szybciej aniżeli nie stosując żadnych tego typu środków.

Należy jednak pamiętać, ze stosowanie sterydów nie jest zbyt bezpieczne. Przykładem sterydu anabolitycznego jest np. metanabol. Środek ten wspomaga tworzenie się nowej tkanki mięśniowej, ingeruje w proces tworzenia się testosteronu, który przyśpiesza formowanie mięśni. Jeżeli więc marzysz, aby w szybki sposób osiągnąć zamierzony efekt warto zainteresować się zakupem tego środka. Jeżeli ćwiczysz już dłuższy czas warto zainteresować się znanym wśród kulturystów środkiem.

Obecnie olbrzymią popularnością cieszy się suplement diety Probolan 50. Jego stosowanie pozwala zarówno wyrzeźbić sylwetkę, jak i przyspieszyć wzrost masy mięśniowej. W składzie tabletek Probolan 50 znajdziemy tylko mieszankę naturalnych składników, które regulują pracę układu hormonalnego. Probolan 50 został uznany za legalny anabolik, w dodatku za jeden z najmocniejszych obecnych na rynku. Stosując Probolan 50 masz dużą szansę zyskać sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Kto i kiedy powinien sięgnąć po Probolan 50?

Probolan 50 to lider w rankingu odżywek na masę mięśniową. Po suplement powinna sięgnąć każda osoba, która chce cieszyć się widoczną muskulaturą i ładnie wyrzeźbioną sylwetkę. Probolan 50 jest szczególnie polecany, gdy:

 • Jesteś zmęczony treningami, brakuje Ci energii i motywacji
 • Nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki
 • Masz wrażenie, że treningi na siłowni już nie przynoszą widocznych rezultatów
 • Stosowałeś suplementy, które nie spełniły obietnic
 • Chcesz uzupełnić swoją dietę o dodatkowe substancje odżywcze
 • Pragniesz uzyskać szybsze rezultaty

Efekty działania Probolan 50

probolan 150x150 Probolan 50 Efekty Cena Skład
Efekty działania Probolan 50

Jednymi z najważniejszych cech działania produktu są na pewno: bardzo szybki wzrost masy mięśniowej, wzrost siły. Stosując Probolan 50 na pewno zauważysz u siebie wzrost energii oraz poprawienie wytrzymałości. Dodatkowo badania wykazały, że Probolan 50 wpływa też na zwiększenie produkcji testosteronu i to o całe 100% . Aby zaobserwować te wszystkie pozytywne aspekty działania Probolan 50 nie potrzebujesz czekać nawet 3 mięsiecy! Pierwsze, aczkolwiek delikatne efekty można już zauważyć po 48 godzinach. Probolan 50 zawiera tylko naturalne składniki, nie wywołuje żadnego negatywnego wpływu na organizm. Jednak stosując Probolan 50 nie możemy zapominać o aktywności fizycznej. Jeśli nie będziesz regularnie trenować na siłowni, nie możemy liczyć na szybkie i zadowalające rezultaty. Przy odpowiedniej dawce aktywności fizycznej, kuracja Probolanem 50 może spowodować wzrost nawet o 8 kg przy jednoczesnym pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Probolan 50 sprawi, że Twoja sylwetka stanie się wyrzeźbiona w atrakcyjny sposób, a nie zalana tłuszczem.

Zalety stosowania Probolanu 50

 • Intensyfikacja procesów anabolicznych – lepsze wyniki treningowe w krótszym czasie
 • Podwyższony poziom testosteronu – legalnie, naturalnie i bez skutków ubocznych
 • Doskonała alternatywa dla nielegalnych sterydów
 • Widocznie podnosi wytrzymałość – Twoje treningi staną się dłuższe oraz in

  probolan 50 1 150x150 Probolan 50 Efekty Cena Skład
  Testy kliniczne Probolanu 50

  tensywniejsze

 • Poprawia funkcje seksualne – poprawa zdolności reprodukcyjnych, silniejsza erekcja
 • Stymuluje przemianę tłuszczu w suchą masę mięśniową
 • Pierwsze efekty widoczne już po 2 dobach
 • Naturalny skład – 100% bezpieczeństwa

Testy kliniczne Probolanu 50

Probolan 50 został poddany dokładnym testom klinicznym, które zostały przeprowadzone przez amerykański zespół badaczy na czele z Dr Steven Price. Otrzymane wyniki jednoznacznie potwierdziły wysoką skuteczność działania suplementu. Pozytywne aspekty działania Probolanu 50 zaobserwowano między innymi w zakresie przyrostu masy mięśniowej, jak i w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej. Kierownik zespołu badawczego podkreślił, że początkowo sceptycznie podchodził do działania suplementu Probolan 50. Jednak już po uzyskaniu pierwszych wyników badań, było widać, że preparat jest ponadprzeciętnie skuteczny. U wszystkich osób poddanych badaniu zaobserwowano znaczny wzrost mięśni oraz zmniejszenie zawartości tłuszczu w organizmie. Dr Steven Price zdecydował się na powtórzenie badań, ale wyniki z drugiej próby pokryły się z wynikami z pierwszego doświadczenia.

Bezpieczeństwo stosowania

Mówiąc o Probolanie 50 koniecznie trzeba podkreślić, że w odróżnieniu od większości sterydów, Probolan 50 nie wywołuje żadnych groźnych konsekwencji dla zdrowia (trądzik, zaburzenia seksualnie, niekontrolowany popęd seksualny). Probolan 50 został dokładnie przebadany w testach klinicznych, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie wywołuje ŻADNYCH skutków ubocznych.

Jakie składniki aktywne zawiera Probolan 50?

Składnikiem wyróżniającym Probolan 50 na tle innych suplementów diety jest Epihydroxetiolan-17-ester matrix. To właśnie ta substancja jest sekretem ponadprzeciętnej skuteczności tabletek Probolan 50. Związek ten jest mieszanką naturalnych składników. Najwyższą i dostępną dawkę tego związku zawiera właśnie Probolan – 500 mg. Epihydroxetiolan -  17 ester matrix to substancja wpływająca na produkcję testosteronu, może powodować wzrost poziomu testosteronu nawet o 400%!

Drugim składnikiem jest tribulus terrestris znany też jako buzdyganek naziemny. Rośnie głównie na terenach klimatu tropikalnego lub umiarkowanego. Tribulus od wieków był wykorzystywany jako naturalny lek na poprawę samopoczucia, wzmocnienie organizmu, poprawienie libido czy zwiększenie masy mięśniowej. Z tego względu Tribulus Terrestris jest niezwykle uznany przez kulturystów i innych sportowców. Pomijając kwestie seksualne takie jak: zwiększenie witalności czy przedłużenie stosunku seksualnego, to buzdyganek naziemny podnosi poziom testosteronu i zwiększa gęstość mięśni. Dzięki temu ta roślina ma niebagatelny wpływ na przyrost mięśni. Tribulus poprzez zwiększanie poziomu testosteronu, zwiększa syntezę białka, a to przekłada się na większą siłę, lepsze wyniki anaboliczne. Wykazano, że buzdyganek ułatwia również spalanie tkanki tłuszczowej.

probolan 50 Probolan 50 Efekty Cena Skład
Jak należy dawkować Probolan 50?

Probolan 50 zawiera jeszcze jeden ciekawy składnik – kofeinę. Jak łatwo się domyślić wpływa ona na wzrost witalności, poprawę samopoczucia. Dzięki niej nabieramy energii i chętnie wybieramy się na trening. Jednak najnowsze badania naukowe wykazały, że kofeina wzmacnia mięśnie, zwiększa ich wydajność. Dodatkowo przyjęcie kofeiny po treningu z dawką węglowodanów ma wpływ na wydajność całego organizmu.

Jak należy dawkować Probolan 50?

Rekomendowane dawkowanie podczas 1 cyklu:

1 tydzień: 2 tabletki na dobę (jedna na czczo, druga po treningu)

2-4 tydzień: 3 tabletki na dobę (dodatkowo jedna  przed treningiem)

Rekomendowane dawkowanie podczas 2 cyklu

1 tydzień: 2 tabletki na dobę (rano i po treningu)

2-3 tydzień: 3 tabletki na dobę (rano, przed treningiem i po treningu)

4-6 tydzień: 4 tabletki na dobę (rano, przed treningiem, po treningu i przed snem)

Jakie suplementy warto włączyć podczas cyklu Probolan 50?

Suplement Probolan 50 został tak zaprojektowany, że można go łączyć z innymi preparatami. W efekcie jeszcze bardzo wzmocnimy nasze rezultaty. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę najbardziej polecanych suplementów, które warto włączyć do planu treningowego z Probolan 50.

Suplementy zawierające BCAA

BCAA (Branched Chain Amino Acids) to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. Posiadają grupę aminową (NH2) oraz grupę karboksylową (-COOH)Wielu sportowców chętnie sięga po preparaty tego typu, ponieważ odczuwają wzrost energii, sprawną regenerację po treningu oraz szybszy wzrost mięśni. Do aminokwasów BCAA zaliczamy między innymi: L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę. Wszystkie z wymienionych aminokwasów zalicza się do grupy aminokwasów egzogennych, to znaczy, że nasz organizm nie jest w stanie ich sam syntezować. Aminokwasy egzogenne muszą być dostarczane organizmowi z zewnątrz, wraz z pożywieniem lub  poprzez suplementy diety. Właściwa dawka aminokwasów rozgałęzionych zbawiennie działa na budowanie masy mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Cerberus

Znany jako bloker aromatazy. Pewnie nie wielu z nas wie w ogóle, czym jest aromataza. Już wyjaśniamy: aromataza to jest enzym, który jest obecny w tkance tłuszczowej i odpowiada za przemianę hormonów męskich w żeńskie. Im większa zawartość w organizmie tłuszczu, tym większa aktywność aromatazy. To z kolei wpływa na większą ilość estrogenu i obniżony poziom męskiego hormonu – testosteronu. Nie jest możliwe zbudowanie muskulatury, jeśli cierpimy na niedobór testosteronu. Aby utrzymać właściwy poziom aromatazy w organizmie należy zadbać o właściwą dietę, aktywność fizyczną oraz suplementację. Cerberus to innowacyjny preparat, który zawiera kombinację Estro Block. Suplement pozwala zachować poziom testosteronu na właściwym poziomie. W efekcie maksymalizuje efekty treningów, przyspiesza spalanie tłuszczu oraz budowę muskulatury.

Mass Extreme

Jest to jeden z lepszych suplementów dla kulturystów. Zawiera kwas fosfatydowy, który stymuluje procesy wpływające na regulację wzrostu mięśni. Mass Extreme jest zalecany osobom, którym zależy na zwiększeniu swojej wytrzymałości, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty treningowe. W składzie suplementu znajdziemy też Fenugreek, który stymuluje produkcję glikogenu w mięśniach. Efektem stosowania suplementu Mass Extreme jest wzrost masy mięśniowej o 96%, zwiększenie mocy o 30% i imponująca rzeźba ciała.

Czy Probolan 50  może wpływać na na SHBG czy estrogen?

Za wiązanie hormonów płciowych (SHBG) czy estrogenów odpowiada globulina. Nie wywołuj one negatywnych efektów u osób przyjmujących suplement Probolan 50.  Hormony płciowe mogą wiązać testosteron i powodować jego dezaktywację, jednak w składzie preparatu znajduje się specjalny bloker estrogenu. Chroni on testosteron przed działaniem hormonów płciowych i nie dopuszcza do przemiany testosteronu w estrogen. Dzięki temu Probolan 50 eliminuje ryzyko wystąpienia ginekomastii czy innych skutków ubocznych wywołanych przez zaburzenie poziomu estrogenów.

Czy podczas kuracji Probolanem 50 mogę pić alkohol?

Podczas planu treningowego z Probolanem 50 może napić się alkoholu, preparat nie wchodzi w reakcje z alkoholem. Nie chcemy demonizować alkoholu, jednak podczas programu treningowego czy w ogóle zdrowego stylu życia, zalecamy odstawienie alkoholu. Badania naukowe wykazały, że spożywanie alkoholu wpływa na obniżenie testosteronu. Alkohol może mieć też istotny wpływ na spadek masy mięśniowej oraz intensywnie odwadnia organizm. Pamiętajmy, że alkohol jest naszym wrogiem w walce o wyrzeźbioną muskulaturę. Chcemy też zaznaczyć, że alkoholu absolutnie nie wolno spożywać bezpośrednio przed treningiem. Po pierwsze o wiele łatwiej wtedy o kontuzję (spada nasza koncentracja). Obniżamy również jakość naszego treningu – zmniejsza się nasza wytrzymałość, wydolność. Groźnym efektem jest też wpływ alkoholu na poziom cukru. Podczas treningu pod wpływem alkoholu może dość do spadku poziomu cukru, a następnie do hipoglikemii.

9 a2 Probolan 50 Efekty Cena Skład

Probolan 50 –tabletki na siłę

Działanie suplementu Probolan 50 pomaga zyskać nowe zasoby siły. Już po pierwszych 7 dniach poczujesz się mocny i nabierzesz ochoty do ćwiczeń. Wzrost siły i zintensyfikowanie treningów pomoże Ci szybko zobaczyć zmiany sylwetki. Probolan 50 oraz inne tabletki na siłę są polecane tzw. strongman, kulturystom oraz osobom amatorsko wykonującym trening siłowy. Suplement uwalnia nowe zasoby siły, pozwala znaleźć motywację  i siłę do treningów.

Opinie o tabletkach Probolan 50

Probolan 50 stosowałem w sezonie zimowym (około 4 miesiące). Po suplement sięgnąłem, bo chciałem bardzo szybko zbudować masę mięśniową. Muszę przyznać, że Probolan 50 naprawdę robi swoją robotę. Mam porównanie z innymi odżywkami na mięśnie, ale Probolan 50 jest bezkonkurencyjny i najlepszy! Nawet, gdy odstawiłem suplement, efekty dalej się utrzymują. Najbardziej widocznym działaniem podczas stosowania był dla mnie gigantyczny przyrost siły.

Jakub

Do zakupu Probolan 50 namówił mnie kolega. Mój cykl trwa już 2 miesiące, a efekty są nieprawdopodobne. Odczułem zastrzyk energii, treningi wykonuję z przyjemnością i prawie nigdy nie mam dość. Przez te dwa miesiące zdobyłem już 4 kg czystej masy mięśniowej. Olbrzymia poprawa. Szczerze polecam!

Mariusz

Już na samym początku zamówiłem 180 tabletek, czyli cykl Tytan. Najpierw przyjmowałem po 1 tabletce przez dwa dni, następnie 2 tabletki przez 5 dni, 3 tabletki przez 2 tygodnie, aby ostatecznie dojść do dawkowania 4 kapsułki przez 4 tygodnie. Szczerze przyznam, że efekty pojawiły się u mnie dopiero w 4 tygodniu. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ obwód bicepsa widocznie się powiększył i odczułem przypływ siły. Później do tabletek Probolan 50 dołączyłem też kreatynę. Probolan 50 to bardzo dobra odżywka, mogłaby być jedynie trochę tańsza.

Artur

Kulturystykę traktuję już od dłuższego czasu, ale wciąż amatorsko. Moim ulubionym suplementem diety jest właśnie Probolan 50. Już po 7 dniach kuracji czuję przypływ siły i masy. Suplement nie wywołuje efektów ubocznych, za to bardzo szybko wywołuje pozytywne efekty działania, nie tylko wizualne, ale również widoczne na wadze. Polecam, dla mnie Probolan to numer 1.

Filip

Probolan 50 polecił mi kolega i obiecał, że efekty zobaczę już po kilku dniach.  Śmiałem się i zażartowałem, że to pewnie jakieś sterydy. Po 3 tygodniach stosowania Probolanu 50 muszę przyznać, że jest naprawdę dobry. Obwód ręki zwiększył się o 2 cm, a waga pokazuje 4 kg więcej. Polecam Probolan 50!

Tomasz

Gdy zacząłem brać Probolan 50 ważyłem 82 kg. Przez pierwszy tydzień cyklu przyjmowałem 1 tabletkę na dobę, w drugim tygodniu 2 tabletki, a w trzecim tygodniu już 3 tabletki dziennie, aż do połknięcia wszystkich kupionych tabletek. Przez ten cykl zyskałem aż 6 kg czystej masy mięśniowej. Dodam, że po odstawieniu Probolanu 50 nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów. Jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę polecić Probolan 50!

Paweł

Przed zakupem Probolanu 50 stosowałem Meta anabolon i każdemu odradzam to świństwo. Wyrzuciłem pieniądze w błoto i odczułem nieprzyjemne skutki uboczne. Żałuję,  że od razu nie kupiłem suplementu Probolan 50. Już po kilku dniach poczułem się znacznie lepiej, pojawiła się siła i wzrost masy. Wyciskając na ławeczce poprawiłem swój wynik o 15 kg, a na drążku spokojnie może się podnieść 8 razy więcej.

Krzysztof

Do dzisiaj dziękuję koledze, który polecił mi Probolan 50. Już po 7 dniach czuję się silniejszy, przybrałem na wadze 2,5 kg! Dzięki kuracji zdobyłem dodatkową motywację do treningów. Z dnia na dzień czuję się bardziej pewny siebie. Polecam kupić!

Przemysław

Probolan 50 – jakie programy treningowe mam do wyboru?

Dla wygody klientów pakiety suplementu zostały podzielone na odpowiednie programy treningowe.

PROGRAM STARTOWY

Program startowy trwa dokładnie 5 tygodni i wymaga 1 opakowania suplementu Probolan 50. Wybór tego pakietu rekomendujemy dla osób, które chcą zauważyć szybkie efekty w krótkim czasie. Tabletki Probolan 50 działają już ok. 48 godzin po przyjęciu, więc na efekty nie musisz długo czekać. Po 5 tygodniach stosowania zaobserwujesz znaczący wzrost mięśni, dzięki temu zyskasz pewność siebie!

1 opakowanie (60 tabletek) – 179 zł

Darmowa dostawa

PROGRAM EKSTRALNY EFEKT

Jest to najczęściej kupowany program treningowy. Trwa 10 tygodni i wymaga 3 opakowań suplementu. Jednak kupując dwa opakowania, trzecie opakowanie otrzymasz zupełnie za darmo! Ten trwający 10 tygodni program gwarantuje osiągnięcie ekstremalnych efektów i szybki wzrost masy mięśniowej. Ostrzegamy, że po zakończeniu tego programy prawdopodobnie będziesz musiał wymienić swoje ubrania na większy rozmiar.

3 opakowania, w tym 1 gratis (180 tabletek)- 359 zł, zamiast 537 zł

Darmowa dostawa

PROGRAM TYTAN

Najdłuższy program w ofercie, który trwa aż 16 tygodni. Do jego przeprowadzenia niezbędne jest aż 6 opakowań Probolanu 50. Jednak producent przygotował wyjątkową promocję, gdzie przy zakupie 3 opakowań aż 3 opakowania otrzymasz gratis! Program Tytan to efekty w postaci muskulatury godnej podziwy, wyrzeźbionej sylwetki i trwałych rezultatów.

6 opakowań, w tym 3 gratis (360 tabletek) – za 537 zł, zamiast 1074 zł

Darmowa dostawa

Chcę kupić Probolan 50. Gdzie mogę to zrobić?

Probolan 50 jest niezwykle popularny, dlatego do sprzedaży trafiły liczne podróbki. Jak ustrzec się przed zakupem nielegalnego suplementu? Staraj się kupować suplementy bezpośrednio od producenta, unikaj za to suplementów sprzedawanych na serwisach aukcyjnych. Pamiętaj, że suplementy pochodzące z niewiadomego źródła mogą zagrażać Twojemu zdrowiu lub życiu!

Kupując Probolan 50 masz gwarancję, że otrzymasz preparat stworzony w 100% z naturalnych składników. To właśnie dzięki temu nie odczujesz żadnych skutków ubocznych czy uszczerbku na zdrowiu. Przed wprowadzeniem do sprzedaży, preparat Probolan 50 został poddany dokładnym testom laboratoryjnym kontrolowanym przez odpowiednie organy w Polsce i zagranicą.

90 dni na zwrot

Tylko przy zakupie Probolan 50 otrzymasz specjalną Gwarancję Satysfakcji. Masz aż 90 dni na przetestowanie suplementu Probolan 50. Jeśli w tym czasie nie zaobserwujesz oczekiwanych efektów lub z innych względów nie będziesz usatysfakcjonowany działaniem suplementu, zwróć każde nierozpoczęte opakowanie suplementu. W rekompensacie otrzymasz zwrot pieniędzy. Zamawiając suplement Probolan 50 niewiele ryzykujesz!

Poufność i dyskrecja

Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie chcieć chwalić się np. sąsiadom, że zamówiłeś odżywkę na wzrost mięśni. Wszystkie zamówione preparaty są wysyłane w szarych, neutralnym opakowaniu. Co więcej przesyłka jest dostarczana przez renomowaną  firmę kurierską, która ustali z Tobą dokładny termin dostarczenia i zadba, żebyś to właśnie Ty odebrał paczkę.

mainarticle2 15 Probolan 50 Efekty Cena Skład

Dieta kulturysty: redukcja co jeść?

Piękne, jędrne i twarde ciało wymaga diet i treningów. Ale czy to wystarczy? Dla lepszych rezultatów stosuje się suplementy diety. Suplementy są to substancje wspomagające przyrost masy mięśniowej. Używanie suplementów wraz z treningiem zapewnia mocne i dobrze wyglądające ciało. Suplementy redukują również tkankę tłuszczową nagromadzoną przez niezdrowe i tłuste odżywianie. Suplementy diety to również wspomagacze przy utracie energii. Substancje te dodają siły i wytrzymałości. Najczęściej suplementy są stosowane do diet przez osoby, które chcą stracić kilka kilogramów lub osoby trenujące sporty.

Kulturystyka a dieta

Kulturystyka to pojęcie znacznie szersze niż określenie sportu ludzi trenujących na siłowni. Dla wielu to życiowa pasja, a nawet filozofia. Kulturystyka właściwie sięga tak dawnych czasów jak chęć człowieka do poprawiania wyglądu swojego ciała. Razem z kulturystyką pojawiło się zainteresowanie prawidłowym odżywianiem w celu akceleracji poprawy sylwetki.
Każdy mężczyzna chciałby mieć ciało twarde jak skała, żeby kobiety mogły go podziwiać. Nie ma też kobiety, która nie chciałaby mieć jędrnych pośladków, najzgrabniejszych nóg. Z piękną sylwetką czujemy się pewniej w tym co robimy. Ludzie o bardziej atrakcyjnym wyglądzie mają również w życiu łatwiej - według badań. Dlatego większość naszych pragnień staramy się urzeczywistnić poprzez treningi. Treningi są dla sportowców bardzo istotne. Treningi są wykonywane przed ważnymi zawodami lub tez dla utrzymania dobrej formy. Kondycja fizyczna liczy się nie tylko na polu bitwy sportowców. Treningi są wyznaczone na konkretny cel, ustalany przez osobę trenująca.

Dieta na masę

Dieta jest określonym sposobem odżywiania się. Dietę najczęściej stosują osoby uprawiające sport, osoby sławne i osoby otyłe. Niektóre jadłospisy są ustalane przez specjalistów. Aktorki, piosenkarki, sportowcy mają własnych dietetyków.  Nie tylko sławnym ludziom stworzono możliwość korzystania z magii diet. Osoby chore wymagają konsultacji z lekarzem, następnie zastosowania odpowiedniej diety. Dietę może nałożyć sobie każdy sam. Kiedy czuje się, że stare spodnie mu się nie zapinają, spódnice są zbyt obcisłe, a  koszulki są krótkie zaleca sam sobie dietę, czasem bardzo radykalną.

Sporadyczne niedojadanie czy głodówka?

Od kilkunastu dobrych lat wśród środowisk lekarskich, dietetyków i wszelkich specjalistów od zasad dobrego żywienia propaguje się zjadanie kilku małych posiłków zamiast jednego czy dwóch większych. Pogląd ten jest oczywiście trafny gdyż naukowo dowiedziono iż wprowadzenie mniejszych, ale częstszych racji żywnościowych prowadzi do rzadszego odczuwania głodu. Dzięki temu z zasady powinniśmy mniej myśleć o jedzeniu i rzadziej sięgać po przekąski. Założenie to jest dobre niestety często tylko w teorii. W praktyce wygląda to tak , że mimo braku uczucia głodu – przecież niedawno zjedliśmy planowany posiłek – sięgamy po batoniki, ciasteczka, kolorowe napoje, czekoladki tylko dlatego, że coraz bardziej zmysłowe opakowania czy też obrazy zapamiętane z reklam uwodzą nasze oczy. Wniosek: Faktycznie zjadamy mniejsze porcje za to dużo częściej niż przewidują dietetycy.

Drugi aspekt diet odchudzających to głodówki. Zalecane rzadziej przez lekarzy, spotykane coraz częściej w dietach odchudzających. Głodówka ma być sposobem na odpoczynek wątroby, na oczyszczenie organizmu z toksyn, na przygotowanie organizmu pod dietę właściwą. Ilu z was stosowało już takie głodówki? Jestem przekonana, że każdy kto podejmuje nieustające próby zrzucenia kilku kilogramów, przynajmniej raz stosował właśnie głodówkę. Podjęcie kilkudniowej głodówki właśnie w celu oczyszczenia organizmu z toksyn powoduje iż nasze ciało zaczyna się buntować. Nachodzą nas ciągłe myśli o jedzeniu. Odczuwamy nieustające ssanie w żołądku. Pod koniec pierwszego dnia pojawiają się bóle głowy, nierzadko nudności, ogólna apatia, zmęczenie, senność. Wielu odchudzających się właśnie w ten sposób próbuje te kilka dni głodówki przespać, by jak najszybciej ją ukończyć. Dlatego też długotrwałe stosowanie głodówki jest bardzo trudne, dla niektórych wręcz niemożliwe właśnie ze względu na jej pierwsze objawy. Jednak stosowanie krótkotrwałych głodówek zwanych właśnie sporadycznym niedojadaniem jak dowodzi w swojej książce Dr Mosley ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Wg niego oraz innych naukowców przywołanych w tej książce krótkotrwałe posty prowadzą do zachowania zdrowia oraz dłuższego życia. Mimo tylu zniechęcających objawów stosowania głodówki warto podjąć wyzwanie. Kiedy organizm przyzwyczai się i zrozumie system działania postu kolejne będą przychodzić dużo łatwiej.

9de62d329d8c23dc0290ad890244cbaf Probolan 50 Efekty Cena Skład
Dr Mosley „Dieta 5:2”

Dr Mosley „Dieta 5:2”

„Przez pierwsze 24h głodówki we wnętrzu naszego ciała dochodzi do gruntownych przemian. Już po upływie kilku godzin pochłonięty zostaje cukier krążący w krwiobiegu. Skoro te braki nie zostają uzupełnione przez przyjęcie pożywienia, organizm kieruje uwagę na glikogen – glukozę w formie ciała stałego która jest magazynowana w mięśniach i wątrobie.  Dopiero kiedy te zasoby zostają zużyte zaczyna się spalanie tkanki tłuszczowej. W wątrobie zachodzi wtedy proces rozkładania kwasów tłuszczowych, w wyniku czego powstają tak zwane ciała ketonowe. Mózg używa ich jako źródła energii zamiast glukozy.”

Mimo tych zbawiennych efektów jakie daje głodówka, długotrwałe stosowanie jej, to jest powyżej jednego dnia, zalecane jest tylko i wyłącznie pod opieką lekarza specjalisty. Długotrwałe stosowanie takiej diety prowadzi nie tylko do utraty tkanki tłuszczowej ale i mięśniowej. A po ukończeniu takiej kilkudniowej głodówki zwykle utracone kilogramy wracają gdyż z wilczym apetytem wręcz rzucamy się na jedzenie. Mimo iż na początku szybko czujemy się pełni, gdyż nasz żołądek w trakcie głodówki się skurczył to równie szybko rozpychamy go do normalnych albo i większych rozmiarów.

Na szczęście sporadyczne niedojadanie daje takie same efekty jak głodówka, jednakże dlatego iż procesy te nie zachodzą tak drastycznie szybko prowadzi do trwałej utraty masy ciała nie powodując utraty tkanki mięśniowej i uzależnienia w postaci wstrętu do jedzenia, które mogą prowadzić nawet do anoreksji przy długotrwałej niekontrolowanej głodówce.

Obojętnie jednak dlaczego przytyłeś. Ważne by skutecznie schudnąć. Nie jest to jednak takie proste. Co można zrobić by skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Bardzo ważna jest zmiana nawyków żywieniowych. Jeśli będziemy jeść niewielkie, regularne posiłki to szybko uda się nam zrzucić kilogramy. Nie bez znaczenia jest też co jemy. Potrawy przez nas przygotowane muszą być zdrowe i lekkie. Niestety ale, wielu nie wytrzymuje takiego jadłospisu i przerywa dietę podjadając. Podjadanie może zgubić osobę będącą na diecie. Jeśli i ty masz z tym problem, powinieneś sięgnąć po Apetiblock. To wspaniały suplement, który ogranicza łaknienie a dzięki temu nie podjadamy będąc na diecie. Apetoblock dostępny jest w każdej aptece i naprawdę pomaga wytrwać na diecie.

Makroskładniki pożywienia

Węglowodany, tłuszcze i białka to pierwszoplanowe źródła energii dla organizmu człowieka. Wartość energetyczna tych substancji wyrażona jest w formie kalorii, przy czym tłuszcze zawierają około 9 kcal w gramie, węglowodany i białka natomiast po około 4 kcal w jednym gramie.

WĘGLOWODANY
Węglowodany są najważniejszym źródłem energii dla pracy mięśni i wszystkich funkcji organizmu, pomagają regulować procesy metaboliczne tłuszczei białka, potrzebne są także do utylizacji tłuszczu do mniejszych cząstek w większe. Najważiejsze węglowodany to sacharoza, skrobia i celuloza. Proste węglowodany, które występują m.in. w miodzie i owocach (np. glukoza), trawione są bardzo szybko. Trochę wolniej rozkłada się sacharoza. Kompleksowo przebiega natomiast proces trawienia skrobi i celulozy. Celuloza występuje przeważnie w warzywach i skórkach owoców, jest w dużym stopniu niestrawna i dostarcza małych ilości energii. Ma znaczenie głównie jako "substancja balastowa", która wypełnia jelita i pobudza ich perystaltykę.

Węglowodany złożone są rozkładane w procesie trawienia do cukrów prostych, takich jak glukoza i fruktoza. Część glukozy potrzebna jest do pracy mózgu, układu nerwowego i mięśni. Mała  ilość przekształcana jest w glikogen i magazynowana w wątrobie i mięśniach. Większość zamieniana jest jednak w tłuszcz i przechowywana przez organizm jako rezerwa energii. Przekształcenie tej rezerwy w glukozę dla celów energetycznych prowadzi do utraty masy ciała.

Batony i słodycze, które zawierają cukier i skrobię są szybkim dostarczycielem energii, i powodują nagły wzrost poziomu glukozy we krwi. Poziom ten opada jednak bardzo szybko i równie szybko pojawia się ponowny apetyt na słodycze.  Program żywienia, który zawiera dużą ilość węglowodanów złożnych, jest najczęściej ubogi w witaminy, składniki mineralne i substancje balastowe. I tak np. białe pieczywo, cukier czy polerowany ryż zawierają tylko niewielką ilość witamin B i innych określonych substancji odżywczych. Nadmierne spożycie tych artykułów  spożywczych może prowadzić do niedoboru tych składników. Niedobór witaminy B uniemożliwia spalanie węglowodanów,  co może prowadzić do obstrukcji lub wymiotów.Zapotrzebowanie na węglowodany uzależnione jest od aktywnościi przemiany materii, od wzrostu i masy ciała. Zaleca się spożywanie węglowodanów o zróżnicowanej budowie (odżywki węglowodanowe), gdyż jedynie takie węglowodany gwarantują szybkie uzupełnienie energii, skuteczne ograniczenia rozpadu białek i znaczną nadbudowę zapasów glikogenu.

BIAŁKA

Białko jest drugim po wodzie, głównym budulcem ludzkiego ciała stanowiącym ponad 90%. Jest najważniejszą substancją potrzebną do zachowania zdrowia i sił witalnych, a także utrzymania w dobrej formie względnie rozwoju mięśni i tkanek. Białko ma ogromne znaczenie dla układu kostnego i wykorzystywane jest również jako źródło energii (4kcal/g). Spalanie białek zostaje zredukowane jeśli  pożywienie zawiera węglowodany i tłuszcze (efekt oszczędzania białka). Białko, które nie jest wykorzystywane ani do budowania mięśni, ani do celów energetycznych może wprawdzie zostać przekształcone w tkankę tłuszczową, musi jednak w tym celu zmienić swoją strukturę  zostać rozłożone i uzupełnione o elementy pochodzące z własnych zapasów organizmu. Aby to nastąpiło, potrzebny jest cały szereg energochłonnych procesów metabolicznych.

Białko jest również potrzebne do tworzenia różnych hormonów, np. hormonu wzrostu i hormonów płciowych. Powstają z niego ważne dla życia enzymy. Białka pobrane z pożywieniem rozkładane są w procesie trawienia do aminokwasów, które potrzebne są do budowy tkanek i syntezy białka własnego organizmu. Do wytworzenia własnych białek organizm potrzebuje 22 aminokwasów, z czego 8 nie może wytworzyć samodzielnie. Ponieważ muszą zostać wchłonięte wraz z pożywieniem. Brak jednego lub większej ilości niezbędnych aminokwasów sprawia że białko czy mieszanina aminokwasów (spożyte oddzielnie) nie jest pełnowartościowym produktem spożywczym. Białko jest tym bardziej wartościowe, im wyższa jest jego tzw. "wartość biologiczna" (B.V.), której miernikiem są w pierwszej linii zawartości i proporcje występujących w nim niezbędnych aminokwasów. Zalecenia co do ilości i  spożycia białek są w nauce o żywieniu punktem spornym. W zależności od dyscypliny udział białek w sportowej diecie przedstawia się następująco:

dyscypliny wytrzymałościowe 1,2-1,4g na 1kg masy ciała
dyscypliny wytrzymałościowo-siłowe 1,6-1,8g na 1kg masy ciała
dyscypliny szybkościowo-siłowe 2,0 - 2,2g na 1kg masy ciała

Tak wysokie zapotrzebowanie na białko może zabezpieczyć  uzupełniającą dietę sportowca nowoczesnymi koncentratami białkowymi, hydrolizatami aminokwasów i wolnymi aminokwasami, które skuteczniej przyczyniają się do odbudowy masy mięśni i tkanek niż robią to białka zawarte w pożywieniu. Są zdecydowanie łatwiej i szybciej wchłaniane przez organizm, lepiej trawione, nie zawierające tłuszcze i węglowodany w swoim składzie i nie przyczyniają się do gromadzenia wolnych rodnikó w organizmie.

TŁUSZCZE

Tłuszcze mają w odżywianiu kilka istotnych zadań są dostarczycielem energii o największej zawartości kalorii, nośnikiem substancji rozpuszczalnych w tłuszczach (np. witaminy - A, D, E i K), pobudzają wchłanianie witaminy D, wspomagają magazynowanie wapnia w kościach i zębach, potrzebne są także do przekształcenia karotenu w witaminą  A. Wszystkie tłuszcze diety zbudowane są w zasadzie z tych samych kwasów tłuszczowych, które pozostają jednak w różnych wzajemnych stosunkach ilościowych. W zależności od budowy, rozróżniamy nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe. Pierwsze mają w temperaturze pokojowej formą stałą, drugie natomiast płynną. Dużą zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych mają np. masło i smalec. Dla prawdziwego funkcjonowania organizmu ważne są przede wszystkim nienasycone kwasy tłuszczowe, głównie wielonienasycone oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, np. kwasy: linolowy, linolenowy i arachidonowy, które wchodzą w skład struktur komórkowych fosfolipidów (błon biologicznych i mitochondriów). Mają one istotne znaczenie dla prawidłowego wzrostu organizmu, prawidłowego przewodzenia nerwowego i zdrowej skóry. Szczególnie dużą zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych maja oleje roślinne, takie jak osetowy (75%), słonecznikowy i sojowy.

Możemy również wyróżnić krótko-, średnio- i długo łańuchowe kwasy tłuszczowe. MCT's (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) zyskały ostatnio na znaczeniu, ponieważ przeciwdziałają  syntezie cholesterolu i zmniejszają zapotrzebowanie organizmu na wielonienasycone kwasy tłuszczowe.
Przy umiarkowanej aktywności fizycznej około 25-30% ogółu kalorii pożwienia (około 80g/dzień powinno pochodzić z tłuszczu. Wielu sportowców osiąga najlepsze rezultaty zmniejszając zawartość tłuszczu w pożywieniu do około  10-15% ogólnej liczby kalorii, tzn. zdecydowanie poniżejj 50g. Reguła „spożywaj tłuszcze roślinne zamiast zwierzęcych" dotyczy sportowców jeszcze bardziej niż przeciętnych konsumentów.

mainarticle3 14 Probolan 50 Efekty Cena Skład
Najlepsze odżywki na masę

Najlepsze odżywki na masę

Każdy z nas chce cieszyć się imponującą muskulaturą, jednak w zależności od właściwej diety oraz indywidualnych predyspozycji, wypracowanie satysfakcjonującej sylwetki może być nie lada wyzwaniem. Aby zapewnić sobie odpowiednią dawkę substancji odżywczych oraz przyspieszyć regenerację mięśni, warto sięgnąć po właściwą odżywkę, suplement na mięśnie. Na rynku do wybory mamy ogromną gamę preparatów i z pewnością osobie nieobytej z tematem trudno będzie dokonać właściwego wyboru. Poniżej przedstawiamy charakterystykę najlepszych odżywek na mięśnie.

 

KIMERA

somatodrol plus kimera Probolan 50 Efekty Cena Skład
Kimera original

Suplement Kimera to sposób na osiągnięcie idealnej sylwetki. Jeśli marzysz o idealnej sylwetce? Ćwiczysz codziennie na siłowni, a efektów wciąż nie widać? Kimera to środek, który na pewno Ci pomoże. W prosty sposób i bardzo  szybko uzyskasz duży przyrost masy mięśniowej. Preparat jest stosunkowo nowym suplementem, a już zdobył spore grono wiernych klientów.

KIMERA  TO NATURALNY SUPLEMENT

Kimera to suplement diety składający się z naturalnych, starannie zbilansowanych składników:

Thermoagen

Substancja  spowoduje duży wzrost energii, co przełoży się bezpośrednio na wyniki z siłowni. Zapomnisz, co to zmęczenie lub brak motywacji do wykonania treningu.

Guarana

Działa podobnie jak Thermoagen  powodując wzrost energii, dzięki czemu będziesz miał więcej siły na ćwiczenia, spędzanie długich godzin na siłowni przestanie być męczące.

Tyrozyna

Zapewnia odpowiedni poziom adrenaliny i noradrealiny.

Imbir

Pomaga w usuwaniu z organizmu wolnych rodników, które z kolei powodują bóle mięśni.

Witaminy z grupy B

Wspomagają pracę organizmu, przede wszystkim mózgu i układu nerwowego.

Proprietary Kimera Complex

Ttajemniczy kompleks, który wspomoże proces spalania tłuszczu.

Zielona herbata

Wspomoże proces spalania tłuszczów, dodatkowo ochroni organizm przed negatywnym działaniem wolnych rodników.

Pomarańcza

Składnik ten przede wszystkim niweluje uczucie głodu, przyśpiesza proces przemiany materii,

Bezwodnej kofeiny

Powoduje ogólną poprawę kondycji, przyspieszenie procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak widać powyżej Kimera składa się wyłącznie z naturalnych składników. Oznacza to, że po jej zażyciu nie będziesz odczuwać skutków ubocznych.

Jak działa Kimera?

Kimera przede wszystkim przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki powstałej w ten sposób energii masz więcej siły do działania. Ponadto Kimera wpływa na proces przemiany materii. Pomaga w szybszym przyswajaniu białka – a jak wiadomo jest ono jednym z podstawowych budulców mięśni.

Zauważyć można, że Kimera działa dwubiegunowo: przyspiesza spalanie tłuszczu i wpływa pozytywnie na metabolizm organizmu. Jest to optymalne wykorzystanie właściwości składników zawartych w preparacie.

LEPSZE WYNIKI DZIĘKI KIMERZE – co możesz zyskać?

Stosując Kimerę:

 • Szybciej zredukujesz tkankę tłuszczową.
 • Proces przemiany materii będzie nawet 40% szybszy.
 • Będziesz miał więcej siły na ćwiczenia, co przełoży się na wyniki treningów.

KIMERA NA SIŁOWNIĘ

Jak widać powyżej Kimera to idealny środek dla osób, które chcą uzyskać wymarzoną rzeźbę. Powszechnie wiadomo jest, że same ćwiczenia to dość mozolna i długa droga to wypracowania odpowiedniej masy mięśniowej. Duży wysiłek powoduje szybką utratę energii, chęci do działania maleją. Część osób już po kilku dniach rezygnuje z treningów. Jest to nawet zrozumiałe. Tylko po co rezygnować, skoro w łatwy sposób można ułatwić sobie tą ciężką pracę?

Dla pełnych efektów powinno się stosować suplementy wspomagające prowadzone działania. Takim jest Kimera. Co ważne, składa się z naturalnych składników. Nikomu nie powinien zaszkodzić. Zalecana dawka to jedna lub dwie tabletki dziennie. Maksymalnie jednego dnia można przyjąć trzy tabletki. Ważne jest stosowanie odpowiedniej, dobrze zbilansowanej diety. Zalecane jest ograniczenie picia alkoholu czy palenia papierosów. Używki nie pomagają w osiągnięciu wymarzonej rzeźby ciała.

Opinie o suplemencie Kimera

„Kimerę polecił mi kolega z siłowni. Kupilem, ponieważ zauważyłem, że w ostatnim czasie nieźle przypakował. Róźnicę zauważyłem już po tygodniu. Odczułem olbrzymi przypływ energii, a każdy trening wykonywałem z przyjemnością. Co więcej, mogłem przerzucić się na większe obciążenia. Polecam suplement Kimera każdemu, kto chce zbudować fajną sylwetkę”

Jacek

„Na siłownię chodzę już od roku i na początku widziałem niezłe efekty. W pewnym momencie coś się zatrzymało i zauważyłem, że moje mięśnie nie rosną już tak szybko. Na szczęście dowiedziałem się o preparacie Kimera, który pomógł mi dalej rozbudowywać tkankę mięśniową. Polecam!”

Michał

 

ThermaCuts

thermacuts opinioni funziona prezzo Probolan 50 Efekty Cena Skład

ThermaCuts  to  nowy wymiar odchudzania. Otyłość, nadwaga to plaga współczesnych czasów. Próby pozbycia się tego problemu to często jak walka z wiatrakami. Zwykle nie dają one żadnych skutków, bądź dają, ale na bardzo krótki czas. Dlaczego tak jest? Ano dlatego, że wszystkie wykorzystywane przez ludzi środki nie docierają do źródła problemu, bądź są po prostu niewystarczające. Kolejne próby odchudzania, nieudane próby, coraz bardziej zniechęcają, wywołują frustrację, a także rezygnację. Dlatego potrzebne było coś, co pozwoli nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również zapobiegnie ich ponownemu nabraniu. Tym czymś jest właśnie ThermaCuts.

ThermaCuts odchudzanie na miare XXI wieku

ThermaCuts to synonim skutecznego odchudzania. Z pewnością wiele osób jest przekonana o tym, że posiadanie smukłej sylwetki i jej utrzymanie jest możliwe jedynie dzięki przestrzeganiu ścisłej diety oraz regularnym ćwiczeniom. Nic bardziej mylnego. Katowanie się i jednym i drugim może w konsekwencji wywołać negatywne emocje i doprowadzić do rezygnacji, a tym samym do powrotu wcześniejszej wagi. Efekt jo-jo to naprawdę zmora każdego odchudzającego się. Z myślą o tych osobach oraz o tych, które nie podejmowały nigdy prób odchudzania się opracowano właśnie środek ThermaCuts.

Już nie trzeba liczyć każdej kalorii, czy spędzać wielu godzin na ćwiczeniach. Z resztą nie każdy ma czas na to. ThermaCuts pozwoli zrzucić nawet do 12 kilogramów już w pięć tygodni. W przeciwieństwie do innych reklamowanych środków obiecujących tzw. gruszki na wierzbie wskazany wynik w przypadku ThermaCuts jest realny do osiągnięcia. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanej formule, zestawowi naturalnych składników, które zostały dobrane w określonych proporcjach. Takie ich połączenie zapewnia odpowiednią skuteczność.

Co sprawia, że ThermaCuts jest tak skuteczny?

To nie tylko jego skład, ale przede wszystkim sposób działania. Po pierwsze preparat ten spala tłuszcz, po drugie uniemożliwia jego dalsze odkładanie się w komórkach, a po trzecie umożliwia pozyskiwanie energii ze spalonego tłuszczu. Wszystko to napędza metabolizm, zmniejsza uczucie apetytu i daje solidny zastrzyk energii. Dobranie odpowiednich proporcji składników w ThermaCuts pozwoliło na oddziaływanie na proces termogenezy oraz lipolizy, które pomagają skutecznie walczyć z nadwagą w sposób naturalny.

Przeprowadzone badania udowodniły skuteczność ThermaCuts. Prawie wszyscy badani stracili w przybliżeniu ponad 10 kilogramów w miesiąc. Większość zauważyła ponad 15-procentowy spadek wagi. Dzięki wykorzystaniu zielonej herbaty wchłanianie tłuszczu zostaje ograniczone, cząsteczki tłuszczu są wiązane, co powoduje znaczne zmniejszenie kaloryczności posiłków. Również apetyt zostaje zmniejszony.

Drugim ważnym składnikiem ThermaCuts jest gorzka pomarańcza, która pozwala zahamować wchłanianie się tłuszczy poprzez zatrzymanie odpowiedzialnego za to enzymu. Zatem możliwe jest szybsze pozbywanie się zbędnych kilogramów oraz zapobiegnięcie efektowi jo-jo.

Opinie o suplemencie Therma Cuts

„Po urodzeniu dziecka nie mogłam zrzucić dodatkowych kilogramów. Dodatkowo wiadomo, że opieka nad dzieckiem wymaga sporo czasu i trudno znaleźć jeszcze czas na przygotowywanie dietetycznych posiłków czy ćwiczenia fizyczne. Moim ratunkiem okazał się być preparat ThermaCuts. Przyspieszył moją przemianę materii, zmniejszył apetyt, a ja w prosty sposób tracę kilogramy. ThermaCuts to dla mnie numer 1!”

Anna

„ Kocham jeść i gotować, dlatego odchudzanie zawsze było dla mnie prawdziwą katorgą. Pierwszy raz udało mi się schudnąć dopiero z pomocą ThermaCuts. Te tabletki zmniejszyły mój apetyt, więc jem mniej, ale nie głoduję i mogę jeść wszystko na co mam ochotę. A chudnę, ponieważ ThermaCuts poprawił pracę mojego metabolizmu i wywołał działanie termogeniczne. Wcześniej próbowałam różnych suplementów na odchudzanie, ale dopiero ThermaCut okazał się skuteczny. Polecam!”

Marlena

Gwarancja 90 dniowa albo zwrot pieniędzy

W dobie tak wielu nieskutecznych preparatów na odchudzanie również i ThermaCuts wywołuje wątpliwości. Wiele osób zastanawia się, czy na pewno jest tak skuteczny, jak wskazuje na to producent. Ten jest jednak o efektywności tak przekonany, iż proponuje 90-dniową gwarancję skuteczności produktu. Dlatego warto rozważyć jego zakup, zwłaszcza, że ThermaCuts poleca naprawdę wiele osób. Zobacz opinie, poznaj historie osób, którym udało się z pomocą tego preparatu osiągnąć upragnioną sylwetkę. Sprawdź i przekonaj się jak łatwo jest pozbyć się zbędnych kilogramów na stałe, bez wyrzeczeń, bez mozolnych ćwiczeń, bez efektu jojo.

 

Somatodrol

somatodrol box Probolan 50 Efekty Cena Skład
Somatodrol

Efektowna rzeźba, doskonała muskulatura, idealny wygląd to marzenie każdego z nas bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. To dobrze ukształtowana sylwetka jest wyznacznikiem piękna. Jeżeli chcesz, aby twoje ciało nabrało mięśni, zostało solidnie uformowane to koniecznie zainwestuj w Somatodrol.

IDEALNA RZEŹBA Z SOMATODROLEM

Efektowna rzeźba, doskonała muskulatura, idealny wygląd to marzenie każdego z nas bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. To dobrze ukształtowana sylwetka jest wyznacznikiem piękna. Jeżeli chcesz, aby twoje ciało nabrało mięśni, zostało solidnie uformowane to koniecznie zainwestuj w Somatodrol. To nowoczesny preparat, który został opracowany z myślą o osobach chodzących na siłownię, które chcą osiągać wyniki w krótkim przeciągu czasu. Żyjemy w świecie, w którym ciągły pęd za karierą, rodziną często zmusza nas do ograniczenia czasu na pewne czynności. Jeżeli nie chcesz spędzać wiele godzin na siłowni, a marzy ci się doskonała sylwetka to to rozwiązanie zostało opracowane z myślą o tobie.

SOMATODROL NAJSKUTECZNIEJSZĄ PRZEDTRENINGÓWKĄ

Somatodrol to preparat, który skutecznie podniesie poziom hormonu wzrostu i testosteronu w organizmie. W Polsce sprzedaż HGH i testosteronu jest zakazana. Warto zatem wykorzystywać suplementy diety, które pobudzą je do wzrostu. Dzięki odpowiednim substancjom dostarczonym do organizmu wytworzy on to, co niezbędne w trakcie budowania muskulatury. Jest to naturalne, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jakie występują często przy przyjmowaniu sterydów anabolicznych.

Ten preparat pozwoli ci nie tylko zwiększyć tkankę mięśniową, ale także spalić zbędny tłuszcz, który został nagromadzony w twoim organizmie. Dzięki regularnemu przyjmowaniu preparatu Somatodrol osiągniesz rozmiary o jakich zawsze marzyłeś. Za sprawą dobrze widocznych, doskonale zarysowanych mięśni wzbudzisz podziw na plaży, siłowni, czy pływalni. Mało tego, wielu mężczyzn w początkowych fazach treningu narzeka na małe ilości energii.

JAK DZIAŁA SOMATODROL?

Somatodrol pozwoli ci wykorzystać w większym stopniu potencjał twojego organizmu. Zyskasz zastrzyk dodatkowej energii, którą będziesz mógł spożytkować na ćwiczenia. W trakcie badań odnotowano, że wzrost poziomu testosteronu przy regularnym przyjmowaniu Somatodrolu wynosi około 30%. Osoby poddane badaniu wskazywały także, że ich mięśnie szybciej regenerują się po wysiłku fizycznym. Ci, którzy do tej pory nigdy nie ćwiczyli, przeszli przez pierwsze dni ćwiczeń (które są najtrudniejsze) praktycznie bez szwanku. Preparat skutecznie eliminuje napięcie mięśniowe i skurcze, które pojawiają się często po intensywnych treningach.

W przypadku hormonu wzrostu jego poziom po stosowaniu Somatodrolu wzrasta o 26%. Należy także wspomnieć o szeregu innych korzyści, które wynikają z regularnego stosowania Somatodrolu. Naturalne składniki poprawiają samopoczucie, koncentrację, a także zwiększają ochotę na seks. Po nawet najcięższym treningu przyjdziesz do domu uśmiechnięty i wesoły z przekonaniem, że dziś osiągnąłeś to, czego chciałeś, a w nocy dodatkowo zakosztujesz rozkoszy, na które nie braknie ci energii. Dzięki intensywnemu wydalaniu amoniaku z organizmu Somatodrol niweluje zmęczenie. Już dziś zainwestuj w siebie i zafunduj sobie doskonałe rezultaty.

Dla wielu osób tego typu preparaty to czysta fikcja. Jeżeli chcesz przekonać się na własnej skórze jak działa Somatodrol zamów go już dziś. Pozwoli ci on szybko i skutecznie wymodelować sylwetkę, sprawić, że codzienne treningi będą czystą przyjemnością, a ty nie będziesz się ich mógł doczekać. Obecnie preparaty takie jak Somatodrol dostępne są wprost od producenta. Dzięki internetowi możesz szybko zamówić odpowiednią ilość opakowań i cieszyć się z jego działania praktycznie już na następny dzień. Somatodrol to preparat, który z pewnością pomoże ci nie tylko na płaszczyźnie prywatnej, ale i zawodowej.

Opinie o Somatodrolu

„Długo zastanawiałem się nad kupnem Somatodrolu. Suplement jest mocno reklamowany , można też o nim znaleźć mnóstwo recenzji w Internecie. Nie wierzę w reklamy, ale coś mnie podkusiło i zamówiłem jedno opakowanie. Efekt jest taki, że teraz zamówiłem już pakiet na 3 miesiące! Już podczas stosowania pierwszego opakowania zauważyłem znaczną różnicę i nabrałem ochotę na więcej. Polecam!”

Filip

„Somatodrol to suplement, który u mnie sprawdził się najlepiej. Polecam go wszystkim kolegom z siłowni i każdy z nich, który spróbował, również jest zadowolony. Dodam też, że podczas stosowania nie są odczuwane żadne skutki uboczne. Warto kupić.”

Marcin

 

Metadrol

Metadrol 300x225 Probolan 50 Efekty Cena Skład
Metadrol

Jedna z najlepszych odżywek na masę - jaką jest METADROL, będąca jednocześnie jednym z suplementów jakie używane są przez sportowców światowej klasy. Dzięki niemu Twoje mięśnie w trakcie treningu będą mogły wycisnąć z siebie maksymalną liczbę powtórzeń i serii.

METADROL działa w także po treningu, powodując szybszą regenerację tkanki mięśniowej, przez co przyrost czystej masy mięśniowej jest znacznie przyspieszony a wytrzymałość rośnie w prost proporcjonalnie do całego Twojego ciała. METADROL łagodzi również efekt tak zwanego zakwasu, który towarzyszy fazie regeneracyjnej po treningu.

DZIAŁANIE ODŻYWKI NA MASĘ METADROL

 • szybki przyrost masy mięśniowej
 • większa siła mięśni
 • łagodzi zakwasy i przyspiesza regenerację
 • zwiększa wytrzymałość fizyczną
 • poprawia wyniki i osiągnięcia sportowe
 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

Podsumowując wybór suplementów na mięśnie jest olbrzymi, a w zestawieniu opisano tylko część z nich. Jeżeli jednak zależy nam na zbudowaniu masy mięśniowej, warto sięgnąć po odpowiednią suplementację, gdyż jest szansa, że tylko wtedy zaobserwujemy zadowalające efekty.

%name Probolan 50 Efekty Cena Skład

Somatodrol

89,99 zł

1 miesiąc kuracji 1 opakowanie

Jutro promocja przepada.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz