Quick Sun Spray Jak uzyskać opaleniznę w krótki i bezpieczny sposób?

Lekko muśnięta słońcem skóra zmienia swój kolor na złoty lub brązowawy. Dzieje się to pod wpływem melaniny znajdującej się w skórze, którą aktywują promienie słoneczne. Opaleniznę można budować na szereg różnych sposobów - wygrzewając się na słońcu na plaży albo korzystając z solarium. W obu przypadkach narażamy się jednak na niebezpieczeństwo w postaci poparzeń skóry, a nawet nowotworów. Istnieje jednak inna, alternatywna metoda opalania się, która nie tylko jest bezpieczna dla naszego zdrowia, ale jednocześnie pozwala na wszechstronną pielęgnację skóry. Jak to możliwe?

Opalanie wpływa korzystnie na postrzeganie atrakcyjności

Lekko opalona skóra wygląda atrakcyjnie. Opalenizna sprawia, że prezentujemy się zgrabniej - odejmuje co najmniej 4-5 kg. Naukowcy dowodzą, że bladość jest utożsamiana z chorobą, z kolei opalenizna ze świeżością i znakomitą kondycją zdrowotną. Kobiety o lekko brązowym odcieniu skóry są postrzegane jako bardziej atrakcyjne i zgrabne.

Niestety, problem tkwi w tym, że opalanie się jest groźne dla naszej skóry. Może powodować zaczerwienienie, oparzenia każdego stopnia, a w dłuższej perspektywie czasu przyspieszać proces starzenia się skóry oraz wywoływać ryzyko pojawienia się czerniaka lub innego rodzaju nowotworu. Dlatego lekarze apelują, aby racjonalnie korzystać z kąpieli słonecznych i nie przebywać na pełnym słońcu w czasie od godziny 10-11 do 15-16. Dzięki temu unikniemy najgroźniejszych, silnych promieni słonecznych. Jeśli nie możemy przebywać w domu lub w zacienionym miejscu na dworze, zawsze w okresie letnim, przy słonecznej pogodzie, powinniśmy mieć na głowie kapelusz lub chustkę i stosować kremy z wysokim filtrem. Poza tym, trzeba chronić oczy przed złym działaniem słońca, nosząc okulary przeciwsłoneczne.

Wymarzona opalenizna bez opalania

Nie trzeba spędzać wielu godzin na słońcu lub płacić za sesje w solarium, aby móc pochwalić się wymarzoną opalenizną. Można do tego celu wykorzystać samoopalacz. Problemem jest jednak wybór takiego kosmetyku, który w 100 procentach spełni nasze oczekiwania. Użytkownicy samoopalaczy narzekają na to, że trudno je rozprowadzić równomiernie na całym ciele, a jeśli tego się nie zrobi, powstają mało estetyczne smugi. Efekt daleki jest od doskonałości, a zmycie nałożonego i wyschniętego samoopalacza nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Dlatego dobrym rozwiązaniem dla uzyskania zdrowej i pięknej opalenizny, jest skorzystanie z produktu Quick Sun Spray. To innowacyjny kosmetyk samoopalający, którego atutem jest przede wszystkim nowoczesna formuła. Spray łatwo nakłada się na ciało i szybko można uzyskać określony stopień opalenia się. Już po 7 minutach od chwili naniesienia Quick Sun Spray na skórę, zmienia ona swój koloryt w pożądany sposób. Czekając około 8 godzin, uzyskuje się ciemniejszy nawet o 3 tony od naturalnego. Efekt nie znika od razu po prysznicu, ale utrzymuje się nawet przez kilka tygodni na ciele. Przy opalaniu tradycyjnym skóra szybko zaczyna schodzić, a wraz z nią pieczołowicie budowana w pocie czoła, opalenizna.

letniskowe domki nad 53 big Quick Sun Spray Jak uzyskać opaleniznę w krótki i bezpieczny sposób?

Atuty Quick Sun Spray

Kosmetyk Quick Sun Spray pozwala:

  • uzyskać o kilka tonów ciemniejszej skóry od naturalnej w ciągu 7 minut od jego nałożenia,
  • utrzymać efekt naturalnej opalenizny przez długi czas,
  • uzyskać efekt zdrowej i mocnej opalenizny w ciągu kilku godzin od nałożenia,
  • ukryć niedoskonałości,
  • wyrównać koloryt skóry.

Korzystając z samoopalacza Quick Sun Spray, nie trzeba martwić się tym, że pozostawi po sobie widoczne na skórze ciemne plamy i zacieki. Osoby trzecie nie będą miały pojęcia, że nasza opalenizna jest wynikiem korzystania z kosmetyków, a nie wakacji w ciepłych krajach. Quick Sun Spray nie brudzi również ubrań, ponieważ posiada lekką, szybko wchłaniającą się formułę. To ona odpowiada za to, że po spryskaniu spray`em ciała w kilka minut całkowicie się wchłania i uwalnia barwnik, budując opaleniznę.

Nadaje naszej skórze zdrowy, naturalny efekt opalania się. Nie trzeba zatem narażać się na działające rakotwórczo i przyspieszające starzenie się skóry promienie UV - opalając się na słońcu lub w solarium. Już pierwszego dnia po użyciu Quick Sun Spray skóra stanie się bardziej złocista, a z czasem opalenizna ściemnieje i utrzyma się mniej więcej do dziesiątego dnia. Cera stanie się o 55 proc. ciemniejsza niż obecnie. Osoby o naturalnie bladej skórze w końcu będą mogły zapomnieć o potrzebie regularnego opalania się, aby wyglądać atrakcyjnie i zdrowo.

Unikalny skład kosmetyku

Quick Sun Spray ma naturalny skład. Do jego produkcji wykorzystano połączenie DHA, wyciągu z orzecha włoskiego oraz karoten. Są to produkty pochodzenia naturalnego, które podano klientom w odpowiednio wysokiej i bezpiecznej dawce. Kosmetyk został przebadany przez naukowców z Amerykańskiego Narodowego Centrum Informacji Biotechnologicznej, który zaaprobował go i potwierdził jego znakomite działanie.

Gdzie i za ile?

Quick Sun Spray można kupić w sklepie online producenta, zamawiając go poprzez stronę internetową. Jego cena może być znacznie obniżona dzięki natychmiastowemu złożeniu zamówienia. 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz