Quick Sun Spray Piękna i trwała opalenizna bez opalania

Lekko opalona na złoty kolor skóra to jedna z najlepszych pamiątek z wakacji. Opalona cera wygląda zdrowiej i atrakcyjniej, dlatego nie zważając na istniejące zagrożenia smażymy się beztrosko na plażach w Polsce i w słonecznych, zagranicznych kurortach. W okresie zimowym wybieramy zaś solaria, które umożliwiają nam pozyskanie opalenizny w stosunkowo krótkim czasie. Są jednak i inne sposoby na opaleniznę, bez narażania się na śmiertelnie groźne choroby.

Śmiercionośne promieniowanie słoneczne

Lekarze co roku przed okresem letnim ostrzegają, aby unikać promieniowania słonecznego, zwłaszcza w samo południe i opalać się wyłącznie z zastosowaniem wysokich filtrów UV. Mówią o śmiertelnym zagrożeniu, jakim jest spędzanie całego dnia w pełnym słońcu bez żadnej ochrony. Niemniej, wiele miłośniczek i miłośników brązowej opalenizny nic sobie nie robi z ostrzeżeń i apelów lekarzy. Co prawda wiedzą, że opalanie prowadzi do szybszego starzenia się skóry i może powodować czerniaka, ale chęć upiększenia się dzięki brązowemu odcieniu ciała jest silniejsza. Liczy się tylko tu i teraz, a tymczasem niefrasobliwe korzystanie z promieni słonecznych jest realnie bardzo niebezpieczne.

Lekarze mówią, że plażowanie jest bezpieczne jedynie w godzinach od wschodu słońca do godziny 10 rano oraz od 15 do zachodu słońca.  Szczególnie dzieci nie powinny przebywać na słońcu, kiedy jest ono w zenicie. Trzeba chronić swoją głowę przed przegrzaniem. Nadmierne opalanie prowadzi do czerniaka lub innego rodzaju raka skóry w przyszłości.

Jak jednak bezpiecznie opalić się i nie być narażonym na nowotwory skóry? Jest na to sposób - samoopalacze. Najlepiej sprawdzi się przy tym innowacyjny Quick Sun Spray. Jak on działa?

Spray opalający

Opalenizna w sprayu, popularnie nazywana po prostu samoopalaczami lub balsamami brązującymi, nie jest nowością na rynku kosmetycznym. Użytkownicy mówią jednak, że niektóre samoopalacze trudno równomiernie rozprowadzić na ciele, a tylko w ten sposób można uniknąć powstania nieestetycznych smug. W przypadku Quick Sun Spray`u sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Z jego pomocą można cieszyć się intensywną, brązową opalenizną, bez konieczności wystawiania ciała na wpływ promieniowania słonecznego lub przesiadywania w solarium. Efekt złocistej skóry można uzyskać regularnie stosując ekskluzywny spray opalający.  Już po kilku minutach od pierwszego zastosowania Quick Sun Spray nadaje skórze koloru naturalnej opalenizny, jednocześnie idealnie ją nawilżając i odżywiając. Nie ma przy tym ryzyka powstania plam i smug, które mogłyby zepsuć pożądany efekt estetyczny. Aplikacja nie sprawia problemu, a sam produkt jest w pełni bezpieczny dla skóry.

Skład Quick Sun Sprawy

Produkt samoopalający Quick Sun Spray złożony jest ze składników naturalnego pochodzenia. Został skomponowany z wykorzystaniem karotenu, ekstraktu z orzecha włoskiego oraz DHA. Karoten należy do karotenoidów, które umożliwiają pozyskanie brązowego koloru skóry, bez szkodliwego działania na nią promieniowania UV. Karoten ma i inne, cenne dla naszej skóry właściwości. Tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną i zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu uzyskujemy efekty anty age (anty starzeniowy).

Ekstrakt z orzecha włoskiego pozyskiwany jest z jego łupin i liści, które zawierają juglon, tj. barwnik przyciemniający naturalny kolor skóry. Barwnik ten wpływa również na dodanie skórze złocistego odcienia, jakby została ona muśnięta słońcem.

Podobnie jak i inne dostępne na rynku kosmetycznym preparaty samoopalające, również Quick Sun Spray posiada w swoim składzie DHA, czyli dihydroksyaceton. Po nałożeniu na skórę wchodzi on w reakcję chemiczną z aminokwasami znajdującymi się w naskórku, co powoduje, że po około godzinie zabarwienie skóry się zmienia. Pełny rezultat uzyskujemy po około 5-6 godzinach od chwili aplikacji Quick Sun Spray na skórę.

shutterstock 120108598 505f99ea1,465,310,1,0 Quick Sun Spray Piękna i trwała opalenizna bez opalania

Co wyróżnia Quick Sun Spray?

Liczne zalety, które przypisywane są produktowi Quick Sun Sprawy sprawiają, że jest on ciekawą alternatywą dla samoopalaczy. Dzięki atomizerowi łatwo się go stosuje. Jest on wyprodukowany na bazie wyłącznie naturalnych składników, dlatego nie podrażnia skóry, nawet jeśli mamy skłonność do alergii. Przede wszystkim jednak Quick Sun Spray jest w pełni bezpiecznym sposobem na opalanie się. Można mieć dzięki niemu brązowy odcień skóry, bez wielogodzinnego leżenia na plaży czy na solarium.

Specyfik Quick Sun Spray można kupić w trybie online, za pośrednictwem strony producenta kosmetyku, korzystają z atrakcyjnej ceny. Warto zainwestować w taki produkt samoopalający jeszcze przed latem, aby móc wkroczyć w nie z piękną, brązową skórą, którą będziemy eksponować nosząc krótkie szorty, spódniczki i sukienki. Quick Sun Spray przyjdzie nam z pomocą, jeśli będziemy chcieli uzyskać opaleniznę na bal czy przyjęcie w środku zimy. Osoby, które miały już okazję zastosować Quick Sun Spray mówią o jego doskonałej formule i prostocie równomiernego nałożenia preparatu na całą skórę. 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz