Tinedol

Co to jest?

Tinedol jest środkiem leczniczym, w postaci maści na stopy, która działa przeciw grzybowi, zapachowi i swędzeniu, które dba o skórę. W składzie opatentowanej aktywnej formuły naturalne składniki: Climbazole, Farnesol Tinedol, olejki eteryczne i witaminy. Producent zwraca szczególną uwagę na nowość i skuteczność Tinedol oraz wspomaga maść przeciwko grzybicy paznokci lub stóp o różnej etiologii. Obiekt przeszedł niezbędne studia, posiada certyfikat jakości

Struktura

Wzór i aktywne składniki maści obejmują: Climbazole i Farnesol Tinedol, które zabijają grzyby; Tinedol zawiera roślinne olejki eteryczne, wosk, glicerol, lanolinę, aby zmiękczyć skórę stóp i lepszą penetrację maści; Witamina E - do odżywiania, eliminująca peeling i długotrwałe nawilżanie skóry; Olejki eteryczne z mięty ochładzają zmęczone stopy, odświeżają i nadają przyjemny aromat. Nie ma nic zbytecznego i kosztownego maści, ale jednocześnie ta kompozycja jest wystarczająca do skutecznego zwalczania grzybów i nieprzyjemnych objawów, które powoduje.

Instrukcja użycia

Producenci pakują produkt w wygodne tuby, a pudełko musi zawierać instrukcje dotyczące stosowania maści Tinedol. Postępując zgodnie z instrukcjami, leczenie wygląda następująco: Nakładaj produkt na suchą skórę stopy 2 razy dziennie. Wytrzyj do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać.

Jak to działa?

Każdy składnik maści Tinedol działa pozytywnie na proces gojenia i znacząco ją przyspiesza. Zasada działania: skóra i paznokcie miękną, zwiększa się zdolność penetrująca (maść pochłania i działa głęboko). Jest to promowane przez lanolinę, glicerynę i wosk, które są częścią produktu; Zrogowaciała skóra łuska szybciej, przyspieszając proces usuwania grzyba. Efekt ten osiągają oleje i witamina E; Pęknięcia leczą się dzięki tej samej witaminie E, co oznacza, że grzyb nie ma czasu na ich namnażanie; Podrażniona skóra uspokaja, swędzenie znika z powodu olejków eterycznych, które mają działanie przeciwzapalne i chłodzące; Znika z powodu zapachu i eliminuje nadmierne pocenie się. Efekt uzyskuje się dzięki olejkowi miętowemu; Grzyb jest niszczony dzięki dwóm komponentom: Farnezola Tinedol i Klimbazol.

%name Tinedol

Tinedol

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz