Trzy zasady śniadaniowe, dla osób zrzucających wagę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Trzy zasady śniadaniowe, dla osób zrzucających wagę.

Dlaczego musimy jeść śniadanie?

Jednym z najlepszych sposobów na to – na realistyczną i całożyciową zmianę nawyków – jest jedzenie pysznych i zdrowych śniadań co rano. Badania potwierdziły, że jedzenie śniadań sprawia, że twój metabolizm przyśpiesza.

Ale jeśli chodzi o śniadania, nie wszystkie z nich są sobie równe. W rzeczywistości, niektóre z nich mogą rzeczywiście zniweczyć twoje wysiłki odchudzania, jeśli nie jesteś ostrożny. Zamiast nich kieruj się według zasad śniadaniowych, które pomogą Ci schudnąć lub zbudowac mase miesniowa.

Jeść w odpowiedni sposób

Badania wykazały, że jedzenie śniadania pomaga utrzymać metabolizm na chodzie, więc należy jeść je w ciągu 30-60 minut od przebudzenia by skorzystać z pełnego potencjału redukcji tkanki tłuszczowej organizmu. Pierwszą rzeczą jaką jedzenie śniadania pomaga zapewnić to fakt, że nie czuje się tak głodu w ciągu dnia, że nie skończysz dokonując złych wyborów żywieniowych na obiad lub kolację. Ale co, jeśli nie jesteś osobą, która lubi jeść śniadanie? Jeśli myśl o jedzeniu czegoś, wcześnie rano jest dla ciebie uciążliwa, to postaraj się chociaż wypić Smoothie. Polecamy tez zobaczyc jakie opinie ma catch me patch me.

Załadować białko

Jeżeli śniadanie jest wysoko białkowe – pomyśl o jajkach i jogurcie greckim – może przepędzić głód na wiele godzin i pomóc ci schudnąć. Jedno z badań pokazało, że kobiety, które jadły na śniadanie jajko schudły dwa razy więcej niż kobiety, które dzień zaczynały od bułki. Białka jaj zwiększa uczucie sytości i zmniejsza głód, to pomaga
w zrzucaniu wagi i jedzeniu mniejszej ilości kalorii.

Dodaj banana.

Zjedzenia śniadania na które składa się banan, lub płatki owsiane, pomaga w zamienieniu tłuszczu na energię. Spróbuj więc jeść na śniadanie płatki owsiane z dodatkiem banana.

O Anna Bajkowska 355 artykułów
Niewielu zna prawdziwą Anne Bajkowską ale przynajmniej odkryje, że jest zaskakująca i przekonująca. Oczywiście jest także realistyczna, chętna do współpracy i czuła, ale często jest lekko skażona nastawieniem do bycia równie destrukcyjnym. Jej zaskakująca natura jest jednak tym, za co ją lubią. Wiele razy przyjaciele liczą na to i jej życzliwość, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Lucy ma również wiele wad. Jej negatywna postawa i wrogość mogą sprawić, że rzeczy się nagrzewają nawet w najlepszych momentach. Na szczęście jej perswazyjna natura pomaga rozjaśnić ciosy i nastroje w razie potrzeby.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*