Valgus Toe Pro leczenie haluksów

Noszenie modnych, seksownych butów na wysokim obcasie powoduje, że nogi kobiety wyglądają na smuklejsze i dłuższe niż są w rzeczywistości. Jest to pożądany efekt, ale niejednokrotnie okupiony znacznym bólem towarzyszącym kobiecie przez cały dzień noszenia takiego obuwia. Co więcej, buty na wysokim obcasie sprzyjają powstawaniu deformacji stóp w przyszłości w postaci haluksów. Jak z nimi walczyć, jeśli już się pojawią?

Haluksy utrudniają normalne funkcjonowanie

Powstawanie haluksów, czyli tzw. paluchów koślawych, jest przejawem występowania choroby zwyrodnieniowej, polegającej na zniekształceniu stopy. Najczęściej z haluksami walczą kobiety. Tylko niewielka część mężczyzn na świecie będzie miało takie deformacje stóp. Paluch koślawy dotyczyć może nawet połowy kobiet w wieku dojrzałym, choć nawet nastolatki czy młode kobiety w wieku 20-paru lat, mogą mieć haluksy.

Ich pojawianiu się sprzyja nadmierna masa ciała, unikanie aktywności fizycznej, stojący tryb życia czy płaskostopie. Sytuacji nie poprawia noszenie butów na wysokim obcasie - modnych i bardzo seksownych, ale niezdrowych szpilek.

W dużej mierze to same kobiety odpowiedzialne są za pojawienie się zwyrodnienia palca, poprzez nadwagę i unikanie ruchu. Haluks powstaje w przedniej części stopy, która jest zanadto obciążona przez wysoki obcas. Masa ciała kobiety nierównomiernie rozkłada się na stopę, a największemu przeciążeniu ulega wewnętrzna jej krawędź. Sytuacja pogarsza się, jeśli waga kobiety jest zbyt duża i ma ona nadwagę lub otyłość. Nieprawidłowemu ustawieniu palucha stopy towarzyszą zwyrodnieniowe zmiany chorobowe w postaci bolesnego, zmienionego zapalnie zgrubienia u podstawy palca, po wewnętrznej stronie stopy. To właśnie to zgrubienie nazywane jest haluksem.

Nie należy zwlekać z rozpoczęciem efektywnego leczenia haluksów. Jeśli deformacja już się pojawiła, chory ma do wyboru operację chirurgiczną lub leczenie zapobiegawcze. Zanim kobieta zdecyduje się na niezwykle inwazyjne i drastyczne leczenie operacyjne, powinna wypróbować inne, mniej niebezpieczne metody walki z haluksami.

Bez konieczności operacji

Nie trzeba od razu „iść pod nóż” chirurga, aby pozbyć się haluksów. Warto wykorzystać  opracowany przez ekspertów, specjalny produkt „Valgus Toe Pro”, dzięki któremu można zmniejszyć deformacje na stopach, powstrzymać ból i postępujący stan zapalny. Jest to sposób, który zyskuje wielu zwolenników. Opinie na jego temat są pozytywne, dlatego warto się nim zainteresować, jeśli walczycie z haluksami.

Ciekawostka

Czy wiecie, że nawet w 39 proc. przypadków wykonanie operacji chirurgicznej usunięcia deformacji stopy spowodowanej paluchem koślawym powoduje nawrót choroby zwyrodnieniowej po kilku latach? Dlatego chirurgiczne leczenie haluksów nie daje 100 procentowej skuteczności zastosowania.

Metoda Valgus Toe Pro wymyślona została po to, aby pacjentki z koślawością paluchów miały wybór i mogły efektywnie się leczyć bez operacji chirurgicznych.

feet 2 Valgus Toe Pro leczenie haluksów

Co to właściwie jest?

Valgus Toe Pro jest produktem wykonanym z silikonu medycznego - trwałego i hipoalergicznego. Dzięki takiemu składowi Valgus Toe Pro mogą wykorzystywać w praktyce kobiety mające alergie kontaktowe. Medyczny silikon pozwala na długie korzystanie z produktu i efektywne korygowanie deformacji stopy. Zadaniem Valgus Toe Pro jest zmniejszenie niedoskonałości wywołanych haluksami, a tym samym powstrzymanie bólu i stanu zapalnego.

Jak wskazują opinie klientek, które już stosowały produkt Valgus Toe Pro, jest on w pełni skuteczny. Badania z udziałem 1500 osób wykazały, że jego codzienne wykorzystywanie pomaga w ciągu nawet kilku miesięcy pozbyć się niedoskonałości. Nie miało przy tym znaczenia, w jakim stadium była choroba zwyrodnieniowa stóp u pacjentek.

Najważniejszym celem zastosowania Valgus Toe Pro jest redukowanie dolegliwości bólowych u. Niemniej, opinie kobiet, które wypróbowały już ten produkt na własnym przykładzie wskazują, że jest to sposób na wyleczenie ich dolegliwości. Nawet w ciągu kilku miesięcy codziennego stosowania Valgus Toe Pro można całkowicie zapomnieć o haluksach i cieszyć się zdrowymi stopami. Pełne zniknięcie deformacji zostało potwierdzone u 97 proc. osób badanych. Jest to więc nie tylko nieinwazyjna, ale i bardzo skuteczna metoda leczenia paluchów koślawych.

Aby osiągnąć takie efekty należny nosić po domu, w pracy czy na zakupach Valgus Pro, przez co najmniej 6 godzin dziennie. Maksymalne wyniki uzyskuje się nosząc produkt niemalże zawsze. Nie jest to kłopotliwe, jako że nie powoduje on niewygody i nieprzyjemnych odczuć. Można go nosić w każdej parze butów, nawet przy noszeniu wysokich obcasów.

Dla kogo i gdzie kupić?

Valgus Toe Pro jest produktem polecanym nie tylko dla tych wszystkich kobiet, które mają problemy z haluksami, ale i tych, u których w rodzinie występowały takie deformacje stóp. Nosząc Valgus Toe Pro wypełnią zasady profilaktyki zdrowotnej w kierunku haluksów. Można także stosować go w przypadku płaskostopia i noszenia na co dzień wysokich obcasów.

Produkt można zamówić na oficjalnej stronie producenta. Z uwagi na długą żywotność Valgus Toe Pro, jego cena nie wydaje się wygórowana. Przed zakupem produktu warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on certyfikat. Tylko wówczas kupujący może być pewny, że otrzyma pełnowartościowy, wysokiej jakości produkt.

%name Valgus Toe Pro leczenie haluksów

Toe Pro

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz