Wiarygodny ranking tabletek odchudzających

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Rynek preparatów odchudzających obfituje w produkty, których renomę mają potwierdzać szczupłe i zawsze uśmiechnięte kobiety, dla których otyłość lub nadwaga była prawdopodobnie jedynie tematem sesji zdjęciowej. Między innymi z tego powodu postanowiliśmy przygotować ranking tabletek odchudzających, których formuła została opracowana z uwzględnieniem wyłącznie naturalnych ekstraktów roślinnych o potwierdzonej naukowo skuteczności. Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie pozwoli wszystkim zainteresowanym rozpocząć skuteczną kurację odchudzającą.

Może być, ale nie musi:

Według medycyny akademickiej otyłość jest stanem, który występuje wtedy, kiedy współczynnik BMI osiąga wartość powyżej 30 kg/m2. Obliczenie wartości BMI nie powinno nastręczać większych problemów zwłaszcza, że w internecie można znaleźć wiele kalkulatorów BMI, które pozwolą w ciągu kilku chwil określić czy aktualna waga mieści się w granicach normy.

Tymczasem w ujęciu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej otyłość nie jest stanem chorobowym, który powstaje w efekcie drążących organizm chorób. W ujęciu Medycyny Wschodu otyłość jest przede wszystkim zaburzeniem obejmującym sferę Ziemi. Strefa ta obejmuje żołądek, śledzionę i trzustkę. Zaburzenia wymienionych narządów odgrywają oczywiście także w ujęciu medycyny akademickiej istotną rolę w procesie tycia, ponieważ odpowiadają one za procesy związane z przemianą materii. Chińczycy wierzą, że za otyłość odpowiada przede wszystkim niewłaściwa dieta – dla medycyny konwencjonalnej jest to tylko jeden z wielu czynników.

Niezależnie od ujęcia problemu, otyłość prowadzi niechybnie do rozwoju wielu schorzeń towarzyszących, takich jak cukrzyca typu 2, choroby układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, zawał serca czy wylew krwi do mózgu. Dlatego ważne jest, aby nie bagatelizować otyłości, lecz walczyć z nią wszystkimi dostępnymi sposobami.

 

Osoby, które rozpoczynają kurację odchudzającą uciekają się zazwyczaj do stosowania tabletek odchudzających ufając, że przyniosą one oczekiwane efekty, ale należy pamiętać, że odchudzanie jest procesem niezwykle złożonym, który powinien dotyczyć kuracji ukierunkowanej zarówno na sferę ciała oraz umysłu. Sukces kuracji odchudzającej zależy w dużej mierze od właściwego planu działania, który powinien obejmować także zmianę przyzwyczajeń żywieniowych oraz wzrost aktywności ruchowej.

Ponieważ na rynku dostępnych jest przynajmniej kilkadziesiąt rodzajów tabletek odchudzających, dlatego pokusiliśmy się o przygotowanie rankingu obejmującego jedynie te tabletki, których skład oparty jest o naturalne składniki. Wszystkie zaprezentowane produkty cechuje wysoka skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi.

1. CGA800

Tabletki zawierające najwyższą dawkę kwasu chlorogenowego pozyskanego wprost z naturalnych ziaren owoców kawowca. Regularne stosowanie suplementu CGA800 zmniejsza wchłanianie cukrów w organizmie, co przekłada sie na spalenie zmagazynowych zapasów energetycznych (tkanki tłuszczowej). Osoby stosujące suplement diety CGA800 zgłaszają spadek wagi wynoszący nawet 6 kg w zaledwie 7 dni.

2. Ketony malinowe

Tabletki oparte na ekstrakcie z maliny czerwonej pozwalają uregulować poziom hormonu – adiponektyny, która ma kluczowe znaczenie w zachowaniu prawidłowej masy ciała. Większość tabletek zawierających keton malinowe jest dodatkowo wzbogacanych innymi odchudzającymi wyciągami – ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z garcinia cambogia. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz