Z ostatniej chwili! Odkryto lek na otyłość!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Otyłość codziennie spędza sen z powiek milionom ludzi na całym świecie. Tradycyjne sposoby odchudzające: ćwiczenia i zbilansowana dieta są czasochłonne i wymagają dużo silnej woli. Nawet jeżeli uda Ci się wygospodarować czas na siłownię czy zrezygnować ze słodyczy i innych pyszności to może okazać się, że otyłość i dotychczasowy styl życia znacznie spowolniły Twój metabolizm i  na oczekiwane efekty odchudzające trzeba będzie poczekać bardzo długo. Dlatego naukowcy bazując na swojej wiedzy i wynikach najnowszych badań naukowych stworzyli tabletki odchudzające na bazie naturalnego ketonu malinowego. Jego działanie odchudzające jest bardzo obiecujące, ponieważ ogranicza wchłanianie tłuszczu w układzie pokarmowym, co prowadzi do redukcji wagi i możliwością cieszenia się z wymarzonej sylwetki.

Naturalny spalacz tłuszcz, czyli keton malinowy

Maliny to nie tylko przepyszne owoce, ale źródło odchudzającej substancji – ketonu malinowego. Kruczek polega na tym, że aby zaobserwować jego działanie wyszczuplające konieczne jest jedzenie dzień w dzień ponad 300 kg malin… Trudne do wykonania, prawda? Dlatego stworzono tabletki odchudzające Keton Malinowy, których jedna kapsułka zastępuje setki kilogramów owoców. Co więcej odchudzać się z Ketonem Malinowym może każdy, ponieważ tabletki zawierają tylko naturalne ekstrakty roślinne i owocowe, które nie indukują w organizmie niebezpiecznych działań niepożądanych. Niestety wciąż wiele osób decyduje się na eksperymentowanie z niebezpiecznymi, chińskimi podróbkami tabletek odchudzających, co skutkuje nieodwracalnym uszkodzeniem nerek i wątroby. Znane są nawet przypadki śmiertelne.  Zastanów się teraz, czy chcesz zdrowo schudnąć, czy ryzykować zdrowie i życie?

Jak działa keton malinowy?

Aby schudnąć z ketonem malinowym należy trzymać się jednej, prostej zasady. Tabletki odchudzające należy przyjmować codziennie przez minimum miesiąc. Keton malinowy to substancja chemiczna, która zmniejsza absorpcję (wchłanianie) tłuszczy w przewodzie pokarmowym. Co więcej znacznie przyspiesza metabolizm lipidów w organizmie, czyli ułatwia rozkład złożonych kwasów tłuszczowych do tłuszczy prostych, które są szybciej przetwarzane przez organizm i nie zostają zmagazynowane w postaci tkanki tłuszczowej.

Keton malinowy w pytaniach i odpowiedziach

Co to jest keton malinowy?

Keton malinowy to naturalnie występujący związek chemiczny w malinach, który odpowiada za ich kolor i zapach. Najnowsze badania naukowe potwierdziły, że może on być również z sukcesem stosowany jako efektywne wspomaganie odchudzania.

Ile tabletek Ketonu Malinowego należy dziennie przyjmować?

Aby zaobserwować efekty odchudzające konieczne jest dostarczanie organizmowi około 200 mg ketonu malinowego, czyli wystarczy tylko 1 kapsułka Nutrition dziennie.

Czy tabletki z ketonem malinowym Nutrition zawierają gluten?

Nie. Tabletki odchudzające Nutrition nie zawierają glutenu.

Czy keton malinowy wywołuje skutki uboczne?

Nutrition i tabletki z ketonem malinowym nie są lekiem wydawanym na receptę i nie stwierdzono, aby te preparaty wywoływały jakiekolwiek działanie niepożądane. Jest to w 100% naturalny produkt i jest w pełni bezpiecznych dla zdrowia.

Kiedy mogę zaobserwować pierwsze efekty działanie ketonu malinowego?

Badania kliniczne wykazały, że efekty działania ketonu malinowego można obserwować już po 4 tygodniach systematycznego stosowania.

Źródło:

  1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Keton_malinowy
  2. Krzyczkowska Jolanta, Białecka Ewa, Biotechnologiczne metody otrzymywania substancji zapachowych, Żywność. Nauka, 2009, str. 5-18
  3. Chie Morimoto, Yurie Satoh, Anti-obese action of raspberry ketone, Life sciences, 2005, str. 194-204
  4. http://onlinelibrary.wiley.com/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz