Zażycia zbyt wielu tabletek?

Zażycia zbyt wielu tabletek?

wtrącić tabletek, jeśli wymagane jest normalne dla wielu – często nieprzyjemnych niespodzianek. Szczególnie zwodnicze: nasenne, które są coraz bardziej określone dla młodych kobiet jutro mianowanie może ostatecznie doprowadzić do rozwiązania problemów, które mogą gromadzić się przez kilka tygodni – i jesteś na jawie. Po raz setny mówisz wewnątrz tekstu, słyszeć sceptyczne komentarze.Patrząc na alarm: 2:27, bez minuty snu. Masz jutro, ale upewnij się, że pasuje! W takiej sytuacji środki nasenne wydaje się wybawieniem. Wystarczy jedna tabletka z prasy opakowanie, połknąć, a nawet ulatniać obawy – tak można w końcu opadają do upragnionego snu. Happy End? To byłoby miłe.

Wyjątkowo?

Byłoby twierdzić, że środki uspokajające i nasenne są jedynym wyjściem dla prawdziwych sytuacji kryzysowych, byłaby produktem w tym momencie do końca.Jednak rzeczywistość często jest inna. Gdy schodzili pigułek na sen, i spiętrzenie lęków w apteczce są zazwyczaj bardzo szybko zmienia definicję tego, co jest uważane wyjątkowa sytuacja. “Pieniądze są niezwykle kusząca, ponieważ działają one tak samo skuteczne”, mówi ekspert narkotyków profesor Gerd Glaeske z Uniwersytetu w Bremie. Spotyka wielu ludzi, którzy pracują do późnych godzin wieczornych i jeszcze dostać się do następnego dnia rano o 5 rano, “Niektóre z nich organizować swój sen praktycznie tylko z tabletek.”Problem polega na tym, że nowoczesne leki są rzeczywiście fizycznie zgodny, ale upewnij się szybko zależne. “Mimo, że niektórzy wciąż twierdzą odwrotnie. Jest to prawdą nie tylko dla benzodiazepin, ale także dla tzw Z. substancji jesteś tak zwane, ponieważ ich nazwy wszystkie zaczynają się na literę Z,” mówi farmakolog prof Bernd Mühlbauer przez Zarząd lek Komisja Stowarzyszenia Medycznego niemieckiej. “, Takich jak zopiklon i zolpidem wiążą się do tego samego receptora w mózgu, które wpływają na niego w taki sam sposób i w związku z tym również te same niekorzystne efekty. – Tak jak potencjał do ich od”

śmiertelne cofająca

 Eksperci chcą fundusze nie potępiam: “Są wartościowe leki, które mogą pomóc ludziom w trudnych sytuacjach”, powiedział Glaeske. “Ale trzeba odpowiedzialnie sobie z tym poradzić i powinna trwać tylko 8 do 14 dni.” Ale przez ogromną ssania, rozwijanie ‘benzos’ i substancje Z, działa często różne: Konsumenci nie chcą opuścić pigułki chciałaby odkupić magią swoich lęków i ich niepokój. “Można przypuszczać, że na długo przed fizycznego uzależnienia psychicznego”, wyjaśnia prof Katrin Janhsen, dziekanem na Uniwersytecie w Bochum Nauk o Zdrowiu, która zajmuje się intensywnie tematem. Nowe zjawisko nie jest w 1966 roku, posiada The Rolling Stones ‘Matki małego pomocnika “made piosenkę z niego, ale teraz problem przejęła ogromne rozmiary. 2014 były według oficjalnych danych w tym kraju około 17,4 mln opakowań tabletek uspokajających i sprzedane (z wyłączeniem produktów roślinnych) nasennych. Ale nikt nie wie, ile z “użytkownik” w rzeczywistości zależy. Nawet najbardziej ostrożne oszacowanie jest Glaeske 1,5 miliona ludzi w Niemczech. Jest prawdopodobne, jednak maksymalnie dwa razy.

Lekarze Dołącz

Wśród osób, które są uzależnione od tabletek nasennych i uspokajających, zwłaszcza kobiet po menopauzie są uderzające. Ale nie ma dowodów, że nawet młodsze coraz przygotowane przy użyciu uwolnić się od pigułek z nieprzyjemnych nastrojów. “Postawa ta znajduje odzwierciedlenie między innymi, że liczba recept na leki przeciwdepresyjne znacznie wzrośnie również u młodszych kobiet,” mówi Glaeske. Chociaż jest to również oznaka większego stresu psychicznego, ale nie tylko. Badania instytutu: “To bynajmniej nie zawsze jednoznacznie zdiagnozowana depresja tyłu Często nie są już w depresji nastroju wokół miesiączkowego recepty ..” Nawet z nasenne, wielu lekarzy nie wahaj się długo dał test Stiftung Warentest. 42-letni przedmiotem testu, który skarżył się na 10 nieznanych lekarzy o problemach ze snem dostaje 4 razy raz na receptę, 4 razy, po starannych dochodzeń. Tylko jeden lekarz próbował oświetlania tła objawów. “Mam tak wiele osób mówiło, że ryzyko uzależnienia nigdy nie było problemem w dyskusji z lekarzem, uważam, że należy”, powiedział Glaeske.”Ulotka jednak zwalnia lekarzy w żaden sposób z obowiązku zbadania!” Przez czas angefixten w ten sposób pacjenci zawsze wymagają nowych receptur, lekarze faktycznie pociągnąć za hamulec bezpieczeństwa. Zamiast używać dużo zaciemniania. Do przepisywania leku dłużej niż 4 tygodnie, również uzyskać ubezpieczenie publicznego odtąd prywatne recept i zapłacić sam tablet (a gdy pacjent wie, ten trick, są one często bardzo ausgefuchst fakt ich dostaw w różnych praktyk dostać). Dlaczego postępuje tak lekarzy, to temat sam w sobie.pojąć Prowadzi głąb dna systemu opieki zdrowotnej, ale niewiele wyjechał do terapii, które wymagają uczucia międzyludzkiej.
Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 448 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz